elina12

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

MakeUp Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit
2019. június 4.

A világosabb változata van meg és nekem nagyon tetszik. Nem erős színek, így nagyon szép, természetes végeredményt lehet kapni. A pirosító szerintem nagyon szép felvíve, mivel nem az az átlagos rózsaszín, matt színe van, hanem olyan mintha highlighterrel lenne keverve (fényes, barackos színe van.) . A bronzosító színe is nagyon természetes, lehet vele enyhébb és erősebb eredményt is elérni, a felvitt mennyiségtől függően. A highlightert is gyönyörűnek tartom, de szerintem ez egy kicsit gyengébb, mint a Revolution többi highlightere. Összességében nagyon jó termék, mindennapos használatra is tökéletes és még ár-érték arányban is teljesen megfelelő.:)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2019. június 4.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Erős fedése van, de nem maszk hatású. Jól illeszkedik a bőr színéhez. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi mennyiség szinte már sok is, így sokáig kitart. :D Kicsit drágább a drogériás társainál, de szerintem ilyen teljesítmény mellett ez elnézhető. Tapasztalatom szerint viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert nekem nagyon gyorsan szárad. A száraz bőrön pedig nagyon látszik, ott nem lehet eldolgozni jól szerintem. Amikor zsírosabb a bőröm, akkor kb. 3 óra után már láthatóan átfényesedik, de amikor szebb a bőröm, akkor pedig egy napig is szépen fent marad. Elég sokat próbálkoztam alapozók terén, de nekem ez vált be a legjobban eddig. :D

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2019. június 4.

Nagyon vidám és citrusos illat. Öröm használni. Nagyon tartós, ha a ruhámat fújom be, akkor még akár 2-3 napig lehet rajta érezni. Nagyon szeretem :)

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló
2019. június 4.

Nagyon kellemes az illata, öröm használni. A hidratáló hatása is teljesen rendben van. Én nagyon szeretem. :)