elizabett85

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2016. szeptember 20.

Nálunk nagy kedvenc lett, már az egész család használja. Eredetileg a férjemnek vettem, mert néha ekcémás kiütések jönnek ki a lábán. Aztán néha fürdetem vele a gyerekeimet, sőt most már csak ezzel fürdetem őket is, mióta elfogyott a fürdetőjük. Végül kipróbáltam én is, mert megtetszett az illat. Használjuk habfürdőként is, óriási habot csinál !!!Senkinek semmilyen viszketést, kiütést nem okozott, nagyon szeretjük.

Claire Fontaine Modellante Erős Hajhab

Claire Fontaine Modellante Erős Hajhab
2016. szeptember 20.

Imádom ezt a hajhabot, rövid hajra igazán hasznos. Szép tartást ad és a hatás napokig megmarad. A legjobb hajhab, amit valaha használtam és legalább fél évre elég.

Cien Provitamin Volumen & Style Balzsam

Cien Provitamin Volumen & Style Balzsam
2016. június 23.

Ez a balzsam fantasztikus! Mióta ezt használom 5 naponta mosok hajat, előtte 2-3 naponta kellett. Ez azért is nagy szó, mert napi szinte használok hajformázó krémet és az könnyen elzsírosíthatja a hajat. Rövid hajam van, aminél fontos, hogy ne lapuljon le, hát ettől nem is lapul. Szóval, nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!!!!

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj
2016. január 29.

Nagyon megszerettem. Használom néhány hete ezt a terméket és abszolút pozitív változásokat véltem felfedezni a hajamon. Sokkal szebbek a hajvégeim, nem szálnak szerteszét a hajszálaim. Én hajmosás után, törölköző száraz hajra teszek belőle és így szárítom be. Talán mintha vörös hajszínem is tovább tartana.

got2b "Beach Boy" Hajformázó Krém

got2b "Beach Boy" Hajformázó Krém
2015. november 24.

Nagyon szeretem! Rövid, élénk vörös, hátul felborzolható hajam van, kerestem valami használható hajformázó krémet vagy pasztát, ami nem zsírosít, ezt találtam és most úgy néz ki maradok is ennél egy darabig. Jó tartást ad egész napon át és maradéktalanul kifésülhető.

Wella Professionals Brilliance Sampon Normál és Festett Hajra

Wella Professionals Brilliance Sampon Normál és Festett Hajra
2015. november 14.

Nagyon szeretem ezt a sampont! A megszokott samponomtól sok év után, hirtelen elkezdtem korpásodni, kipróbáltam ezt és újra jó tartása van a hajamnak, remek a színvédő hatása is (élénk vörös vagyok) és nem zsírosít, mégis egészségesek a hajvégeim.

Gliss Kur Ultimate Volume Express Hajdúsító Balzsam

Gliss Kur Ultimate Volume Express Hajdúsító Balzsam
2015. november 14.

Ez valami borzasztó!!! Büdös, zsírosít és korpás is lettem tőle. Szeretem a Gliss Kur termékeket, de itt nagyon mellé nyúltam... Olyan az illata, mint valami rossz férfi dezodor...

Kallos Kjmn Fiber Gum Hajformázó Krém

Kallos Kjmn Fiber Gum Hajformázó Krém
2015. augusztus 11.

Egyszerűen imádom!!! Nagyon jól formáz, gazdaságos, mert kevés kell belőle, nem zsírosít, nem bántja a festett hajamat. Természetes tartást ad, mégis tartós.

Alora Natura Neroli-Ilang-Ilang Krémdezodor

Alora Natura Neroli-Ilang-Ilang Krémdezodor
2014. július 27.

Egyszerűen imádom!!! Nem vagyok egy nagyon izzadós típus, de ez a kis csoda nálam 25-30 fokban fokozott terhelés mellett nagyon jól teljesített. A ruhán abszolút nem hagy nyomot, az illata kicsit erős virág illat, de ez hamar elillan. Napi egyszer - kétszer kevés kell belőle. Szuper jó!!

Balea Ultra Power Hajhab

Balea Ultra Power Hajhab
2014. július 26.

Imádom! Welláról tértem át erre és simán felveszi a versenyt vele, árban pedig verhetetlen.