elina12

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Viva Glam Miley Cyrus Tinted Lipglass Viva Glam Miley II

MAC Viva Glam Miley Cyrus Tinted Lipglass Viva Glam Miley II
2019. június 7.

Szép fénye van és szépek benne a kis csillámok is. Összességében elég jó szájfény, de szerintem egyáltalán nem tartós.:( 5 euróért vettem akciósan, annyiért megérte, de többet nem adnék ki érte.:(

Kiko Smart Eye Pencil

Kiko Smart Eye Pencil
2019. június 7.

Nagyon szeretem, tartós és krémes állagú. Könnyű vele dolgozni és jól lehet hegyezni is. 1 euróért vettem, utólag bánom, hogy nem vásároltam fel az egész készletet.:D

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2019. június 7.

A színek nagyon szépek. Tartós és nagyon matt. Kicsit szárít, de szerintem ez még az elviselhető kategória. Nagyon szeretem.:)

Kiko Velvet Passion Matte Lipstick

Kiko Velvet Passion Matte Lipstick
2019. június 7.

Nagyon jó illatú és nagyon pigmentált. Teljesen matt és sokáig fent marad. Én nagyon szeretem. Nekem nagyon tetszik, hogy a tartókája mágneses, órákig eltudok vele játszani.:D

Gosh Ajakrúzs

Gosh Ajakrúzs
2019. június 7.

Nekem 2 színben volt meg és mindkét szín nagyon szép, nagyon tartós és nagyon matt. Az egyik azóta sajnos elveszett és azóta se találok hozzá hasonlót sem :(

Zara Cashmere Rose EDP

Zara Cashmere Rose EDP
2019. június 7.

Nekem a kis kiszerelés van meg. Azt a golyós megoldás miatt nem tudom a ruhámra rakni, de a bőrömre igen és ott nekem nagyon tartós. Én nagyon szeretem, nagyon jó illata van. Ha elfogy biztosan újra veszem majd nagy kiszerelésben.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom

DKNY Be Delicious Fresh Blossom
2019. június 5.

Nekem elég tartós az illata, ami nagyon finom, virágos. Nagyon szeretem

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist
2019. június 5.

Nagyon szeretem. Meleg időben ez a tökéletes illat, én mindig ezt használom nyáron. Egy pancsolás után nagyon jó érzés magamra fújni.:D Tartósnak is egészen tartós.

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2019. június 5.

Régebben sokat használtam, akkor tetszett az illata is, de most már nem használnám.

Yves Rocher Golyós Dezodor Laoszi Lótuszvirág

Yves Rocher Golyós Dezodor Laoszi Lótuszvirág
2019. június 5.

Nagyon jó illata van. Nem hagy maga után ragacsos érzést. Teszi a dolgát és árban is jó. Én nagyon szeretem, 2 éve már csak ezt használom.