emagdi

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2010. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray
2019. október 24.

Általában szeretem a Nivea termékeit, és a dezodorjaik között is vannak kimondott kedvenceim. Ez azonban nagy csalódás volt. Az igaz, hogy nem hagy foltot a ruhákon, viszont sajnos az izzadásgátló ("szagtalanító") hatása nem igazán működik. Számomra sajnos ez így használhatatlan, kuka. :(

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk

Nivea Hyaluron Cellular Filler Fátyolmaszk
2019. szeptember 24.

Nagyszerű maszk, könnyen kihajtogatható és arcra helyezhető. Bőségesen át van itatva hatóanyaggal, és viszonylag hamar, 10 perc alatt hat. A bőröm érezhetően feltöltötte, rugalmasabb lett. Természetesen csodákat nem tesz, de egy árnyalattal csökkenti a ráncokat, és hidratáltabb, kellemesebb érzetű bőrt biztosít. Hátránya, hogy sok hulladék keletkezik a használata során (de ez minden fátyolmaszkra igaz).

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2019. szeptember 20.

Első használatra kicsit furcsa volt, kicsit kételkedtem is, hogy megfelelően fog-e működni. Szerencsére nagyon kellemesen csalódtam, az olajos álag ellenére nagyon szépen megtisztítja az érzékeny-kombinált bőrömet is a szennyeződésektől, használata után az olajos részek nem maradnak olajosak, a száraz részek pedig nem húzódnak. Nagyon kellemes, puha állagú lesz a használata után a bőröm. Teljesen biztos hogy újra fogom vásárolni, szuper arctisztító!

Nivea Dry Comfort Plus Golyós Dezodor

Nivea Dry Comfort Plus Golyós Dezodor
2019. augusztus 9.

Meglepően jó deo, az illata isteni, az a klasszikus Nivea krém illat. Hamar szárad a bőrön, nem hagy foltot, és teszi a dolgát. Újravevős. :)

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum
2019. július 20.

A normál kiszerelésű verzióját rendszeresen szoktam vásárolni, nekem bevált. A koncentrátum verzió hatása teljesen megegyezik a normál verzióéval, kellemes az illata, hatékonyan tisztít, nem szárítja a hajam, szóval hozza azt, amit az ember elvárhat egy "normál" sampontól. A koncentrátumból tényleg egy kis nyomásni is elég, adagolja is magát, egy nyomásra mindig kb ugyanannyi mennyiséget ad ki. Utazáshoz is praktikus lehet, de akár otthon is, hiszen kis helyet foglal a flakon. Mivel ugyanannyiba kerül a koncentrátum, mint a normál verzió, ezért ezentúl mindig ilyet fogok vásárolni, ha YR sampont szeretnék venni.

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. július 20.

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra ez a maszk, találomra vettem le a polcról, gondoltam egy próbát megér. Mivel kedvező nagyon az ára, sokat nem vártam a terméktől. Szerencsére kellemesen csalódtam, mert egy nagyon szuper kis maszk ez! Rengeteg krémmel itatták át, kb fél órát hagytam az arcomon, a nagyja felszívódott, de még maradt benne annyi, hogy a nyakamat is be tudtam kenni a maradékkal. Szépen feltöltötte a kissé vízhiányos és "fáradt" bőröm. Közvetlenül a levétel után kicsit ragacsos érzés maradt a bőrömön, de ez valószínű a maradék krémtől volt, mert kicsit később ez is beszívódott, és elmúlt a ragacsos hatás. Ebből következőleg érdemes olyankor feltenni a maszkot, amikor az elkövetkező 1-2 órában nem szeretnénk elmenni otthonról, szerintem legjobb este, lefekvés előtt egy órával, így tényleg maradéktalanul fel tud szívódni a hatóanyag. Egyetlen negatívumként tudnám felhozni, hogy kicsit nehezen lehet széthajtogatni a maszkot, oda kell figyelni, de ez szerintem egyáltalán nem vészes dolog. Teljesen biztos, hogy máskor is fogok ilyen maszkot venni, ennyi pénzért ez ajándék a bőrömnek :)

Balea Calm Down Tusolóhab

Balea Calm Down Tusolóhab
2019. július 6.

Kíváncsiságból vettem meg, valamint mert álalában a tiaré virág illatú dolgok tetszeni szoktak. :). Ebben sem csalódtam. Elsőre kicsit furcsa, hogy habot kenek magamra a zuhany alatt (kb mint a borotvahab), de végülis nagyon praktikus. Edzőtáskában tuti nem folyik ki :). Az illata nekem nagyon tetszik, viszonylag tartós is. Nem szárít. Szép a csomagolása :) Ár-érték arányban jó, szerintem érdemes kipróbálni.

Aveo Vanilla & Macadamia Deospray

Aveo Vanilla & Macadamia Deospray
2019. június 2.

A "compressed" változatot vettem meg, nagyon meg vagyok vele elégedve. Számomra nagyon kellemes az illata, édes-vaníliás. Nincs az a néhány izzadásgátlróra jellemző keserű mellékszaga. Az izzadásgátó hatása is megfelelő, sport közben is helytáll. Meglepődtem, hogy ez ennyire jó termék, kevesebbet vártam tőle :)

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo
2019. április 23.

Ajándékba kaptam, nem vártam tőle sokat, de ennek ellenére teljesen meg vagyok vele elégeve! Meglepően hatásos, nálam egész napra meggátolta a kellemetlen szagok kialakulását. Felkenni egyszerű, normál mennyiséget adagol (nem tocsog), hamar szárad a bőrön. Ruhán nem hagy foltot. Szerintem teljesen rendben van, csak jót tudok róla mondani :)

Adidas Adipower Deo Spray

Adidas Adipower Deo Spray
2019. április 23.

Konkrétan borzalmas! A csomagolása szép, de ez az összes pozitív tulajdonság, amit el tudok róla mondani. Nagy csomókban fújja ki a "púdert", ami aztán fehér csomókban összeáll a bőrön. :S. Van egyfajta keserű mellékszaga is, amit mindig kiérzek (más deóknál nem érzem, tehát nem belőlem jön:)).
Szerintem mással próbálkozz, ha jót akarsz :)