elisa78

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor
2019. július 1.

Nagyon szerettem volna egy mindenmentes natúr deot, ami véd a kellemetlen szagon ellen is. Az itteni szuper értékelések miatt esett rá a választásom, de sajnos nekem nagy csalódás volt. Az illata felkenéskor nagyon finom, engem a levendulával egyébként is le lehet venni a lábamról minden formájában. Sajnos 2-3 óra múlva már átvált kellemetlen szagúra, pedig szinte nem is izzadok. Emellett csíp és szárítja a bőröm. Ennyi pénzért többet vártam.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
2019. február 4.
(!)

Tesztelésre kaptam és már csak a borsos ára miatt is nagyon kíváncsi voltam, hogy mivel tud többet egy átlagos hidratálókrémtől. A csomagolása nem túl meggyőző, nem venném le magamtól a polcról. Amit ígér és mond a mentességéről, az már jobban felkelti az érdeklődésem. Sajnos a problémás bőrömre pozitív hatással nem volt. Az illata nekem nagyon erős, ettől nem szívesen kenem az arcomra. A hab formulája tetszik, viszont nehezen veszi be a bőröm, zsíros hatású marad és gyorsan kifényesedik utána.

Michael Kors White Luminous Gold

Michael Kors  White Luminous Gold
2018. november 21.

Sajnos hozzám sem passzol az illat. Nagyon erős illata van és valóban öreges. Van egy 1x próbált 30ml-es üvegem, ha valaki szeretné. :)

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló

The Body Shop Mandulatej & Méz Testápoló
2017. július 7.

Imádom ezt az illatot! Az eddigi abszolút kedvenc a The Body Shoptól. Előbb a testvajat használtam télen, most nyárra bőven elég a testápoló! Hamar beszívódik, bársonyos, puha lesz a bőr! 5*

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet

The Body Shop Virgin Mojito Body Sorbet
2017. július 7.

Sajnos igaz, amit az előttem szólók írnak.. :( Az illata nagyon kellemes, lime-os, mentás. Először felkenve hűsíti a bőrt, géles állaga gyorsan beszívódik. Kicsivel később viszont darabokba le lehet dörzsölni a bőrről. Nem szép látvány :(

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2017. július 7.

Imádom! Heti 1x beiktatom a felrakást, amíg szépen rászárad az arcra és érezhetően összehúzza a pórusokat (10-15 perc), addig berakok egy mosást/teregetek/rendet rakok/vagy csak olvasom a kedvenc újságom. Kellemeset a hasznossal :) Lemosásnál a szemcsék szépen leradírozzák a bőrt és pihe-puha, olajmentes bőr a végeredmény. Valóban nem olcsó, de kuponos akciónál, vagy sok törzsvásárlói pont beváltásánál megéri! Utána több, mint fél évig elég. Igazi must have!

Dr. Hauschka Neem Körömápoló Stift

Dr. Hauschka Neem Körömápoló Stift
(!)

Tesztelésre nyertem én is! Sajnos nekem semmilyen hatást nem váltott ki, borzasztó nehezen tudok kicsikarni egy kis olajat a tollból. A parfümöt pedig nem értem az összetevők között, hiszen elvileg természetes összetevőket tartalmaz, illetve teljesen semleges az illata. Elhasználom, de nem venném újra!

Vaipani Mandel Body Lotion Normál Bőrre

Vaipani Mandel Body Lotion Normál Bőrre
2016. július 19.

Az illata nagyon finom! Valóban könnyed az állaga és gyorsan beszívódik, egész napos hidratáltságot biztosít! :) 5*

Abura Contact Tusfürdő

Abura Contact Tusfürdő
2016. július 19.

Az illata nekem nagyon "natúr", bár nem csoda a rengeteg gyógynövénykivonat láttán. Szerencsére ez az illat gyorsan elillan fürdés után, és az a kissé égető érzés is, ami a tusfürdő használatakor fellép. Annak nem ajánlom, aki egy kellemes aromafürdőre vágyik! ;)

Jimjams Aloe & Ginkgko Hidratáló Arctonik

Jimjams Aloe & Ginkgko Hidratáló Arctonik
(!)

Sajnos nekem nem vált be, első használat után úgy döntöttem inkább tovább ajándékozom. Az aloe kivonat ellenére nekem nemhogy nyugtatta volna a bőröm, inkább kellemetlen "csípős" érzetem volt. Az illata túl alkoholos és nem éreztem azt a tiszta bőr érzetet az arcomon!