Emike

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Palmer's Shea Butter Formula Concentrated Cream

Palmer's Shea Butter Formula Concentrated Cream
2020. május 15.

Bár a csomagolás már nem így néz ki, de a beltartalom ugyanaz :D Egy nagyon gyengécske hidratáló, egy aránylag elviselhető illattal. Gyenge, még nyáron is nagyon kevés, télen meg pláne semmit nem ért.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2020. május 4.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót, és mostanában minden nap használtam is, de nem igazán használt, majdnem ugyanolyan száraz maradt a bőröm.
Mire megfordítottam a flakont, és akkor láttam h az összetevőlista elején ott figyel az alcholo denat és rögtön meg is világosodtam, h akkor bizony emiatt nem lett nálam kedvenc. Elhasználom már, de összekeverem majd másik testápolóval, hogy vmi hatása is legyen.
Én ezekután nem nagyon ajánlom, ennél sokkal jobb termékek is vannak a piacon.

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor
2019. augusztus 5.

Sztem ennek a csomagolásán elirták a betűket, mert ez nemhogy 48 óráig, még 48 percig se használ. Akkor érdemes használni, ha helyet szeretnél magadnak a metrón, mert olyan átható szagokat képes létrehozni, hogy az vmi elképesztő.
Semmit nem ér az égvilágon, pedig próbáltam többször is. Se az izzadtságot se a szagokat nem képes leküzdeni, sőt...
Megírom ezt a véleményt és hajítom is bele a kukába.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék rá.

Pupa Beauty Touch Stick Foundation

Pupa Beauty Touch Stick Foundation
2019. február 28.

Nocsak, erről a kis cukiról még nincs vélemény? Akkor mindjárt kanyarítok is neki egyet.
Még pont 30%-os alcióban szereztem be, nem őt akartam első körben megvenni, (a kinézett alapozóból nem volt szín), de végülis nem bántam meg. A Duna Plázában az eladó csaj nemhogy a segítségemre lett volna, még csak hátráltatott szegény, és biztos új volt, mert 28 ft-ot kért tőlem...:D
Van érvem mellette és ellene is, kezdem inkább az előbbivel. Tök jó a kiszerelés, könnyű használni, akár ujjakkal is felvihető, simán táskába is bedobható, így akár napközben újra fel is applikálható. Azonban, a formulája és a kiszerelése miatt nem túl erős a fedése, hétköznapra ajánlanám inkább, aki az erősebb fedést szereti, annak nem ő lesz a legjobb választás. Nekem nagyjából a nap feléig bírja a tartóssága (fixáló nélkül) a nap végére azért eltűnik, és sajnos a száraz részeket ki is emeli. Egész jó kis cucc ez, azért az árért megérte nekem.

Balea Warm and Cosy Folyékony Szappan

Balea Warm and Cosy Folyékony Szappan
2018. november 16.

Engem megvettek, én egyszerűen imádom <3
Véletlenül fedeztem fel a dm-ben, kiváncsiságból vettem meg, de nálam ő abszolút nyert. Vmi isteni, finom, télies illata van, olyan kedves, finom, nálam 5*.

Ugyanitt: ismer vki olyan parfümöt, amelyiknek ilyen illata van?

Balea Warm and Cosy Tusfürdő

Balea Warm and Cosy Tusfürdő
2018. november 16.

Engem megvettek, én egyszerűen imádom <3
A folyékony szappant fedeztem fel először a dm-ben, és csak itt láttam h van belőle tusi is, rohantam érte :D
Vmi isteni, finom, télies illata van, olyan kedves, finom, nálam 5*.

Ugyanitt: ismer vki olyan parfümöt, amelyiknek ilyen illata van?

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2018. május 31.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, korábban nem ismertem, így nagy lendülettel nyitottam is ki, kifújtam a csuklómra és éreztem ezt a számomra borzasztó nénike-szagot :D Nekem ez nagyon retro illat, keveredik benne a dauer, a műszálas otthonka és a régi piac illata. Próbáltam párszor , de be kellett látnom, h ez nem lesz az én illatom. Fel is tettem az eladó cuccok közé... :)

Alverde Winter Love Testvaj

Alverde Winter Love Testvaj
2018. május 24.

Még régebben kaptam ajándékba ezt a testvajat, de csak nemrég akadt a kezembe, nem is véletlenül. Miután szépen bekentem vele az érintett területet, utána véltem felfedzeni, hogy ez a csodás marketinggel rendelkező márkának eme hidratáló termékének (!!!) 2. összetevője az alkohol, ami bizony szárít. Egyáltalán nem értem, miért kell egy ilyen termékbe alkohol?! Még jó h vártam pár napot a véleményem leírásával, mert rendesen moderálni kellett volna a mondandómat.
Ezek után természetesen egy határozott mozdulattal vágtam bele a kukába, még a lábszáramra se vagyok hajlandó elkenegetni.
Tanulság: NE vegyetek alverdét semmilyen körülmények között se! NE! Se ezt, se bármelyik termékét!

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal
2018. február 22.

Kétszer mentem el emellett a cuki kis kézkrém mellett, harmadszorra meg kellett vennem :D Az illata isteni, imádom a cseresznyevirág illatát, ez is volt a fő indok, amiért beszereztem. A hidratáló hatása átlagos, a munkahelyemen használom naponta többször, gyorsan be is szívódik. Ha csak őt használnám mindennap, nekem kevés lenne, estére szükségem van a nagyágyúra. (Cien)

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2018. január 23.

Hát ez olyan cuki illat, hogy belehalooook :) Komolyan, én erre csak annyit tudok mondani h cuki illat :) Olyan kis édeskés, virágos, jó kedvre derítő illat, már csak a színéből adódóan is. Még karácsony előtt vettem vmi potom pénzért kipróbálásra, de engem meggyőzött. Az árához képest elég tartós, akciósan a 40 mili kb 1500 ft körül van,így aztán bőségesen lehet használni. Én szeretem, a hétköznapok egyik állandó szereplője :)