elfi777

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tonymoly The Black Tea London Classic Emulsion

Tonymoly The Black Tea London Classic Emulsion
2019. július 3.

Az egész fekete és zöld tea vonal isteni, ez a darab sem kivétel.
Nagy-nagy piros pont a csomagolásnak, a belbecs mellett a küllem is telitalálat.
Mindig pótolgatom, szeretem, így mi más lehetne, ötös.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Gel Cream

Tonymoly, tea, lehet bármi kérdés?:D
Magában kevés kissé, de kombózva szuper.
Csont nélkül jár az ötös! (bár halkan megjegyzem, azért ez igaziból csak 4,5 - a black tea az örök szerelmem)

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Intense Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Intense Cream

Tonymoly, tea, lehet bármi kérdés?:D
Magában kevés kissé, de kombózva szuper.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2019. június 17.

A száraz korpásodásra hajlamos fejbőrömre kipróbáltam az alpecin hibridet, hátha sikerül hidratálnia, ehelyett sivataggá szárította, hatalmas korpa plakkokat okozott, amik leválva sebesedtek, állandóan visszatértek. A hajam non-stop korpadarabokkal teli, viszket, borzalom, így megvettem a rossmann hasonló termékét, hátha. Bizakodó voltam, de semmi javulás, bár legalább a viszketés elmúlt. Ez is csak ennyit tud, semmi egyéb javulás. Amiben ez picit jobb, hogy a hajam jobb tapintású, és könnyebben fésülhető balzsam nélkül is, de ennyiért azért többet vártam.
Elhasználgatom őket, de egyik sem tud semmit nyújtani a tisztításon kívül. Ez 10/6,5 a jobb tapintás miatt, a másik 10/6.
Marad az ideális keresése, ezeket meg elhasználás után úgy fogom elfelejteni, mint a sicc.

Isana Med Ultra Sensitiv Sampon

Isana Med Ultra Sensitiv Sampon
2019. június 17.

update
Elég sokat használtam, kialakult a végleges ítéletem. Közben megvettem a dm hasonló termékét is, összehasonlítva őket elmondhatom, hogy kb. egyik sem csinál semmit:) a fejbőröm picit javult, de semmi hidratálást nem kapott, semmi sem lett jobb egyiktől sem. Ami miatt mégis megadom a közepest, az a viszketés azonnali megszűnése. Mondjuk, ezt kb. bármilyen sampon tudja, ha hajat mosok, de legalább nem rontotta tovább a helyzetet. A dm terméke után sokkal könnyebb fésülködni, és valahogy jobb a hajam tapintása, így az 10/6,5, ez meg 10/6. A közepes értékelés annak szól, hogy nem rontottak a helyzeten, és teljesen átlagos samponok, bár elég fura, hogy ennyi idő elteltével is hulla száraz a fejbőröm, tök mindegy, melyiket használom.
Összességében picivel jobb a másik, amúgy mindkettő felejthető. Marad az ideális keresése, ezek, ha elfogynak, a feledés homályába vesznek nálam.

ápr. 19.
Miután az alpecin hybrid teljesen leamortizálta a fejbőröm, keresgéltem a rossman polcain, mi segíthetne, ott láttam meg, és a glicerin tartalma miatt döntöttem a vásárlás mellett - az bejött testápolóban, hátha fejre is.... gondoltam. Eddig kétszer használtam, egy új, szintén rossmann flakonos-spricnis hajápolóval együtt, így a véleményem a közös használatra alapozom.
A sampon jól tisztít, a viszketést azonnal megszüntette. A fejbőrömön az erős hámlás, a durva korpa, amit a másik sampon okozott, még nem múlt el. Mondjuk, két használat után nyilván nem is számítottam ilyesmire. Egyelőre elégedett vagyok vele, semmi extra változást nem tapasztaltam, ezzel is a harmadik napra zsíros a hajtövem, de ez mindig így van. Azért a korpa valamit javult, és máris sokkal jobban érzem magam, ezért megelőlegezem a négyest. A hajápolót (még nem láttam feltöltve) nem kell kimosni, dúsítást és tartást ígér, az is csinált valamit, de sok változást nem tapasztaltam, viszont nem is nehezítette el a nyeszlett kis hajszálaimat, és könnyen kifésültem a gubancokat, szóval így együtt rövid használat után nem rossz, nem rossz :) majd jövök ápdéttel, de nagyon örülnék, ha végre valami beválna, és egyelőre bizakodó vagyok.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion
2019. június 5.

