Emma23

Regisztráció dátuma: 2021. január 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. január 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt
2023. december 11.

Az első lemosó balzsam amit próbálok de ennél maradok egy jó darabig biztos. Nem kezdte ki a bőröm, gyengéden de nagyon hatékonyan szed le mindent. Biztos hogy többet fogok rendelni belőle.

Elyn's Lab Pigment C-Control 10% Sap C-Vitamin-Származék Szérum Peptidekkel

Elyn's Lab Pigment C-Control 10% Sap C-Vitamin-Származék Szérum Peptidekkel
2023. december 11.

Sokkal jobban tolerálja a bőröm mint a tiszta c vitamin szérumokat. Eddig ez a kedvenc szerumom a márkától. Jól működik együtt más termékekkel és nem kell hűtőbe tartani. Nekem a reggeli rutin oszlopos tagja lett

Elyn’s Lab Centella Toner

Elyn’s Lab Centella Toner
2023. december 11.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. A kedvenc Geek and Gorgeous tonikommal van egy helyen. Reggel és este is használom főleg télen nagyon szereti a bőröm. Must have darab lett nálam

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2023. november 13.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Heti kb 3-4 alkalommal is tudom használni annak ellenére hogy a BHA nekem ki tudta csapni a bőröm. Másnapra szép egységes bőrképet kapok. 100 ml iszonyú sokáig elég és az árát nagyon nagyon megéri

Helia-D Hydramax C-Vitamin & Hialuron Duo

Helia-D Hydramax C-Vitamin & Hialuron Duo
2023. október 28.

Az állaga nagyon könnyű, gyorsan beszívódik és jól működik együtt más szérumokal. Amikor a bőröm érzékenyebb akkor a tiszta c vitamin helyett használom ezt mert erre nem reagál érzékenyen a bőröm

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2023. október 28.

Korábban a Rich verziót használtam. Az egy kicsit sok volt a kombinált bőrömre de ez nagyon szépen hidratálja és feltölti a bőrömet. A márka tonikjával együtt imádom használni.

Essence What a Tint! Folyékony Arcpír és Szájfény

Essence What a Tint! Folyékony Arcpír és Szájfény
2023. október 28.

Az arcomra félek használni de a számra imádom. Nagyon szép színe van és tartósan megfogja a számat. Ha magammal viszem akkor sem nehéz újra aplikálni merr tud az étkezések során kopni

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2023. október 28.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot. Nagyon jól hidratálja a bőröm és nem jöttek ki újabb pigmentfoltok és a meglevő is egyenlőre minimálisan de halványabbnak látom.

Essence Hello, Good Stuff! 48H Intense Hydro Gel

Essence Hello, Good Stuff! 48H Intense Hydro Gel
2023. október 28.

A dinnyés verzióját is próbáltam de ez nekem kicsit jobban tetszik mert hidratalóbb hatása van és szépen feltölti a bőröm. 1-2 pumpa bőven elég a teljes arcomra

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2023. október 28.

Nem rossz fixáló spray. De vannak olcsóbb árban ugyan ilyen jó fixálók.