eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Pink Crystals Ajakrúzs

Avon Pink Crystals Ajakrúzs
2013. március 10.

Darabos, csak ecsettel ajánlott felvinni, szárít, annyira nem tartós, pedig a színe gyönyörű. Az illata jó.

Avon Anew Clinical Thermafirm Feszesítő Lifting Krém

Avon Anew Clinical Thermafirm Feszesítő Lifting Krém
2013. március 10.

Kis kiszerelésben, nagyon olcsón vettem, könnyű eloszlatni, tömörebb tőle a bőr és szuper jól melegíti. Nem zsírosít, könnyen beszívódik.

Avon Anew Napvédő Szemápoló Krém És Színezett Ajakápoló SPF30

Avon Anew Napvédő Szemápoló Krém És Színezett Ajakápoló SPF30
2013. március 10.

Szerintem nagyon praktikus, a szájfény része nem csak sűrű és tartós, de egész jó színű is. Való igaz, kissé ragacsos. A szemre való nem irritálja a szememet, és jóval olcsóbb, mint más márkák hasonló terméke.

Avon Anew Ultimate 7S Arctisztító

Avon Anew Ultimate 7S Arctisztító
2013. március 10.

Nekem kis kiszerelésben van meg, szettben vette meg édesanyám, és mivel ez már a 2. szettje, nekem adta az arclemosót. Szuper illata van, nagyon jól kisimítja a bőrt, jól is tisztít.

Avon Solutions Cellu Sculpt Karcsúsító, Feszesítő, Narancsbőr Elleni Krémzselé

Avon Solutions Cellu Sculpt Karcsúsító, Feszesítő, Narancsbőr Elleni Krémzselé
2013. március 10.

Simítja a bőrt, valamit biztos ér, mert jól hűsít. Váltva használom az oriflamessel, bár annak jobb az illata és sűrűbb is. Azért torna nélkül szerintem is felesleges kenegetni.

Avon Solutions Terhességi Csíkok Elleni Krém (régi)

Avon Solutions Terhességi Csíkok Elleni Krém (régi)
2013. március 10.

Semmit nem ér, ezerszer inkább babaolaj, sok folyadék és torna. Az illata okés.

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot 3 Az 1-ben Hidratáló Arctisztító Tonik és Sminklemosó

2013. március 10.

Jól hidratál és tisztít, puha lesz tőle a bőr. Viszont ez már a sokadik Avon arclemosóm, aminek letörik a kupakja, ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. Azért a csomagolás minőségére sem ártana ügyelni, hiszen így nem szállítható, állítva kell tárolnom. Csak a csomagolás gyengesége miatt adok 4 pontot, mert árban is megéri.

Avon Advance Techniques Óriás Körkefe

Avon Advance Techniques Óriás Körkefe
2013. március 10.

Nagyon könnyű vele megemelni a hajtöveket, meg egyáltalán, gyorsítja a szárítást. Szuper a színe és jó minőségű.

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2013. március 10.

Három előnye van: egyrészt tartós, másrészt tényleg szép fekete, könnyű a hagyományos, régi típusú keféjét kezelni. Ennek ellenére egyáltalán nem csinál hangsúlyos pillákat, totál hétköznapi, és néhány óra alatt összetapadnak a pillák így előfordult, hogy délutánra már irritálta a szemem. Szerencsére hamar beszáradt, így megszabadultam tőle. Az egyetlen ,ami miatt nem bántam meg a vásárlást, hogy ezres alatt vettem, és meg voltam őrülve a csomagolásáért :) Milliószor jobb a Supershock Max, ennek egyedül a csomagolása szebb.

Avon Naturals Bőrsimító Málna Arcpakolás

Avon Naturals Bőrsimító Málna Arcpakolás
2013. március 10.

Elég jól hidratál, olcsó, de semmi extra.