Emett

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk
2017. május 23.

a 002-es árnyalat van meg! Nagyon elégedett vagyok vele :) színes lakkon és a francia manikűrön is remekül mutat :) ár-arány értékben tökéletes, tartós is! annyi hátulütője van, h kb. 5x annyi időbe teleik lemosni, mint bármilyen más körömlakkot!

VadBarna Parfumed Special Bronzer Luxury Tanning Lotion Szoláriumkrém

VadBarna Parfumed Special Bronzer Luxury Tanning Lotion Szoláriumkrém
2017. május 23.

Tesztelés alatt áll nálam ez a termék, a kedvenc szolimba tegnap érkezett meg, azonnal ki is próbáltam :) így első használat után annyit tudok elmondani róla, hogy szolizás közben kellemes parfüm illat érezhető, kicsit megváltozik a felkenésnél érezhető illathoz képest :) nem foltos, szépen barnít! nálam azért áll tesztelés alatt, mert több krémet kipróbáltam már, és volt köztük olyan, ami pár használat után narancssárga bőrszínt eredményezett...de ez egyenlőre kiválónak tűnik! :)

VadBarna After Sun All Day Moisturiser

VadBarna After Sun All Day Moisturiser
2017. május 23.

A szoliban, ahova járok ingyen használható, ott találkoztam először ezzel a termékkel! Kellemes trópusi illata van, elveszi a szolizás utáni kellemetlen illatot, vizes bázisú, így nem ragad, hamar beszívja a bőröm :) Pont tegnap szereztem be egy flakonnal otthoni használatra is :)

VadBarna Arctisztító Tej

VadBarna Arctisztító Tej
2017. május 23.

bár nem szoktam kisminkelve menni, de néhányszor előfordult, hogy szoli előtt máshova is mennem kellett, így sminkelve érkeztem! Ahova járok, ott ingyenesen használható, így ki van rakva a polcra, bárki nyugodtan használhatja! Nagyon jó illata van, jól tisztít, krémes állagú! :)

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2017. március 20.

nyári melegben szeretem használni, olvastam hogy vki szerint édeskés, viszont szerintem inkább friss illat kategória, persze mindenki bőrén mást mutat :) nagyon megvagyok elégedve vele, ezt a nyarat még kibírja majd, mert akkor sem mindennap ezt használom, de hogyha elfogy, akkor biztosan újraveszem :)

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2017. március 20.

ár-érték arányban tökéletes...az illata remek :) nem egy luxus kategóriás parfüm, de mégis van benne vmi kis plusz az átlag "tucatillat" parfümökhöz képest :)

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner
2017. március 20.

a vízállósága megkérdőjelezhető, mert bár nem lehet tiszta vízzel lemosni, de nagyon szépen elmázgálódik a szem körül h ha vízzel érintkezik! viszont alapjáraton nagyon jó minőségű, 12 órában dolgozom és ezt az időt lazán kibírja! nekem nem darabosodik, nem pereg le, nem áttetsző, nem csíp! szépen lehet vele dolgozni, az applikátora remek!

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20
2017. március 20.

nagy reményeket fűztem hozzá, mert az anew vital éjszakai és nappali krém jónak bizonyult, de sajnos a BB krém már kevésbé! valóban bőrszínhez igazodó, h ha keveset használok belőle, viszont hogyha normális mértékben, akkor púder, pirosító és bronzosító is szükséges hozzá, hogy ne legyen levakolt múmia kinézetem :D viszont még így is kifényesedik tőle a bőröm és az egyébként száraz bőröm, nagyon zsíros hatást kelt, emellett hogyha véletlenül a szemembe megy, akkor szabályosan marja a szememet!

Dove Intensive Nourishment Testvaj

Dove Intensive Nourishment Testvaj
2017. március 20.

Szolizás utánra kerestem vmi "erős" testápolót, ami mélyen hidratálja a bőrt, mert a barnító pigmentek a hidratált bőrön "tapadnak" a legjobban a kozmetikusom véleménye alapján :) akkor találtam rá erre a finom illatú, mély hidratáló testvajra, amitől tényleg igazán puha lesz még az én extra száraz bőröm is :) csak ajánlani tudom :)

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. március 20.

Nálam nagy kedvenc, a 4. üveggel használom jelen pillanatban :) mindennapi használatban van nálam, bár néha pihentetem egy kicsit, amikor túlságosan hozzászokok az illatához, viszont 1-2 nap elteltével ismét használni kezdem, így megint reggeltől estig érzem magamon :) a ruhákon tartósabban megmarad az illata, hogyha pl. kabátra fújom akkor napokkal később is érzem, amikor felveszem :) nincs "tipikus avonos parfüm" illata, meg is szoktak lepődni amikor elárulom h az :)