Maga a termék tetszik, kellemes használni, de nekem kisebb kiszerelés van, alig tudom kiimádkozni a flakonból. Azért az emulzió jobban bevált, az nagy kedvencem, így csak 10/7.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Skin

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Skin
2019. június 5.

Nagyon megszerettem. Kiadós, és kevés kell belőle, könnyen elkenhető, szépen eloszlik. Néha előjön egy pici piros foltocska a használatkor, emiatt egyelőre négyes, de ha rájövök, hogy nem ő okozta, megkapja az ötöst.

Tonymoly UV Master Kids & Mom Sun Cream SPF35 / PA+++

Tonymoly UV Master Kids & Mom Sun Cream SPF35 / PA+++
2019. június 5.

Eddig kétszer használtam, és mindkét alkalommal, ahogy felkentem és elindultam, leszakadt az ég, zápor, felhőszakadás, így nem tudom megítélni, mennyire véd. Maga a használata eddig semmi extra, nem lett szerelem, nagyon sűrű, nehéz elkenni, nem volt kellemes a felvitele. Később update, most így csak közepes.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

update
Már marhára idegesített, nagyon nem jó számomra, majdnem a kukában végezte, de kitaláltam, hogy felesben használom összekeverve a zöld neutrogena radírral, így legalább fogy mindkettő. Ezzel a módszerrel el tudom használni, és kevésbé kellemetlen, de már alig várom, hogy egy életre elfelejthessem:D

2019. ápr.19.
Miután a kedvenc radírom kivonták a forgalomból, a freeman sárgabarackosát használom előszeretettel, de azt meg nagyon ritkán kapok, így muszájból vettem ezt. Nagyon picik, homokszemcse méretűek a radírozó részek, számomra kevés, és roppant kellemetlen használni. Néha azért ráfanyalodom, és lemosva jónak is tűnne a hatása, de sokszor már néhány órán belül érzem az arcomat megérintve, hogy nem szedett le mindent jól. Nem szeretem, kényelmetlen érzetet is okoz, kevés a tudása, így kettes nálam. És hogy megvenném-e ismét? abszolút nem. bár, ha nagyobb szemcsemérettel kijönne, akkor tennék egy próbát. Így, ilyen formában felejtős.

St. Ives Fresh Skin Apricot Scrub

St. Ives Fresh Skin Apricot Scrub
2019. június 5.

Miután megszűnt nálunk a régi forgalmazása, állandóan kerestem valami hasonlót, persze sikertelenül. Végül a freeman sárgabaris vált be a legjobban, de már azt sem kapok, és bármit próbálgattam, csalódás volt. Most végre sikerült dílert találnom (hahaha), de már annyi új fajta van, nem is tudtam, melyiket kéne beszereztetnem... végül ez lett, és nem bántam meg.
A régiben kifejezetten a durvább radírozást szerettem, erről olvastam mindenféle véleményt, hogy kisebb a szemcse, meg hogy nem kicsi, paráztam is, milyen lesz:) de nemmm, szerencsére teljesen jó. Az elején sok kis szemcse volt, de ahogy csiszatoltam a fejem, éreztem nagyobb darabkákat is benne, és hát, izé... szinte földöntúli élmény volt használni annyi idő elteltével.
Nyilván minden dolog változik sok év elteltével, de még így is állítom, emellett a többi termék, amit pótszerként használtam, mind elbújhat és gagyi. A szokásos 2 perc helyett vagy 5-6 percig masszírozgattam a képem, és végig vigyorogtam, lemosva meg - aztarohadt - évek óta nem volt ilyen babapopósima a fejem. Köszi freeman, hogy kisegítettél, de ez abszolút ver mindent, akor is, ha már nem teljesen ugyanaz.
Ezek után ki fogom próbálni apránként a teljes palettát, és marhára örülök, hogy nem kellett róla egész életemre lemondani.
A mostani kínálat tekintetében abszolút kiváló, mindent fényévekkel ver, csont nélkül ötös.