Ella@34

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Salvatore Ferragamo Incanto

Salvatore Ferragamo Incanto
2018. július 28.

Köszönöm a krémmániának, illetve a tagoknak - különösen egyboszorkának-, hogy sikerült rátalálnom erre az illatra. Minden jó amit írtak róla igaz, és minden cseppje kincs. Tömör, lédús, aromás "kész" illat, nagyon finom, nagyon olasz, nagyon tartós. Mindezt 6000 Ft-ért, 100 milis verzióban, maga a tökély. Boldogság illat, receptre írnám föl minden nőnek.

Burberry Brit Rhythm for Women

Burberry Brit Rhythm for Women
2018. július 22.

Ó, igen ez vagyok én nyáron.. Hihetetlenül tartós, finom, hűvös, kiegyensúlyozott tisztaságillat. Felüdülést hoz a 40 fokban, most zuhanyoztam érzés.. Éjszakára is fújom, pedig ez nálam ritkaság. Olyan nő illata, aki tudja mit akar. Burberry - k közül a kedvenc. 100 csillag.

Burberry Weekend For Women

Burberry Weekend For Women
2018. július 22.

Ez egy az egyben CK Eternity/Eternity now illat.. Jajj nem, nagyon nem nekem, szörnyen működik a zsálya rajtam.. Konkrétan hányingerem van tőle, ahogyan ez a (gyógy) növény szag keveredik az édes gyümölcsökkel..

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2018. július 19.

Kérdem én, amikor Burberry,Salvatore Ferragamo, Laura Biagiotti stb. parfümöt lehet venni 100ml-s kiszerelésben 4-5000 Ft-ért a netről (igaz, tesztert, de ez nem rontja az értékét), sokszor kupakkal, akkor mire gondolt az Avon ennél és még egypár illatánál..? Ne nevettessenek ezzel a 15 ezredik összepancsolt löttyel.. Régebben talán még olcsó volt, de most, mikor 50ml (!)kerül 4-5000 Ftba..?Próbálkoznak, próbálkoznak, de igen kevés spiritusz van a belefektetett energiában, meg persze a végtermékben is.. Az Oriflame nél még azért nagy nehezen találni viszonylag minőségi parfümöt, de az Avonnál már nem nagyon.. Néha elcsábulok, de utána biztos hogy csak áll a polcon.. Továbbadni pénzért pedig végképp nem lehet, tele a padlás a katalógus illatokkal..

Oriflame Blue Wonders EDT

Oriflame Blue Wonders EDT
2016. június 28.

Hatalmas csalódás volt!Ez egy az egyben Avon Summer white!Nem ezt vártam...

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2016. április 5.

Többet írjátok,hogy nem old szennyeződést,nem habzik.Nem is dolga neki,ez egy testápoló,amit vízzel le kell öblíteni,nem pedig tusfürdő!A használata is le van írva,előtte tusfürdővel le kell zuhanyozni,és utána alkalmazni.
Nekem bevált,de ha nagyon száraz a kezem lábam,akkor önmagában nem elég.Mivel nivea illat rajongó vagyok,így engem ezzel kilóra meg lehet venni!

Balea Frozen Breeze Testápoló

Balea Frozen Breeze Testápoló
2016. január 10.

Nem vagyok oda a Balea tusikért,szerintem egy Nivea vagy Dove ezerszer jobb minőségű,viszont ennek a málnás limitált kiadásnak nagyon tetszik az illata.Ennek megfelelően egy ideje már vadásztam a testápolóját ,de eddig csak a zöld "rózsás" verzióét láttam..Most hétvégén viszont megláttam,és egyből meg is vettem.Nem csalódtam benne,nagyon szép és praktikus a csomagolás,az illata pedig ugyanaz,mint a tusfürdőé,de nem annyira erős,pont amennyi egy krémhez "illő".Az állaga tejszerű,de nem túl híg,inkább vizes krém,száraz bőr téli ápolásához nem biztos hogy a legjobb,nekem viszont éppen megfelelt.Nem hagy ragacsos réteget.Tetszik!Örülnék egy spray verziónak is belőle,szeretek építeni egy illatot magamon.:)

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2015. december 5.

