elina12

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó

Eucerin DermoPure Mélytisztító Micellás Arclemosó
2020. szeptember 28.

Elégedett vagyok vele, eltávolítja a sminket, nem csíp és pattanásokat sem okoz

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. szeptember 28.

Nagyon jól tisztít, sokáig elég és nem okoz pattanásokat sem, viszont úgy, gondolom, hogy ennél olcsóbban is találhatunk hasonlóan jó tisztítót.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2020. szeptember 28.

Nagyon sokáig kitart. Csodát nem kell tőle várni, de valóban segít a pattanásokon valamennyit, így szerintem teljesen megéri.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2020. február 28.

nagyon sokáig elég és a színek is jók. Nyáron tökéletes a világosabb szín, télen pedig a sötétebb passzol a hajamhoz. Én általában a szemöldököm belső részét a világossal, a külső részét pedig a sötét színnel festem ki. Elég tartós. Az ecsete tulajdonképpen használhatatlan, úgy ahogy azok a formázók is.
Összességében ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Avril Lavigne Wild Rose

Avril Lavigne Wild Rose
2019. június 7.

Nagyon szerettem Avrilt régen és ahogy megjelent ez a parfüm egyből karácsonyra 2-őt is kaptam 2 különböző személytől.:D Nagyon jó illat és szerintem sokáig is érezni

Avril Lavigne Black Star EDP

Avril Lavigne Black Star EDP
2019. június 7.

Kiskoromba Avril volt a kedvenc énekesem, így egyértelmű volt, amikor megjelent, hogy ez lesz bizony a szülinapi ajándékom:D Nagyon jó illata van és nekem annyira nosztalgikus. 7-8 éve biztos megvan és azóta is tartogatom és néha megszagolom :D

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló
2019. június 7.

Ajándékba kaptam. Az illata tényleg eléggé érdekes, de belőlem nem vált ki semmilyen érzést különösen. Tetszik is meg nem is. :D A hidratáló hatása teljesen jó szerintem.

Yves Rocher Rose Fraîche Testápoló

Yves Rocher Rose Fraîche Testápoló
2019. június 7.

Születésnapi ajándéknak kaptam. Őszintén először tovább akartam adni, mert nem nagyon szeretem a rózsás dolgokat, de nagyon jó hogy nem tettem:D Ez lett a kedvenc testápolóm. Nagyon jó illata van <3

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. június 7.

Alapból zsírosabb a bőröm, viszont télen megjelenik egy-két szárazabb folt, olyankor ezzel egész jól karban tudom tartani a helyzetet. Nem irritál.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2019. június 7.

Nagyon szép, jól dúsít. Szerintem ennél olcsóbban is lehet találni hasonlóan jó spirált.