emcuscicus666

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2017. szeptember 2.

Sajnos egy picit sotetebb arnyalatot rendeltem, de meg par het, es mar nem kell vilagositanom. A L'oreal True Match alapozoval keverem olyan 1-3 aranyban, plusz egy borsonyit rakok a NYX Born To Glow Liquid Illuminatorbol, meghozza a Pure Gold arnyalatbol. Ez az a kombo, ami ilyenkor nyaron, egyszeruen mesesen mutat rajtam. (Megjegyzem meleg tonusu a borom, tehat sargas, bronzosba hajloan barnulok, nem teljesen barnara.)
Termeszetesen hasznalok fenyvedos primert, es a vegen puderrel fixalom az egeszet, igy egesz nap tart rajtam. Meg ebben a melegben sem folyik el. Vagy kopik meg. Szamomra ez meg hihetetlen, hogy munkabol hazaerve is van rajtam alapozo, meghozza ugy, ahogy felkentem reggel.
Sok termeket hasznalok, - mint fentebb leirtam - megis ugy gondolom, hogy ez az alapozo sokat nyom a latba. Mas termeket is probaltam mar ezzel a modszerrel, es megsem volt ilyen tartos a vegeredmeny.
A fedese kozepes/eros, ecsettel es Beauty Blenderrel is szepen eldolgozhato. A tartossaga nalam 5*! Nem tudom, hogy epitheto e, nem szeretem a full fedest, igy erre nem is probaltam hasznalni.
Mindenesetre nalam tuti ujravevos lesz! :)

Balea Professional Oil Repair Intensive Haarmaske

Balea Professional Oil Repair Intensive Haarmaske
2017. június 29.

Sokfele markatol probaltam mar sokfele hajbalzsamot es maszkot, es nem mondom, hogy mind kozul ez volt a legjobb, viszont ar-ertek aranyban tuti kenterbe veri az osszeset. Nevetseges, hogy par euroba kerul, es ahhoz kepest pedig nagyon jol teljesit. Nagyon jol puhitja a hajvegeket, konnyebb kifesulni a hasznalata utan a hajat, nem gubancolodik, viszont nem is szall, mint egy pihe. Nekem mindenfele szempontbol megeri ezt ujravenni, vagy max egy masik Baleas tarsat probalom ki legkozelebb.

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé
2017. április 21.

Nagyon szerettem az ABH pomadet, azonban elfogyott, es ugy gondoltam, hogy megprobalok egy olcsobb alternativat, hatha bejon. Azt kell hogy mondjam, szamomra sokkal jobban bevalt mint a fentebb emlitett pomade. Tartosabb, konnyebb hasznalni, valamint ugy ossz egeszeben sokkal jobb.
Ferde vegu tusecsettel viszem fel, miutan szemoldok fesut hasznaltam. Kivulrol haladok befele, igy a belso reszekre csak egeszen keves jut mar. Utana egy barnas szinu gellel atszaladok rajta, hogy fixaljam.
Egesz nap gyonyoruen mutat, nem kenodik, maszatolodik, csuszik el, nem kopik meg a nap vegere sem. Valoban vizallo!
Sokaig hasznaltam ceruzat, majd porokat, vegul filceket a szemoldokomre, de ennyire gyonyoru es termeszetes vegeredmenyt egyikkel sem tudtam elerni.
Szivbol ajanlom mindenkinek az ABH helyett. Ez az a termek, ami siman kivaltja a dragabb verziot, igy tobb penz marad mas kencekre. :P

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. március 13.

Az elso BB krem, amit ki mertem probalni, es nagyon bevalt. Ami legelsonek feltunt, az az, hogy rendkivul jo a fedese. De tenyleg, szabalyosan alapozohoz tudnam hasonlitani ezt a kepesseget. Igaz, nagyon folyekony allagu, de epp emiatt nagyon konnyu egyenletesen eloszlatni a boron. A tartossagaval is meg vagyok elegedve. Alahidratalok minden reggel, es primer-t is hasznalok elotte, valamint utana pudert, es igy egy egesz munkanapot is kibir rajtam. Nagyon megszerettem ez a kis kremet, nem is ertem, hogy miert nem probaltam elobb. Mindenesetre most telen biztos, hogy hasznalni fogom rendszeresen. :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 8.

Volt mar dolgom egynehany alapozoval a parezres kategoriatol egeszen a high end markakig, de egyik sem nott annyira a szivemhez, mint ez az alapozo.
Kezdjuk kivulrol...
Az uveg nagyon izleses, szep es elegans. A pipettaval egeszen kis mennyiseg is kinyerheto az uvegbol, pocsekolas es pazarlas nelkul.
Alapos hidratalas, es egy jo bazis felvitele ajanlott elotte.
Probaltam tobb modon is felvinni a borre, igy szerintem a legjobb modszer enyhen nedves Beauty Blenderrel eldolgozni a borre csepegtetett alapozot.
Retegezheto, bar egy reteg is rendkivul jol fed, es tartos akar puder nelkul is. Ha megis hasznalok pudert, akkor a LRP termalvizes permetet is bevetem vegso simitaskent. Igy elkerulheto a maszkhatas.
Nagyon tartos, ugyanis egy ejszakazos bulit vagy munkanapot is siman kibir.
Micellasvizes arctorles utan meg egy geles lemoso szuksegeltetik, hogy teljesen eltavolitsuk, mert valoban iszonyat tartos.
Semmi penzert nem valtanam le. Amiota megvasaroltam hozza sem nyulok a Clinique, Lancome es egyeb high end markaju alapozoimhoz. :)

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2017. február 16.

