Emiii

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2019. november 20.

Sűrű, (nem meglepő módon) olívaolaj szagú lemosó, jó minőségű adagolófejjel. Könnyű lemosni, nem marad az arcon, de mégsem lett a kedvencem. Úgy éreztem, hogy a ROHTO Hadalabo olaja jobban tisztított.
Közel 10 hónapig elegendő volt a 300 ml, így nagyon jó ár-értékaránya van.

Cosrx Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

Cosrx Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
2019. november 20.

A szalicilsavval nem vagyok jóba, ez már korábban kiderült, de mégsem ezért utáltam szegényt, hanem mert rettentően szárított. Nekem ez egy az egyben olyan, mint a sokak által utált BENTON honest foam-ja. Folyékonyszappan jellegű az egész. A tubus feléig elküzdöttem magam, aztán befogtam tusfürdőnek, ami után negyed kiló testápolóba kellett hemperegnem, hogy kiheverjem az élményt.

A'PIEU Baking Soda Powder Wash

A'PIEU Baking Soda Powder Wash
2019. november 20.

Ez volt az első por állagú lemosó, amit használtam. Sűrű buborékokkal ugyan nem találkoztam, de a tisztító képessége tényleg kiemelkedően jó volt. Nem okozott irritációt, nem is szárított. Az apró méretéhez képest nagyon sokáig elég volt: közel fél év volt, mire kiürült. Addigra a tégelyről eltűntek a feliratok, vitt minden szennyeződést, festéket, amit csak érintett :-)
Csak azért nem kap 5 csillagot, mert nem sikerült habot csiholnom belőle. Ebben még mindig az ETUDE HOUSE Baking Powder-e a legjobb.

Jasön Natural Nutrismile Antiplaque Orange-Cinnamon Paste

Jasön Natural Nutrismile Antiplaque Orange-Cinnamon Paste
2019. november 19.

Létrehozták a világ legjobb ízű fogkrémjét, erre az állagért felelős tudósemberek gondoltak egy merészet és egy víztaszító tömör masszába keverték ezt a kulináris élményt. Konkrétan a fele cucc kiesik a számból és gusztustalan módon fennakad a vízcsap szűrőjén. De az íze... nyami. Egyik íz sem domináns, tökéletesen keveredik a fahéj, a narancs és egy csipetnyi mentol. Vérzik a szívem, hogy nem tudok rá maximális pontot adni.

Tolpa Stomatologic Sensitive Nyugtató Szájvíz Érzékeny Fogakra

Tolpa Stomatologic Sensitive Nyugtató Szájvíz Érzékeny Fogakra
2019. november 19.

Ez is csíp, mint a legtöbb szájvíz (nem értem miért kínozzák ezzel a népet). Az íze viszont jó, mert nem mentolos. Friss érzetet ad, mindezt úgy, hogy nem gyilkolja le az ízlelőbimbókat. Gusztusos kis dundi átlátszó palackja van. Az ára is kedvező, kiérdemelte a 4 csillagot.

Ziaja Mintperfekt Activ Remineralizáló Szájvíz

Ziaja Mintperfekt Activ Remineralizáló Szájvíz
2019. november 19.

Nem érezni a mentolt, ami jó, de veszettül csíp, kellemetlen használni, utána még ötször köpsz, hogy eltűnjön a szádból, bleh. Nem átlátszó a tubusa, így nem látni, mennyi van még benne, ez számomra zavaró. Az ára mondhatni kedvező, de ennyiért jobb szájvizet is találni a piacon.

Vitis Anticaries Szájvíz Fogszuvasodás Ellen

Vitis Anticaries Szájvíz Fogszuvasodás Ellen
2019. november 19.

Kellemes, nem mentolos, de mégis friss érzetet ad, bár utólag kicsit műanyagszerű beütése van. Az ára sem baráti, de részemről megérdemli a 4 csillagot.

Mediblanc Pure & Healthy Szájvíz

Mediblanc Pure & Healthy Szájvíz
2019. november 19.

Vallatni lehet vele, olyan pocsék íze van. Persze nem kell lenyelni, de kb. olyan utánérzést ad, mintha felülről jött ki volna minden (póriasabban fogalmazva hányás íze van, na). Csíp is, de ez már nem oszt nem szoroz. Nálam ez elnyerte a totális pénzkidobás díjat.

Tetesept Lazító Fürdősó 100% Tengeri Sóval és Levendulával

Tetesept Lazító Fürdősó 100% Tengeri Sóval és Levendulával
2019. november 5.

A tasakban narancssárga volt, a vízben.... el lehet képzelni. Próbáltam magam meggyőzni, hogy nem egy pisivel teli kádban ülök. Levendulát nyomokban sem éreztem, a citromfű ellenben ezerrel pofán csapot. Kicsit csúszós maradt utána a kád, összességében nem volt olyan borzalmas élmény (ha a látványt figyelmen kívül hagyom). Maradjunk annyiban, hogy a lazítást én másképp képzelem el. Kegyelemből kap 4 csillagot, mert ritka, hogy egy fürdősó lubickolás végéig megtartsa az illatát.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2019. október 28.

Annak idején a KM boxban várt rám. Magamtól biztos nem vettem volna ilyet, mert nem igazán használok arctörlő kendőt. Meg már herótom van, hogy mindent azzal adnak el, hogy micellás. Először a víz, aztán a lemosó, majd a samponok, meg a kendők. Kíváncsi vagyok mikor robban a piac, és hozakodnak elő a micellás WC papírral, mert az jobban tisztít…
Visszakanyarodva a Helia-D kendőjére sokáig csak lökdöstem, hogy mire is fogom használni. Kéztörlésre luxusnak éreztem, így bevágtam a hátizsákomba és a munkába bringázás maradványait törölgettem le magamról, ha épp nem jutottam a zuhanyzó közelébe. Erre mondhatni tökéletes volt. Alig érezhető az illata, nem hagy ragacsos érzetet, nem szárítja, irritálja a bőrt. Halleluja! Szóval feltaláltam a micellás zuhanyzáshelyettesítő kendőt (szigorúan csak végszükség esetére).