emma69

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2014. december 13.

Nagyon szeretem, ezt is :) az ajakápolóm nagy tesója :D az illata isteni, a bőröm puha lesz tőle, egyedül az bánt hogy elég drága és ahoz képest elég kevés.Tudom nem kell egy kilót használni belőle, de én így is csak különlegesebb alkalmakra használom :) ha szeretnék puha és jó illatú lenni

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2014. december 13.

Én egyszerűen imádom :) nagyon-nagyon jó. Éjszakára szoktam bekenni a szám vele, de akkor sem kell sok, mert akkor nem szívja be, egy picit kenek az ajkaimra és reggelre sima, puha, finom :D

Bioderma Sébium Mat

Bioderma Sébium Mat
2014. december 13.

Egy ideje megvan már, de csak mostanra jöttem rá hogyan használható a számomra. Először csak éjszakára használtam, akkor is csak borsónyi mennyiséget az egész arcomra. Van egy teafaolajos keverékem,amit éjszakár használok, és néha azzal keverve teszem az arcomra. Reggelre mindig pihe-puha. Nappalra akkor használható ha csak ezt teszem az arcomra. Szóval a legfontosabb az hogy keveset kell használni és ha lehet éjszakára, vagy most nagyon jó hacsak ezzel hidratáljátok nappalra az arcotok. Nem csodaszer, de én egész jó hasznát veszem mostanában.

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)
2014. december 13.

Egy ideje semmi nem hatott az arcomra,semmi nem tetszett neki, vagy kiszáradt és hámlott vagy nagyon zsíros volt. Aztán elkezdtem ezt használni, és mellette azt is elhatároztam hogy semmilyen szárító kencét nem fogok használni, csak hidratálót, nappalra pedig BB krémet, és nem alapozót. Mostanra egészen rendbejött az arcom (lekopogom:). Stresszesebb időszakban, vagy ha elhagyom magam, és egészségtelenül étkezem akkor előjön egy-két kis rohadék, de erre is van egy jól bevált krémem, ami eltünteti őket, és már 1 éjszak után látszik az eredmény, én mindig is türelmetlen voltam az olyan kencékkel amik azt igérték leszárítják a pattit, de csak 5 nap után, hát köszönöm szépen, addig 100x elgyengülök és kinyomom, pedig mint tudjuk, az nem jó megoldás. Visszatérve az arclemosóhoz, nem tudom szárít-e vagy sem, szerintem minden pattanás elleni lemosó szárít, én mindig hidratálok utána vagy olajjal, vagy krémmel. Nem habzik, legalábbis nekem nem, de ez engem nem zavar. Az illata valóban érdekes. Nekem bevált úgyhogy nem tervezek más terméket kipróbálni, abból már elég volt.

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2014. november 8.

Nem kifejezetten vagyok a rózsaszín ajakápolók, rúzsok és szájfények kedvelője. Ezt a labellot ajándékba kaptam, és végülis megszerettem, mert kellemesen natúr színt ad az ajkaknak, és amit szintén értékelek: hogy nem csillog, fénylik. Hogy mennyire hidratál azt nem tudom, nekem megteszi :)

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift

Essence Pure Skin Pattanástalanító Fedőstift
2014. szeptember 6.

Jelenleg imádom, volt egy jól bevált pattanástalanítóm, ami most már nem akart segíteni, gondolom mindenkivel volt már olyan hogy a jól bevált termék egyszer csak már nem olyan jó. Nos eleinte rendesen mint korrektort használtam azán egyszer otthonhagytam a régi patilwszárítóm, és akkor ezt kentem az arcomra a nyaraláson, és bevált nem szárít nagyon de a pattanásokat nálam eltünteti. Tehát én estére szoktam felkenni mintn patigyilkost, és nem mint korrektort használom

Oriflame Pure Nature Bőrápoló Olaj Teafával és Rozmaringgal

Oriflame Pure Nature Bőrápoló Olaj Teafával és Rozmaringgal
2014. augusztus 5.

Régen mikor ezt használtam jól működött. Sok üvegcsét elhasználtam, de egy nagyobb kihagyás után mikor vissza akrtam térni hozzá már nem működött. Most bioboltból szeztem be olajat, az sokkal jobb mint ez már csak összetevők szempontjából is

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal

Oriflame Pure Nature Ajakbalzsam Alma- és Zabkivonattal
2014. augusztus 5.

Szeretem őt :D igaz hogy a csomagolás nem a legpraktikusabb, de kárpótol a színnel hidratálással és illattal :)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2014. augusztus 5.

A helyzet az hogy nem kápráztatott el, azomban valószinű hogy a hidratálóm a hibás. Ki fogom próbálni egy másik hidratálóval illetve minden nélkül hogy úgy hogy viselkedik. Egyenlőre 4* mert kellemes állaga van,szépen eloszlatható, és a nude beige 020as árnyalata tökéletesen illik a bőrszinemhez.

Hidratáló nélkül fogom használni. Nagyon krémes állaga van, nem szárít, de nem is mattít, sőt eléggé "fénylek tőle" . Tartós, ami tetszik. A szine bombasztikusan jó, de max 4est érdemel

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)
2014. augusztus 5.

Nem szeretem, azért vettem mert olcsó, es mert gondoltam ebbe nincs annyi szar mint a többibe, de mind hiába ha nem tetszik a hajamnak,illetve nekem se. Száraznak tűnt a hajam,olyan kórós lett. Nem tudom elhasznalome