Egy eve hasznaltam ezt az arclemosot, es emlekeim szerint nem segitett sokat. A pattanasaim nem szuntek meg, a porusaim sem lettek tisztabbak. Viszont iszonyatosan szaritott. Akkor ugy hittem jo a boromnek, de most mar okosabb vagyok, es soha sem vennem ujra. Ahogy elnezem az osszetevoit, elborzadok...
Szerencsere a pattanasos idoszaknak vege mas termekeknek, es az eletmodvaltasnak koszonhetoen.

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon

Garnier Ultra Doux Délicatesse Rizskrém & Zabtej Gyengéd Nyugtató Sampon
2017. február 16.

Probaltam mar ezer fele hajkencet drogerias sajatmarkastol kezdve high end kategoriaig, am csodat egyik sem tesz, ezt higyjetek el! :)
A hajam felhosszu, gondor, festett barna, konnyen zsirosodo, am teljes hosszan tores es szalkasodas mentes, egeszseges. Ritkan vasalom, mosni sajnos 2-3 naponta muszaj. Habot, lakkot, hajfenyt, olajat csak ritkan hasznalok, am hovedot minden formazas elott.
Ez a sampon nagyban megkonnyiti a hajapolasi rutinomat. Nagyon szep fenyesse, puhava, es konnyen fesulhetove teszi a hajamat. A balzsamot csak most kezdtem el hasznalni, elotte a pakolast hasznaltam balzsam gyanant, az is epp ugy megfelelt.
Altalaban nem szoktam a kenceim illataval foglalkozni, az a legjobb ha nincs is bennuk illatanyag, am ennek az illata boditoan mennyei.
2,50 euro az ara, a balzsamnak szinten, a hajpakolas 5 euro korul, es a nem kioblitendo balzsam olyan 7 euro. Ilyen olcson meg soha sem volt ennyire szep es apolt a hajam. :)
Soha nem veszem meg ugyanazt a hajapolo csaladot ujra es ujra, am ebbol a masodik flakonnal tartok, ami jelent valamit. :)

NYX Simply Nude Lip Cream

NYX Simply Nude Lip Cream
2017. február 7.

Kellemes viselet az ajkakon, nem szarit, szep nude szinekben kaphato, es egyszeru ujrakenni. Ez nalam mar telitalalat, hiszen nem is varok el ennel tobbet egy ruzsceruzatol. A csomagolasa talan az egyetlen negativum. Ez a sima kupakos megoldas nem valami hosszueletu, marpedig eleg sok van benne, igy nem fog 2 het alatt elfogyni. Sajnos a kupakja viszont 2 hetnel nem birja tovabb.
Tehat nem taskaba dobalos darab, viszont ettol fuggetlenul megeri az 5*-ot. :)

NARS Pirosító

NARS Pirosító
2016. december 12.

Bar a szin gyonyoru, valamiert megis ritkan nyulok erte reggelente. Az elozo velemenyeket olvasgatva, azt hiszem ram is igaz, hogy az arcom pirossagaval nem tud egyutt mukodni. A hajam sotetbarna, borom extra vilagos, marmar hullafeher, a szemem zold, igy a barack arnyalatu pirositok altalaban jol allnak, de ez az egy, amire ugy vagytam valahogy megsem szuperal rajtam. Sajnalom nagyon.
A tartossaga egyebkent kifogasolhatatlan. A csomagolasa, es a kezbevetele maximalisan luxus erzetu, igazan szeretnem szeretni, de lehet megvalok tole.
Jar neki az 5*, hiszen nem a termek hibaja a hulla szinu arcborom. Talan egy masik szinnel probalkozok meg, mert nagyon vagyok egy tokeletes 'csakegymasodpercalattfeldobomeskeszvagyok' pirositora. :)

Clarins HydraQuench Krémmaszk

Clarins HydraQuench Krémmaszk
2016. október 7.

A hamlo, vizhianyos boromre kerestem egy jo hidratalo maszkot, es ez nagyon megtetszett. Hatalmas mennyiseget kapunk, szerintem siman eleg egy evig szamomra.
Ejszakara fent is szoktam hagyni, nem zsirosodik a borom hamarabb, nagyon jol felszivodik, remekul hidratal. Igazabol mar elmondtak mindent elottem. Igazan megeri beruhazni ra, foleg a hideg kozeledtevel jo felkeszulni, es megelozni a bajt. :)