elinor666

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

N.A.E. Frissítő Szilárd Tusfürdő Bio Rozmaring és Kakukkfű Kivonattal

N.A.E. Frissítő Szilárd Tusfürdő Bio Rozmaring és Kakukkfű Kivonattal
2021. augusztus 27.

Szilárd tusfürdő...
Bírom ezeket az elnevezéseket, az ilyen termékek közönséges szappanok. XD
Pár száz forint volt kiárusításban, így teljesen megérte az árát.
Az illata nagyon kellemes, én nem tapasztaltam azt, amit zsazsikus írt.
Összességében jöttem felpontozni, mert jó kis szappan ez. :)

Avon Magix Mattító Primer

Avon Magix Mattító Primer
2020. szeptember 5.

Én csak CC púdert használok, reggelente sosincs erőm alapozni,púderezni,hosszan sminkelni. :D
Sajnos nagyon zsíros a bőröm hormonális problémák miatt.
Délutánra olajosan átfénylik a bőröm,mintha zsírral öntötték volna le.
Ez a kis csodakrém nagyon sokat segített,mert bár tapintásra továbbra is zsíros a bőröm a púder felett,egyáltalán nem fénylik,egész nap matt hatású.
Plusz pont, hogy nem csinál pattanást,tehát lélegzik a bőr alatta.
Csillagos ötös*****

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. augusztus 26.

Rendkívül erős,fűszeres parfüm, a magabiztos érett nő illata, kiemelkedő tartóssággal.
Szerintem nyáron tiltólistás,igazi őszi-téli illat.
Rögtön az ugrott be, hogy WonderWoman biztosan ezt viselné, ha parfümözne. :D
Nekem szerelem, végre nem a szokásos unalmas illatvilág, nagyon kellett már egy kis újdonság a piacra.
A beszerzendő parfümlistámon az első helyen van, kiütötte az összes többit. :)

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP

Giorgio Armani Ocean di Gioia EDP
2020. augusztus 13.

Ma végre sikerült kipróbálnom.
Hozzáteszem, hogy a parfümgardróbom nélkülözhetetlen darabja az Air, szerelem évek óta.
Hát ez egy nagy büdös nulla. Az első körtezuhany után egy kellemes kis tavaszi illatocska maradt a karomon, zéró hatósugárral, zéró tartósággal.
Annyira jellegtelen, hogy ha valaki megszimatoltatná velem, fel sem ismerném, sőt továbbmegyek, egy alsókategóriás katalógusillatnak azonosítanám be.
Méghogy edp, még edt sem, ez inkább csak avon féle kölni.
Nagyon csalódott vagyok, hogy a kedvencemet erre cserélték le, 100 ftot sem ér konkrétan.
Nagyon gyenge.... :(

Roberto Cavalli Florence Blossom EDP

Roberto Cavalli Florence Blossom EDP
2020. augusztus 13.

Ahogy megjelent, rögtön megfogott a külcsín, így ki kellett próbálnom. Először a csuklómra fújtam, majd ott is hagytam és nézelődtem tovább. Közben borzalmas wc szagot éreztem,kerestem is a bűz forrását... Hát mit ne mondjak, én voltam az, a Florence Blossommal...
Nedves törlőkendővel próbáltam lesikálni, nagyon kellemetlen élmény volt. Nem hagyott nyugodni a dolog, gondoltam biztos romlott volt a teszter.
Mai második találkozásunkkor ugyanezt produkálta, van valami a fejjegyben, ami rajtam konkrétan sz.rszagú.
Később ez elmúlik és kellemesen virágillat marad, na de kérem, mi ez a borzalom? XD

Escada Celebrate N.O.W. EDP

Escada Celebrate N.O.W. EDP
2018. október 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz,ez nagyon kevés.Nulla tartósság!Pedig annyira szép illat lenne.......
Kérem szépen mi a f.ne történt az utóbbi időben???
Az összes nagy márka sorra dobja piacra az egyenparfümöket,cukorszirupokat,avon kategóriás tartóssággal!
Mi itt,krémmánián,szerintem igényes nők vagyunk,akik nem avonból akarnak rendelni, minőségi illatokat szeretnének és elvárják egy 20ezres parfümtől,mégha büdös is,legalább tartós legyen ennyi pénzért!
13 mintát vettem nemrég,ebböl 2 tartott ki csak.Be akartam újítani,de maradok a jól beváltaknál.
Csalódott vagyok nagyon :(

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2018. október 27.

Nagyon szeretem az anyaillatot,mindig van belőle itthon.
Kifújáskor nagyon tömény,émelyítő kókusz,meg tej,meg vanília...Á ez nagyon nem én vagyok.....Konkrétan hányingerem lett tőle.
Leszáradásnál hozza a klasszikus Dolce illatot,de engem elrettentett az eleje....
Viszont tartósságra nem lehet panasz,az összes aktuális mintámat kenterbe verte!

Coach Floral EDP

Coach Floral EDP
2018. október 27.

Annyira finom,nőies,virágos.Pont mint Cloe G.M.
De valóban.Lehetne akár Chloé illat is.
Amivel persze nincs baj.A baj ott kezdődik,hogy fél óra múlva keresnem kell,hogy hol van az illat!
Nagyon bőrközeli,nem tartós.Sajnálom nagyon.

Tiffany & Co. EDP Intense

Tiffany & Co. EDP Intense
2018. október 27.

Fuj ez valami rettenet...Elnézést azoktól akik szeretik!
Kifújáskor azt hittem elmenekülök saját magamtól.....
Brutálisan erős,erőszakos,tolakodó.
Valami előkelő,egyedi hercegnős illatra számítottam,de azt maximum az ördög Pradat visel Mirandáján tudom elképzelni.

DKNY Stories EDP

DKNY Stories EDP
2018. október 27.

Nem olyan rossz ez.Azt hiszem.
Sajnos egy újabb cukorszirupos illat,nekem detto Olympea....
De legalább tartós.Nagyon.
Azért sem adtam pénzt,ezért sem fogok.
Keresem a különlegest,de úgy tűnik nincs új a nap alatt. :(