elina12

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2019. június 5.

Az illata nagyon kellemes, de rajtam nem sokáig marad meg sajnos :(

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2019. június 5.

Nagyon jó illata van és ez sokáig is érződik. Én nagyon szeretem, nekem mindig puhább a hajam használat után. Ha vizes hajra fújom és úgy szárítom meg akkor az illata akár a következő hajmosásig is kibírja. :)

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2019. június 5.

Ezt használom mindennap, nem visz fel túl sok festéket, szerintem pont tökéletes és természetes a végeredmény. Nem mosódik. Én féláron jutottam hozzá, így nagyon megérte, de szerintem lehet találni olcsóbb szempillaspirált is ugyanezekkel a tulajdonságokkal. :)

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2019. június 5.

Nagyon jó kézkrém, a nagyon száraz bőrt is rendbe hozza rövid időn belül. Az árát egy kicsit sokallom, de ilyen teljesítmény mellett szerintem ez belefér. Kellemes az illata és elég belőle kevés is. Ez a krém egy csoda :)

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2019. június 5.

Nagyon jó kézkrém és az illata is nagyon kellemes. Jól hidratál és gyorsan beszívódik.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. június 5.

Jó termék, szépen leszedi a sminket. Nekem ezzel könnyebb a vízálló sminket is leszednem, mint a többivel. Egy kicsit szokta néha csípni viszont a bőrömet.

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2019. június 5.

Nekem van belőle egy pink színű, amely erős fedésű, elég belőle egy réteg is és van egy világoskék is, amelynek nagyon rossz a fedése és nagyon "folyós".

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2019. június 5.

Erős színe van és tényleg nagyon matt. Én alig tudom levakarni magamról a nap végén is. Viszont tényleg eléggé szárít, így előtte és utána mindenképpen ajánlott a hidratálás. Ár-érték arányban szerintem teljesen megfelelő. :)

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2019. június 4.

Nem túl jó a fedése, pedig egy korrektornak ez lenne a "dolga". Szerintem egyszerre több jön ki belőle, mint amennyit ellehet használni. Az ecsetével nem lehet igazán jól eldolgozni a terméket.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2019. június 4.

Jó púder, de elég hamar átfényesedik. Ecsettel túl keveset tudok belőle felvinni, szivaccsal meg túl sokat, szerintem nehéz megtalálni az arany közép útat. :(