Emrise

Regisztráció dátuma: 2020. május 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. május 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Mandelblüte & Magnolie Tusfürdő

Balea Mandelblüte & Magnolie Tusfürdő
2021. november 9.

A lányom kedvenc Balea tusfürdője. Abszolút neki való, tiszta, finom illata van.

Balea Dream On Tusfürdő

Balea Dream On Tusfürdő
2021. november 9.

Jó az illata, habzik, nagyjából olyan, mint mindegyik más Balea tusfürdő.

Balea Men Fresh 3in1 Tusfürdő és Sampon

Balea Men Fresh 3in1 Tusfürdő és Sampon
2021. november 9.

Kellemes az illata, jól habzik, mindenre jó és a párom nem keveri össze az én mindenféle kencémmel.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2021. november 9.

Nem is néztem rendelés, hogy matt... valahogy - azt gondoltam - távol áll tőlem a matt rúzs, de most véletlenül ez lett. Nagyon tetszik! 03 Bold árnyalatot vettem és már most látom, hogy szeretni fogom!

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2021. november 9.

Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele. A 04 Berry színt vásároltam, természetesnek hat, az összetevői is rendben vannak.

Avon Skin So Soft Gazdagon Tápláló Makadámiadió-Olajos Tusfürdő Hab

Avon Skin So Soft Gazdagon Tápláló Makadámiadió-Olajos Tusfürdő Hab
2021. november 7.

Amíg elkenem, olyan finom selymes, aztán meg mintha nem is lett volna. Sokat kell belőle nyomni, hamar fogy. Nem bánom, hogy kipróbáltam, de többször nem veszek.

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Borotvazselé

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Borotvazselé
2021. november 7.

Engem nem zavar, hogy nem habzik. A célnak tökéletesen megfelel, könnyű vele borotválkozni és jó sokáig elég.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2021. november 7.

Egy flakon fogyott a háztartásban. Évekig elég volt, mert ritkán volt rá szükség. A környezetemben mindenki isteníti, amit igazából nem is értek, nekem egyáltalán nem tűnik világmegváltó löttynek.

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2021. november 6.

Göndör kislánykám ezt használja. Csodát nem művel, de ő nagyon szereti, mindig újraveteti velem. Az illata kellemes, az állaga jó.

Meridol Fogkrém

Meridol Fogkrém
2021. november 6.

Amikor megkérem a párom, hogy hozzon Elmex fogrémet, valamiért mindig ilyet vesz, pedig a nevük nem is hasonlít. Viszont a hatékonysága vetekszik a kedvencemmel, szóval nem bánom, ha ilyen van itthon. Szeretem.