eMti

Regisztráció dátuma: 2016. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

La Prairie Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment

La Prairie Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment
2016. február 4.

Visszanyúltam a Pupa korrektorokhoz☺A fedése meg sem közelíti a Pupáét, c vitamin és vadgesztenye kivonat pedig számos korrektorban megtalálható. Szem körüli puffadtságra a Heal Gel szemápolója tökéletes.a La prairie nem éri meg az árát.

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal Szárazolaj

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal Szárazolaj
2016. február 4.

Amikor a márka megalapult, lehet hogy nem voltak versenytársak, lehetett az árát nyomni, presztizs lett. Mára jobb és megfizethetőbb márkák törnek be pl.Amerikából.

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation (régi)

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation (régi)
2016. január 23.

Csodálatos! Ragyogó, hibátlan, természetes bőrképet ad egész napra! Reggel felrakom, és az esti programra sem kell újra alapozni az arcom.. Tökéletes a fedése, ápol, hidratál, gyógyír a bőrnek. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos.
Más technikával kell felrakni mint egy átlagos alapozót, de a kozmetikusok megtanítják.
Az Image termékeknek köszönhetem, hogy kevert, zsíros pattanásos bőröm mára normál, hidratált.

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum
2016. január 23.

Egy éve használom az Image termékeit. Kevert, zsíros pattanásos volt a bőröm, mára normál, hidratált, pattanás sehol. Csodát tett az arcommal. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az alapozója pedig egy csoda. Gyönyörű természetes bőrképet ad, ápol hidratál. 10 csillag☺

Rouge Bunny Rouge Milk Aquarelle Alapozó

Rouge Bunny Rouge Milk Aquarelle Alapozó
2016. január 21.

Tegnap vettem, az üzletben vásárlás közben elmondtam, hogy allergiás vagyok a parabénekre. A terméken nincs feltüntetve, és az eladók sem szóltak, hogy a termék parabéneket tartalmaz.(nem is keveset, 4 félét). Este felraktam az arcomra, fél óra múlva le kellett mosnom, mert viszketni kezdett a szemem. Az úzlet honlapján sem találtam erre vonatkozó információt, a márka honlapján viszont igen. Úgy tűnik, hogy a "jól bevált magyar úzletpoitika" csak arra hajt, hogy jól lehúzzuk a vevőt, de nem figyelmeztetjük vásárlás előtt. Visszavittem, de nem vették vissza.Most a nyakamon maradt 2db. méregdrága alapozó, ami számomra kuka, de másnak sem ajánlom, hogy tele parabénekkell kozmetikumokat kenjen magára. Az üzletet 0- ra értékelem. Az alapozót szintén.