Enca

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. május 16.

Látványos hatását nem érzem, de hosszútávú antioxidáns hatása miatt használom. Könnyen felszívódik, nem ragad.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2021. május 16.

A kamasz fiam és én is bőrnyugtató toberként használjuk, illetve nyáron arcfrissítő permetként. Sokadszor veszem újra, már rég nem ez a csomagolása....

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. május 13.

Nincs karikám, de szemkörnyékápolónak használom. Nem látok változást, de elvileg jó antioxidáns... majd meglátjuk.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. május 13.

Amikor megvettem és kipróbáltam, kiütött. Átálltam és csak heti kétszer használom, este. A bőröm hálás érte. Valószínű, hogy újra fogom venni.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. május 13.

Reggelente használom, bő toner fölé, hidratáló alá. Kisimít, jó, tuti, hogy újra megveszem, főleg ennyi pénzért.

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab
2021. május 10.

Ha nincs a női, akkor én is ezt használom. Nagyon szeretem. Rengetegszer újravettem már.

Balea Men Sensitive Nappali Arckrém

Balea Men Sensitive Nappali Arckrém
2021. május 10.

A fiam használja, néha én is. Kár hogy van benne parfüm, de egyébként jó.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. május 10.

Kézkrémként és arckrémként is használom.... jól felszívódik, bemattul, nem nehezíti el a bőröm. Remélem, megmarad ez a jó összetevőlista ezért az árért.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. május 10.

Nem lemosóként használom, hanem tonizálásra. Kellemes, olcsó, szép összetevős. Finoman nyugtat és hidratál. A nagyfiam is szívesen használja. Nem csodaszer, de ennyi pénzért jó hatású, mindenmentes tonerként használható cucc nem kapható.

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
2021. február 18.

Szeretem, újra fogom venni. Nem fényvédő érzés felkenni, nem irritál és az illata (amit nem szeretek semmiben, amit az arcomra kenek) elillan szerencsére.
Remélem, a kamasz hófehér bőrű fiam is elviseli, hogy ne égjen szeplősre nyáron...