Emma26

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon

Isana Professional Collagen&Biotin Sampon
2020. október 10.

Éppen a Rossmannba keresgéltem új sampont amikor rábukkantam erre. Kíváncsiságból megvettem és nem csalódtam. Nagyon puha és selymes lesz a hajam tőle. Az illata is kellemes.
Annyira meg voltam elégedve vele, hogy kicsit később amikor arra jártam megvettem a balzsamját is mellé.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Hajbalzsam
2020. október 7.

Sajnos nekem is kuka. Valami hihetetlenül bórzasztó lett a hajam. Durva, száraz, összeragadt. Nekem az illata is bűdös, nagyon fura. Nagy csalódás ez a balzsam. Mondjuk mint eddig minden gliss kur. Nem is értem miért vettem meg.

Milva Kinin és Ginszeng Hajvíz

Milva Kinin és Ginszeng Hajvíz
2020. szeptember 4.

Sajnos nem vált be ez a hajvíz. Használat után mindig nagyon viszket a fejbőröm. Annyira irritálja hogy úgy érzem azonnal hajat kell mosnom. Sajnálom, mert amúgy nagyon szeretem a Milva termékeket.

Milva Kinin Sampon

Milva Kinin Sampon
2020. február 9.

Másféléve használok Milva termékeket. Csak ajánlani tudom. A legjobb hajápolók. Sokféle samponjukat kipróbáltam, nekem mind bevált. Rengeteg baja hajam nőtt, hajmosás után mindig selymes puha a hajam, nem nehezíti el. Nem zsírosítja. Legjobb

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2019. augusztus 9.

Régebben használtam, kétszer is újra vettem. Utána mást használtam viszont biztos visszatértek hozzá mert nekem bevált. Száraz és nedves hajón is egyaránt használtam.

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2019. március 27.

Abszólut kedvenc.Szép természetes lesz a szemöldököm. Egésznap tart, nem kenődik el.

Avon Naturals Aloe Vera és Makadámdió-Olaj Hajpakolás

Avon Naturals Aloe Vera és Makadámdió-Olaj Hajpakolás
2018. november 14.

Nem rajongok az Avonos samponokért, balzsamokért hajpakolásokért, ennek mégis adtam egy esélyt. Az aloe Vera miatt. Nos nem bántam annyira, hogy azóta már többször is újra rendeltem. Isteni puha, selymes lesz tőle a hajam. Nem zsírosítja nem nehezíti el. Kedvencem lett.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2018. június 30.

Nekem eredet hajszínem barna. Fodrász csinálta azelőtt a hajam világos rézvörösre. Viszont úgy döntöttem magam festem inkább. Mivel más festékekkel már volt rossz tapasztalatom viszont ezt még soha nem próbáltam erre esett a választásom. Pontosan a 7.40 intenzív világosrézvörösre. Egyszerűen imádom. Könnyű vele dolgozni, nagyon szépen befogja a hajam. Pont olyan színe lesz mint amilyet a doboz hátulján mutat. Nem lesz sötétebb. A hajápolóval is megvagyok elégedve teljesen, vagyis inkább a hajam.

Oriflame Love Nature Tusolózselé Kókuszvízzel és Dinnyével

Oriflame Love Nature Tusolózselé Kókuszvízzel és Dinnyével
2018. június 17.

Imádtam az illatát. Én inkább csak a sárgadinnye illatát éreztem. De egyáltalán nem zavart, sőt nagy kedvenc lett. Biztos újra veszem majd. Jól habzott, nem szárította a bőrőm. És illata tusolás után is érződött.

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal
2018. június 13.

Én is meg vagyok vele elégedve. Már másodjára veszem újra. Nem kell sok belőle, és szépen leviszi gyulladást.