ellla18

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Celeb Eye Liner Kit

Lovely Celeb Eye Liner Kit
2020. január 20.

Akciósan jutottam hozzá (szerencsére) de még ezen az áron is pénzkidobás volt úgy vélem és megbántam hogy megvettem 😐
A szemceruzának borzasztó szaga van, konkrétan mintha szénből lenne, a szemhéjtusról pedig csak annyit hogy nem érzékeny a szemem mégis őrülten irritált lett tőle felkenés után és csípte a szemhéjamat... ecset pedig nem túl sok mindenre jó
Ez jó szívvel is 2*

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. augusztus 12.

Nekem nagyon bejött ez a maszk😁a másodikat fogom elhasznalni már belőle mert tényleg szuperül hidratál és nyugtató hatású a méz miatt, szeretem feldobni az arcomra amikor egy kis relaxra vágyom.
szerintem megéri kipróbálni mindenképp ezért az árért elég jó terméket kapunk

Balea Pure Bodylotion

Balea Pure Bodylotion
2019. július 16.

Már több mint egy hete használom, így gondoltam megosztom kezdetleges véleményem róla 🙂
Az ára kedvező a mennyiségét illetően ezért is esett rá a választásom a Dm-ben testápoló után kutatva.
Az illata nekem tetszik,kellemes tisztaság illatú viszont ami miatt 4*-ra értékelem az a hidratáló hatása amiben a vártnál csalódnom kellett. Többször is újra kell hogy kenjem egy nap mert másképp azt érzem hogy semmi nincsen a bőrömön és persze száraz marad (amit pont a használatával szeretnék ugyebár orvosolni) szóval pár hetes használata után már majd hogy nem a fele el is fogyott ami azért számomra picit durva😬 Még folytatom tesztelését aztán meglátjuk..

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2019. június 16.

Hát nekem azt hiszem nem ez lesz a kedvenc testpermetem mert az illata elég gejl,mű és nyáron túl soknak érzem viselni pedig egy testpermetet nyáron kell hogy használjunk, legalábbis szerintem😅viszont a csillamokat imádom benne és az ára is elég kedvező

Palmolive Aroma Sensations Feel Loved Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Feel Loved Tusfürdő
2019. június 5.

Nagyon finom illata van😍 és még amit szeretek benne hogy kevés mennyiségben is borzasztóan jól habzik így gazdaságos valamint nem is szárítja a bőrömet sem.szóval nagyon 5*😊
szeretem a Palmolive habfürdőket és mindig ezt választom csak más-más illatban

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém
2019. június 5.

Hát...nem egy nagy szám mint arckrém 🤔 hidratáló hatása nem igazán van sok,csak csillog tőle a fejem mint egy diszkó gömb 😅 akciósan szereztem be nem túl drágán,viszont nem érte meg szerintem így sem sajnos, én erre csak 3*-ot tudok adni

Herbária Körömvirág Krém

Herbária Körömvirág Krém
2019. június 3.

Szerintem ez egy jó kence🙂 nekem hidratálja és begyógyítja a pattanások utáni sebeket az arcomrol ugyan az összetevői lehetnének szebbek de összességében számomra ez 5* az ára kedvező ezért a mennyiségért.

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor
2019. május 30.

Nekem tetszik az illata, hatását tekintve is meg vagyok vele elégedve, bár nem tudom hogy gátolja-e az izzadást 96 órán át hiszen én reggel-este zuhanyzom 😅egy próbát mindenképpen megért viszont a kedvencem továbbra is a rózsaszín társa marad amit már vagy 20x újra vettem de maradok is annál azt hiszem.

Maui Moisture Haire Care Bamboo Fibers Conditioner

Maui Moisture Haire Care Bamboo Fibers Conditioner
2019. május 29.

Már lassan egy éve tagja a hajápolós polcomnak és most is van még benne,amit nem bánok mert sajnos külföldi nyaralásom során szereztem be egy német Dm-ben és sajnálni fogom ha kifogy mert itthon ha jól láttam egyelőre nem lehet kapni sehol😐Nagyon nagy kedvencem lett,mert borzasztóan puha tapintást varázsol a száraz fénytelen hajamból és az illata valami fantasztikus. Hatalmas 5* Ár érték arányban valamint hatásosságát illetően is verhetetlen.😊 Ami még plusz mindezeken felül hogy vegán termékről van szó!

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2019. május 15.

Borzalom ez a cucc,semmi haszna! Pénzkidobás volt,mert be sem szívódik,nem hidratál semmit az én arcbőrömön,és még a szememet is kimarta konkrétan mikor belenyúltam a krémes kezemmel véletlenül ://