Enci7

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biotherm Beurre De Lévres

Biotherm Beurre De Lévres
2016. január 13.

Egy biotherm krémmel együtt volt akcióban, így csak a krém miatt vásároltam meg. Kipróbáltam és azóta imádom :)
Természetes, rózsaszínes fényt ad a számnak, több óráig fent marad és később is ugyanolyan az eredmény. TARTÓS!!!!
Az ára, ajakápolóhoz képest húzós, de én úgy gondolom megéri, hisz nem kell minden 10 percben újra használni :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. január 5.

Filces, folyékony állagú tust nem akartam venni (negatív tapasztalat), ezért választottam ezt a krémes állagú,fekete, ecsetes szemhéjtust. Első használatra is tökéletes volt, könnyen kezelhető az ecsethasználata, az állaga is jó. Nem kenődik szét, nem folyik el! Bírja az egész napos kiképzést és az éjszakai bulikat is ;)
Jó befektetés, csak ajánlani tudom!

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2016. január 5.

Drogáriás szinten az egyik legjobb kézkrém. Neutrogena nem hazudtolja meg magát. Az illata jó és nekem könnyen beszívódik.Nincs ragacsos érzés. Száraz, kipirosodott kézre ajánlom.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2016. január 5.

Nyugodt szívvel adok neki 5 csillagot :)
Több, mint 1,5 éve használom a samponjával együtt és mondhatom nekem tökéletes. Gazdaságos, nem sok kell belőle, kellemes illat, jól szétkenhetőség jellemzi. Én min. 5-6 percet hagyom a hajamon, hajpakolás lemosása után. Nem zsírosít, fényes hajat kölcsönöz.
Hosszú hajam van, és nagyon száraz, élettelen volt a vége, mielőtt elkezdtem használni.
Ma már nem panaszkodom ;)

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2016. január 5.

A Gliss Kur samponok után próbáltam ki, mert nagyobb változásra vágytam.
Mondhatom, hogy bejött a számításom. Jelentősebben kevesebb kell belőle, mint a drogáriás (olcsóbb) samponokból. Sokáig kitart, ezért érdemes megfizetni a minőséget, hiszen olcsóbb társaiból ha többet vásárolsz ugyanannyi idő alatt, összegben ott állsz.Tökéletesen tisztít, és fényesíti a hajat, a balzsamjával használom több, mint 1,5 éve.

Imperity Pakolás Vanilla Light

Imperity Pakolás Vanilla Light
2016. január 5.

Állaga krémes, közepes állagúnak mondanám. Illata kellemes, könnyen szétoszlatható. Puha haj, de én professionnal samponnal és balzsammal használom együtt,(ennek is köszönhető a hajam puhasága), ezért a 3 csillag.
Pénztárca kímélő.
Szerintem a nehezen kezelhető hajtípusoknak is megfelelő lehet. Csak ajánlani tudom.

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Regeneráló Hajpakolás (régi)

2016. január 5.

Az első hajpakolásom, ami tökéletes.
Fodrászkellékes vásárlásom során kaptam belőle mintát (nem is keveset) ;) Ahogy kipróbáltam, tudtam hogy beszerzem a tégelyt. Sűrű, vajas állaga van, illata kellemes és rövid idő is elég, hogy a vizes hajadon legyen.Kevés is elég belőle-, bár én nem spórolok vele ;) Már a hajmosás alatt puhábbá válik a hajam tőle és NEM zsírosít.

Biotherm Skin Best Cream SPF15

Biotherm Skin Best Cream SPF15
2016. január 5.

Számomra is a legjobb krém, amit eddig sikerült használnom. Illata nem túl erős, de azért érezhető, valakinek tolakodó lehet. Állaga jó, könnyen szétkenhető és nem hagy ragacsos érzést. Kevés kell belőle, szóval az 50 ml-es kiszerelés nem bizonyul kevésnek ;) Az arcomat "felébreszti" már az első használat után észrevehető :) Jól sminkelhető.

Biotherm Aquasource Cocoon

Biotherm Aquasource Cocoon
2016. január 5.

Próbaként, csak 15 ml-es kiszerelésben vettem meg. Nappalra kentem fel, és később kissé kifényesedett tőle a homlokom. Egyébként textúrája géles, illata kellemes, könnyen szétkenhető és hamar beszívódik. Nem ragad, kellemes érzés van utána.Éjszakai krémként használtam el. Szerintem száraz bőrre megfelelőbb lehet.