Ellie

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Cellulit Elleni Testradíros Tusfürdő Citrom és Rozmaring

Alverde Cellulit Elleni Testradíros Tusfürdő Citrom és Rozmaring
2014. augusztus 2.

Puha, feszesebb bőrt eredményez, kellemes-gyengéd radírozó hatása van, az illata citrusus-frissítő, ami így nyáron kifejezetten szuper, nagyon jó vele zuhanyozni. A narancsbőr elleni harcra önmagában kevés, de nincs olyan csodatermék, ami se perc alatt orvosolni tudná ezt a problémát, így számomra ez nem ront a termék élvezeti értékén. Újravásároltam már és lehetséges, hogy a jövőben is fogom.

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej
2014. augusztus 2.

Mikor megvettem, nem tudtam, hogy ilyen szörnyű összetevői vannak, naivan azt gondoltam, ha egy orvos ajánlja és intim termékről van szó, akkor nem lesz gond vele. Mivel megvettem, elhasználom, de újravásárolni biztos, hogy nem fogom. Semmilyen frissítő érzést nem ad, és a pumpa használata nálam is bajos, hiába nyomon, alig jön belőle.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2014. augusztus 2.

Kellemes, gyümölcsös illata van, amit egy darabig még érzek magamon zuhanyzás utána. Az állaga nagyon híg, ennek következtében gyorsan fogy, radírozó jelleget pedig ne várjunk tőle, annyira kevés mag található benne (amik nem is jönnek ki rendesen minden nyomásnál), hogy radírozásra távolról sem alkalmas. Ez a tusfürdő annak lehet jó, aki kedveli a gyümölcsös illatokat, és szeretne kicsit felfrissülni, így nyáron. Radírozásra mást kell választani.

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2014. augusztus 2.

Ajándékba kaptam ezt a testpermetet és hozzá a testápolót, egyszerűen imádom az illatát. Alapból az édes illatokat kedvelem, de olyan ismerőseim is megjegyezték, hogy nagyon jó illatom van, akik nem szeretik az édes illatokat. Összetevőit tekintve mondjuk nem olyan termék, amit minden nap magamra kennék/fújnék, de én különleges alkalmakkor használom csak, így tartós is.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2014. augusztus 2.

Nekem egy cseh kirándulás közben landolt a táskámban, amit azóta sem bántam meg, azt kapom, amit várok tőle, és az illata is tetszik. Arra valóban oda kell figyelni, hogy ha nagyobb mennyiség jut egy területre, ott kifehéríti a hajat, de ezt pár dörzsölő mozdulattal el lehet tüntetni. Nekem egyébként ez az első szárazsamponom, előtte vagy nem használtam semmit, vagy vész esetén az olcsó és jó hintőporos trükköt vetettem be.

Sante Akai Energy Golyós Dezodor

Sante Akai Energy Golyós Dezodor
2014. augusztus 2.

Ha lehetne nullást adni egy termékre, akkor most biztos, hogy megtenném. Egyrészt azért, mert az összetevőlistája lehetne szebb, én bioboltban vettem, és úgy érzem, bionak vagy természetesnek titulálni azért elég erős. Másrészt pedig azért, mert a fent leírtak közül egyik sem igaz erre a deora: a hosszantartó védelem és friss érzés helyett szó szerint büdös lettem tőle, ugyanúgy izzadtam és kellemetlenül éreztem magam, ha emberek közé kellett mennem. Pluszként jött hozzá, hogy apró fehér kiütések jelentek meg tőle a hónaljamban. Állagra is érdekes, mert a fehér színű krém csak úgy tódult belőle, ezzel jó cuppogóssá és ragacsossá téve a hónaljat, de volt olyan is, hogy hiába forgattam a golyót jobbra-balra, percekig nem jött ki belőle semmi. Nem vártam csodát tőle, de ennél azért sokkal többet, tekintve hogy árkategóriában is 1000 Ft felett volt, ennek ellenére 2 használat után a kukában landolt, mert soha többet nem kentem volna magamra.

