Enci11

Regisztráció dátuma: 2017. május 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 16.
Bőrprobléma: -

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2017. május 16.

Jól ápolja a kezem, nem kell sokat használni belőle, mert tényleg nehezebben szívódik be a bőrbe. Szerintem jó illatú.

Schauma Szupergyümölcs Balzsam

Schauma Szupergyümölcs Balzsam
2017. május 16.

Az egyik legfinomabb illatú balzsamja a Schaumának, amíg festett hajam volt, ezt használtam.

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2017. május 16.

Ezt a Schauma sampont is szerettem, erősebbé tette a hajam. De valamit változtathattak az összetételén, mert egyszer csak már azt vettem észre, hogy elnehezíti a hajam.

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal
2017. május 16.

Selymessé és puhává tette a hajam. Tetszik a kicsit savanykás illata, újra is vettem, de utána elkezdett korpásodni a fejbőröm. Ha leállok a használatával a korpásodás is elmarad. Sajnálom, mert egyik kedvenc samponom volt.

Fa Pink Passion Tusfürdő

Fa Pink Passion Tusfürdő
2017. május 16.

Az illata kicsit csalódás volt, vagyis hát másmilyen, mint amire számítottam, de azért kellemes. Engem kicsit szárított.

Fa Pink Passion Deo Spray

Fa Pink Passion Deo Spray
2017. május 16.

Nagyon szerettem az illatát, gimiben ezt használtam (és nekem köszönhetően pár osztálytársam is), de inkább csak amolyan tűzoltás tesi után.

Fa Sport Ultimate Dry Power Fresh Izzadásgátló Deospray

Fa Sport Ultimate Dry Power Fresh Izzadásgátló Deospray
2017. május 16.

Az első dezodorom volt, amitől tényleg nem izzadtam egész nap. Az illata kicsit fiús, de ennek ellenére szívesen használtam.

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor

Dove Silk Dry Izzadásgátló Dezodor
2017. május 16.

Tetszik az illata, nem irritál, és nem is izzadok, amikor ezt használom.

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Nourishing Silk Krémtusfürdő
2017. május 16.

Nagyon szeretem az illatát, de nekem szárítja a bőröm, muszáj tusolás után hidratálnom. Kár érte, tényleg jó az illata.

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2017. május 16.

Hát tényleg elég pocsék az íze, de hát nem is az a lényeg, hogy finom legyen. Kisebb fogkővel tényleg elbánik. Hetente egyszer-kétszer használom, fogkrémmel. Muszáj, mert hiába öblögetek, maradnak zeolit szemcsék a számban és idegesít. Most vettem habzó mentásat, ha annak normális íze van, áttérek arra.