elve

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. február 27.

Régóta szerettem volna kipróbálni, addig gondolkodtam a külföldről beszerzésen, mire itthon is megjelent. A sötétebb árnyalatot tudtam csak megvenni,de így is teljesen ki tudom használni a mostani téli időszakban is. Nem csak szem alá, hanem a teljes T-vonalamban kenem fel, szépen egységesít, nagyon jó a fedése és nem is kell mindig púderrel fixálnom( a bőröm állapotától függően). Ilyen használat mellett valóban gyorsan fogy, de biztos újra be fogom szerezni, mert hétköznapi rohangálós sminkhez tökéletes.

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2018. február 15.

Egy, a képen látható sötét lilás-padlizsános színt választottam. Nagyon jó a fedése egy rétegben is, viszonylag tartós is. Tervezem, hogy beszerzek egy világosabb árnyalatot is.

Yves Rocher Sérum Végétal Arclemosó Tonik

Yves Rocher Sérum Végétal Arclemosó Tonik
2018. február 15.

Kicsit félve vásároltam meg pár hete, de nagyon örülök, hogy megvettem. Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, kicsit mintha fel is töltené. Azóta vettem egyet anyukámnak is, hogy ő is élvezhesse a hatását.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. február 15.

A többi változattal együtt nagy kedvencem lett. Jól ápol, nagyon jó illatú, szépen beszívódik.

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. február 15.

Vásárlás mellé kaptam, barna színt választottam. Teljes áron biztos nem venném meg, ha építgetem, akkor tud olyan pillákat csinálni, amilyet én szeretek. Rajtam tartós, ártani nem árt, de nem fogom újra venni.

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2018. február 14.

A kedvenc verzióm a márka tusfürdői közül. Nagyon szeretem az illatát, nem szárít.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2018. február 14.

Ez volt az első olaj, amit kipróbáltam az arcápolási rutinom kiegészítéseként. Ahogy öregszem, szárazabb a bőröm és szükségem volt valami pluszra, így rá esett a választásom. Enyhén nedves bőrre viszem fel este, szépen beszívódik és szuper hidratált, feltöltött bőrrel ébredek reggel. Már a második üveggel használom és biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. február 14.

Ez a második fajta hyaluron szérumom, ki szerettem volna próbálni, hogy mit tud egy ilyen kedvező árú termék. Kicsit vizesebb, mint képzeltem, néha túlzásba esek az adagolásával de ilyenkor is szépen beszívódik. Én inkább reggel használom hidratáló előtt, így szépen feltölti a bőrömet. Meg vagyok vele elégedve, valószínűleg újra fogom majd vásárolni.