eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2013. március 10.

Szerintem szuper, simán ugyanolyan jó, mint az Art Deco hasonló terméke, csak épp töredékébe kerül és könnyebb eldolgozni. Egész nap fenn marad a sminkem és a színeket is kiemeli. Biztosan áttérek erre, hiszen ugyanazt tudja és jóval olcsóbb.

Avon Málnás Testpermet

Avon Málnás Testpermet
2013. március 10.

Viszonylag tartós, frissít, nyárra szuper a természetes málnaillatával.

Avon Supershock Szempillaspirál Karácsonyi Kiadásban

Avon Supershock Szempillaspirál Karácsonyi Kiadásban
2013. március 10.

Tartós, látványos és könnyen felvihető, de szerintem a Supershock Max sokkal szebb pillákat csinál. Ugyanakkor ez is messze jobb, mint az eddigi (Astor, Max Factor) spiráljaim. Néha ezt veszem a Supershock Max helyett, de általában mindig visszatérek ahhoz. Külön pozitívum, hogy néhány éve allergiás voltam az avonos spirálokra, de valószínűleg változtattak az összetételükön, mert most egyik sem allergizál.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2013. március 10.

Ez a szempillaspirál egyszerűen szuper. Tartós, gyönyörű, drámai pillákat csinál és könnyű vele dolgozni. A Max Factor False Lash Effecthez tudnám hasonlítani, mivel épp olyan szempillákat csinál, csak ez jóval kevésbé potyog, illetve kenődik és kb 1/3-ába kerül. Egész nap fenn marad és nagyon minimálisan pereg a szem alá, elég egyszer ellenőrizni a felkenés után. Egyetlen hátránya, hogy nagyon hamar elfogy.

Avon Mega Impact Kettős Szemhéjpúder

Avon Mega Impact Kettős Szemhéjpúder
2013. március 10.

Rengeteg olyan Avon termék van, melyekkel elégedett vagyok, de a szemhéjpúdereik néhány éve a használhatatlan kategóriába esnek nálam. Ez a szemhéjpúder talán még a négyes szemhéjpúdernél is gyengébb minőségű, a színei tompák, és vizesen sem olyan könnyedén kenhető, ahogy általában a wet and dry szemhéjfestékek, borzasztó nehéz eloszlatni. Csíkos a fedése, matt, halvány és kenés közben a szemem alá potyog, macerás, időigényes, pénzkidobás volt a megvásárlása. Érdekes, mert évekkel ezelőtt az olcsó kategóriás Avon Color Trend szemhéjpúderek ragyogóan pigmentáltak, tartósak és könnyen eldolgozhatóak voltak, most viszont a drágább szemfestékekre is azt kell mondjam, az összes többi általam kipróbált márka (Bourjois, vagy akár még az olcsóbb kategóriás Qianyu, NYC) is messze veri az Avont. Semmiképp nem ajánlom a kék és ezüst árnyalatát, a kék nagyon sötét, egyáltalán nem élénk, a szürke pedig, nem hogy nem ezüstös, de alig látszik a szemhéjamon.