eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2013. március 10.

Szerintem az Avon szemceruzái a legjobbak, soha nem kenődnek egész nap a helyükön maradnak, élénk színek, nem tudnék rosszat mondani róluk. Régebben Miss Sissy--t használtam, de az túl kemény a felső kontúrozáshoz, bár alulra tartós. Szép csillámok vannak benne, gyönyörűen pigmentált.

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2013. március 10.

Zéró mattító hatás, inkább hidratál, ami télen végül is nem baj, pozitívum még, hogy természetes, nem maszkszerű. A színe jó, olcsón vettem, de nem sokat fed és nem is tartós. Plusz, ez már a sokadik alapozó, ami "felvizesedik", pedig pár hónapja vettem. Olyannak javaslom, aki nem annyira pattanásos, kevés fednivalóval :) Most, hogy mondjátok, tényleg fura szaga van.

Avon Color Trend Szemceruza

Avon Color Trend Szemceruza
2013. március 10.

Tartós, szép színek, érzékeny bőrre nem ajánlom, mert nagyon kemény :)

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre
2013. március 10.

Tíz éve egyszer tök jól rendbe tette a hámló, töredező körmöm, gondolom, már más az összetétel, mert kb. semmit nem ér. Még csak nem is tartós.

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Krém SPF15
2013. március 10.

Szerintem a Pure Porefection jobb volt, mert bár nyáron elmegy ez a bőrömre, télen kevés. Összességében nem sokat ér, a pattanásokat táplálja, a száraz részekre kevés.

Avon Mandarin és Kivi Joghurtos Hajpakolás

Avon Mandarin és Kivi Joghurtos Hajpakolás
2013. március 10.

Fú, de jó volt ez, miért kellett kivonni? Isteni illat és sokkal puhábbá, fényesebbé teszi a hajat, mint az Avon többi, Planet Spa-s pakolása, nem mellékesen olcsóbb is volt. Gyorsan megvettem a boltban kapható utolsó darabot, mikor észrevettem, hogy már nem rendelhető :)

Avon Kamilla és Pipacs Arcpakolás

Avon Kamilla és Pipacs Arcpakolás
2013. március 10.

Az eddigi legjobban hidratáló arcpakolásom, gyorsan meg is vettem a szórólapból, mert a katalógusban már nem láttam!

Avon Anew Reversalist Kettős Hatású Szemkörnyékápoló

Avon Anew Reversalist Kettős Hatású Szemkörnyékápoló
2013. március 10.

Szuper jó, könnyen felszívódik, simít, és a korrektor is tökéletesen elfedi a szem alatti karikákat. Mondjuk, 5 perccel felkenés után ez utóbbit mindig elsimítom még egyszer, hogy ne üljön bele a ráncokba.

Avon Anew Rejuvenate Nappali És Éjszakai Szemránckrém SPF25

Avon Anew Rejuvenate Nappali És Éjszakai Szemránckrém SPF25
2013. március 10.

Nem vettem észre semmi változást, de már nem irritál (változtattak az összetételen?), több ismerősöm is szereti, könnyen beszívódik. Szerintem a piros jobb.