emese98

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Meleg Gyanta Roll-On

Balea Meleg Gyanta Roll-On
2019. május 19.

Szerintem már én is az új csomagolást használom, hiszen nemrég vásároltam. Nekem nem folyt szét sehova, nem csöpögött. A karomra használtam, szépen leszedett mindent. Néha újra kellett melegítenem, de teljesen meg voltam elégedve vele. Az illata egyébként csak a tubusban érződik, felkenve már nem.

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam
2019. május 19.

Amikor először kinyomtam a falkonból nagyon meglepődtem, hiszen egy tényleg lightweight termékről beszélünk. Egyenlőre egy másik balzsammal keverve használom, magában nem éreztem azt a HŰ hatást. Egyébként egy nagyon jó illatú termékről beszélünk. A smooth samponnal együtt használom, még várom, hogy teljesen kibantokozzon.

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. május 19.

Nekem nagyon bevált az első flakon, szép puha lett tőle a hajam, és tiszta a fejbőröm. Remélem ez így is marad :)

Balea Professional Oil Repair Expressz Hajkúra

Balea Professional Oil Repair Expressz Hajkúra
2018. október 2.

Nekem két használatra volt elég. Samponozás után felkentem, rajtahagytam a hajamon, majd kimostam. Szép, puha, fényes lett tőle a hajam. Nem ámultam, de tényleg szép munkát végzett.

Serical Frutta Hajpakolás

Serical Frutta Hajpakolás
2018. október 2.

Remek ár-érték arány. Olcsó, SOK és jó. Én felkenem a száraz (picit nedves) hajamra, fél órát hagyom rajta és utána folytatom egy alapos hajmosással, majd balzsam és hajszárítás. Szép fényes lesz tőle a hajam, és az illatát is mellesleg imádom. Ha egyszer valaha elfogy, szerintem újraveszem.

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. október 2.

Csodaszer. A hajmosásom utolsó lépéseként használom és mindig meglepődök, hogy milyen szép munkát végez. Vizes hajra (és fejbőrre) kenem fel és szinte azonnal kifésülhetőbb lesz a hajam. Hajszárításnál védi a hajam a hőtől, így nem törik annyira. Újravevős.

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal

Balea 1-Perces Hidratáló Hajkúra Mangó Illattal
2018. október 2.

Olcsó, de hasznos darab. Könnyebben fésülhető és csillógó lesz tőle a hajam. Nálam újravevős. :)

Balea Caribbean Love Deo Spray

Balea Caribbean Love Deo Spray
2018. október 2.

SOS-ben kellett egy fújós dezodor és mivel amúgyis szeretem a baleát, így bedobtam a kosaramba. Nem vátam tőle világmegváltást, de ha napközben szükségem van rá, akkor azért jó, hogy nálam van. Az illata nekem kicsit tömény, de azért finom,

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Fejbőrradír Városi Hatások Ellen
2018. október 2.

Az arcom és a fejbőröm hajlamos a hámlásra, viszketésre (főleg a fejbőröm), erre kerestem megoldást. Amint megláttam az Yves Rocher katalógusában , szaladtam is a boltba. Kedvezményes áron jutottam hozzá (klubtagságomnak köszönhetően). Lassan 2 hete használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Hosszú hajba kicsit nehéz bemasszírozni, de nem lehetetlen. A fejbőröm már csak a hajmosás napján viszket, és sokkal lasabban zsírosodik ; vele háromnaponta kell hajatmosnom. Az állaga nekem először furcsa volt, de csak azért, mert még nem használtam ilyen készítményt korábban. Minden hajmosás előtt használom. Újravevős, az tuti.

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam
2018. május 12.
(!)

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet. Nagyon erős hárs illatú, de legalább szépen hidratál. Beszívódás után egy pici zsíros érzet marad rajta a bőrömön. A kiszerelés okés, bár a tubus tényleg kicsit olcsónak hat.