Amore Pacific Ryoe Jayangyunmo Sampon

Amore Pacific Ryoe Jayangyunmo Sampon
2014. augusztus 1.

Én már a 4.-5. flakont használom el belőle, nagyon szeretem. Az illata elég intenzív gyógynövényes, de számomra nem zavaró. Állagra inkább hígabb mint sűrű-krémes, de ez nem okoz problémát abban, hogy jól habzó, kenhető, mindenhol eloszlatható legyen. Egy flakon nekem kb. 2 hónapig elég, heti 2-3-szori hajmosásnál is, mert kis mennyiséget a tenyérbe tévé, majd azt felhabosítva nem fogy olyan sok belőle. Kezdetben tartottam tőle, mert akármennyire is jó a vegyszermentesség, a bio/gyógynövény samponokkal végül mindig pórul jártam, mert rettentően kiszárították és töredezetté tették a hajamat, annak ellenére, hogy alapból zsíros állagú. Ezzel a samponnal ez a probléma sem merült fel eddig, pedig tényleg aktívan használom. Azt vettem észre, hogy a hajhulláson is segít valamennyit (persze erős hajhullásra azért ez nem elég). Összességében tehát nekem csak pozitív élményeim vannak a termékkel kapcsolatban, és bár mindenkinek más jön be, egy próbát azért mindenkinek megér.

Zamian Gold Cacao Maszk

Zamian Gold Cacao Maszk
2014. július 6.

Lemosás után érzékeltem, hogy nyugtatta a bőrömet, a piros pattanásokat lehúzta. De sokszor akármilyen praktikát vetettem be, akkor sem tudtam rendesen lemosni, beült a pórusokba és sokáig csillogott a bőröm a benne lévő csillámnak köszönhetően. Ami ennél is rosszabb, már lemosás után látszott mindig, hogy szárította a bőrömet. Másnap aztán ehhez még jött egy zsíros érzet az arcomon, illetve ez látható is volt. Így aztán elmondható, hogy fél nap alatt először szárazzá, vízhiányossá tette az arcomat, majd bezsírosította, nem is kicsit. Annak, aki ázsiai termékekkel akar próbálkozni, semmiképpen sem ajánlom első körben ezt a maszkot.

BRTC Medi Stem Collagen Cream

BRTC Medi Stem Collagen Cream
2014. július 6.

Nekem csak mintáim vannak belőle, de amiket ezek használata alapján tapasztaltam, az pozitív. Pont egy olyan napon használtam el belőle egy adagot, mikor meglehetősen ramaty állapotban volt a bőröm: sötét karikák a szem alatt, piros ragyák az arcon, jó pár piros múlóban lévő pattanás nyoma és alapból egy fáradt bőr (a kevés alvás miatt). Nos, a piros pattanásoknak és nyomaiknak eltűnése rögtön szembeötlő volt, a sötét karikák enyhültek és összességében üdébbnek, frissebbnek tűnt az arcom, már a krém felkenése után fél-1 órával. Hatalmas változást láttam az arcomon. Nem egy olcsó krém, de több mint valószínű, hogy érdemes lenne beruházni rá.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2014. július 6.

Fogyás miatti csíkokra/bőrfeszesítésre vettem. Jó az állaga, tápláló és gyorsan felszívódó, nem ragad. Valóban intenzív illata van, de nekem tetszik, nincs problémám vele. Úgy látom, hatásos a csíkok ellen is, persze a teljes hatás nem rögtön fog kiderülni, hanem idővel. Másoknak is csak azt tudom tanácsolni, legyenek türelmesek az ilyen jellegű krémek/olajok esetében, a javulás nem jön rögtön, ha egyáltalán lesz javulás (mert ugye ez sem biztos, csodaszerek nem léteznek). Nálam mindenesetre már bizonyított, ezért 5-ös. :)