Ez a termék PPD-t tartalmaz.Rendkívül csalódott vagyok.Kismama vagyok,szőke,és rengeteget kínlódok most karácsony előtt,hogy mit kezdjek a hajammal.Gondoltam sebaj,hát bebarnulok.Beküldtem a férjemet egy bioboltba hennáért,és ezt adta neki az eladó.Nem találok benne rációt:aki hennázik,azért teszi,hogy semmi károsat ne kenjen a fejére,akit ez meg nem érdekel,az befesti egy hagyományos hajfestékkel a haját.Miért kell egy jó cuccot elrontani azzal,hogy belecsempésznek egyetlen-egy utálatos vegyszert (ráadásul a legveszélyesebbet)?? Ebben szerintem nincs középút..

Yves Rocher Elixir 7.9 Nappali Krém Normál és Kombinált Bőrre

Yves Rocher Elixir 7.9 Nappali Krém Normál és Kombinált Bőrre
2015. július 10.

Ajándékba kaptam,rendelés mellé.Van amit szeretek az YR-től,hát ez nem az a krém..Egyébként is kissé túlárazottnak tartom a termékeiket,ár-érték arányban nagyon nincsenek rendben.Kezdeném azzal,hogy kibontáskor a tégelyen nem volt fólia,amitől én frászt tudok kapni.Az impozáns,méregdrágának tűnő csomagolás itt a hitelességét nálam már el is vesztette.Az illata nekem nem tetszik,növényes,de nem a jobbik fajtából.Állaga hajbalzsamszerű,kb. úgy is viselkedik az arcon..Ragacsos,füllesztő,zsírosít.Ennyi pénzért már elvárható lenne valami aktív hatóanyag az aloe lötyin kívül is,ami egy 500 ft-os krémben is megtalálható.Használhatatlan cucc.

Azzaro Twin Men

Azzaro Twin Men
2015. július 1.

Teljesen meglepődtem,hogy ez a szépség egymagában árválkodik itt vélemény nélkül,szegény,nagyon nem ezt érdemli..úgy alakult,hogy itt a Krémmánián felfedeztem magamnak a női párját,és meg is vettem,s rendeltem mellé mintát ebből is,a párom számára.Leírás alapján mindkettő nagyszerűnek tűnt,és ebben nem is tévedtem,sőt a várakozásaimat még jócskán felül is múlta.Hihetetlenül kifinomult és ízléses férfi parfümről van itt szó,gyönyörűséges formatervezett üvegben,teljesen elfogadható árkategóriában.Semmi arcszeszes beütés,a benne lévő mandula a kezdeti orientális fűszerességet bőrön lággyá teszi úgy,hogy közben mégis férfias marad,s ezáltal kissé sportosabb stílust vesz fel.Abszolút visszaadja a FÉRFI jellemét,ha kell ,akkor energikus,határozott és dinamikus,mégis képes az elérzékenyülésre,az odaadásra..Ez a parfüm egyszerűen SZERETNI tud,bőrön érzi jól magát,szereti a viselőjét,vele együtt bontakozik ki,mutatja meg valódi önmagát.
Egymásra rétegezve a két parfüm(ezt is kipróbáltam) tökéletes párost alkot (nem hiába az a neve,ami),frissítő, finom níveás krémes,enyhén fűszeres illatot alkot,tökéletesen kiegészítve egymást.Tartós mindkettő.
Párom most YSL Opiumjáért van oda,azt vettük meg most neki,de teljesen biztos,hogy ez a parfüm sem fog a feledés homályába veszni.
Az Oriflame S8 Night parfümjét róla koppintották(nagy kedvencünk volt),de az sokkal durvább és alkoholosabb.Ezen látszik,hogy márkás parfümről van szó.
Maximumot érdemel,meleg szívvel ajánlom!