enchantment

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Stila All Over Shimmer Duo Kitten

Stila All Over Shimmer Duo Kitten
2014. május 26.

Muszáj volt feltölteni ezt a kis drágát, ugyanis messze a kedvenc highlighterem. Két szín található benne, az egyik egy világos rózsaszínes, a másik pedig egy világos bézses árnyalat. Mindkettő gyönyörű finist ad, nem csillámos, hanem olyan "belülről" ragyogó, természetes, egészséges fényt kölcsönöz. Világos bőrre kifejezetten ajánlom.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2014. május 26.

Gyorsan kopik nehéz eldolgozni, nem szeretem. Még jó hogy csak mini változatban van meg. A színe viszont nagyon szép, ezért kap két csillagot. Kár érte.

NYX Mega Shine Szájfény

NYX Mega Shine Szájfény
2014. május 26.

Lelövöm a poént; nagyon szeretem ezeket a kis szájfényeket. Jó árban vannak, hátrány mondjuk, hogy rendelni lehet csak. 4 színben van meg: natural, perfect, smokey look és sweet heart. Az első kettő abszolút kedvenc, a natural egy csillámmentes, krémes elég jól fedő természetes nude szín, a mac blankety névre hallgató rúzsával tökéletes párost alkotnak. Talán a legkevésbé a smokey look-ot kedvelem, kicsit túl narancsos és nagyobb csillámok vannak benne, mint a perfectben illetve a sweet heartban, de összességében ár-érték arányban abszolút megéri ezekre beruházni.

Dior Diorshow Maximizer Lash Plumping Serum

Dior Diorshow Maximizer Lash Plumping Serum
2014. május 26.

Nem éri meg az árát. Hosszú, dús és egyenes boci szempilláim vannak, amiket szempillagöndörítővel korrigálok. Azonban ha ezt használom annyira elnehezíti az egészet, hogy kenhetek rá akármilyen csodajó göndörítő szempillaspirált, akkor sem fog érni semmit. Ha ezt leszámítjuk akkor viszont tényleg jobban terül ezáltal pedig jobban mutat rajta a spirál. Szép a csomagolása, valamire, valakinek biztos jó.

Dior Crème De Rose Smoothing Plumping Lip Balm

Dior Crème De Rose Smoothing Plumping Lip Balm
2014. május 26.

Legjobb ajakápoló amit valaha próbáltam. A teljesen kicserepesedett számat is pikkpakk rendbeszedi, finom az illata, kellemes az állaga, gyöngyörű a csomagolása. Szörnyen drága, de újravevős mindenképp, annyira megszerettem. Igazi kis luxus a mindennapokban.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2014. május 26.

A sweet mint, summer fruit és a honeysuckle honeydew van meg, Amerikából kaptam. Hát nem vagyok elájulva tőle. Nem hidratál kellőképp, gyorsan megunható műanyag ízű és illatú, túlhypeolt. A csomagolása cuki, azért jár a 2 csillag.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2014. május 26.

Szem alatti karikákra használom az NC15-ös árnyalatot, tartós, teszi a dolgát. Újravevős. A dupe-nak mondott LA. Girl Pro Concealt is kipróbáltam (Classic Ivory árnyalatban, ez a legvilágosabb) de messze nem vált be annyira, mint ez, sem állagra sem színre.

Maybelline Define-A-Lash Szempillaspirál

Maybelline Define-A-Lash Szempillaspirál
2014. május 26.

Most látom, hogy már nem gyártják... de jó, hogy mindig megszűnik ami végre beválik. Szépen szétválasztja a szempillákat, alsó szempillasorra használtam főleg, baba tekintetet varázsolt :)

MAC Studio Moisture Fix SPF15

MAC Studio Moisture Fix SPF15
2014. május 26.

Jól hidratál, szépen lehet rá sminkelni az illata pedig isteni. Kicsit soknak érzem már ilyen melegben reggelente, de hűvösebb időben tökéletes hidratáló.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Ultra Hidratáló Krém
2014. május 26.

Jól hidratál, nem irritál, higiénikus a csomagolása. Esténként használom, teljesen elégedett vagyok vele. Számomra alapdarab.