encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Logona Baby Ápolótej Körömvirággal

Logona Baby Ápolótej Körömvirággal
2014. május 18.

Tejnek nem mondanám, mert elég sűrű, tömény krém. Jól hidratál, finom, növény illata van, könnyen felszívódik sűrűsége ellenére is.
Sajnos a csomagolása pocsék, hiszen maga a flakon is nagyon kemény, kicsi a nyílása és baromi nehéz kinyomni belőle a krémet.

Pithari Kézműves Szappan Étcsokoládéval

Pithari Kézműves Szappan Étcsokoládéval
2014. május 15.

Ha már feltöltöttem, illik véleményezni. Egy ideje már a szekrényben csücsült, mindig volt más, amit ki akartam próbálni. A csoki csak a színe miatt került bele, mert sajnos illata semmilyen sincs neki. Félgömb alakja miatt könnyű használni, és annak ellenére, hogy főleg olívaolajból áll, egyáltalán nem szárít. Ha csak a csoki miatt venné valaki, inkább ne tegye, de ha egy remek, krémes, natúr termékre vágyik, bátran ajánlom.

Logona Daily Care Sensitive Aloe-Vanilia Testápoló

Logona Daily Care Sensitive Aloe-Vanilia Testápoló
2014. április 26.

Nem értem a Logonát, hogy merik ráírni erre a termékcsaládra, hogy érzékeny bőrre használhatóak. Én csak a tömény alkoholt érzem ki belőle. Nekem nem érzékeny a bőröm, nem okoz problémát, mert amúgy jó kis testápoló. Könnyű, hamar felszívódik, de NEM érzékeny bőrre való.

Update: használat után pár órával már totál száraz a bőröm. Leveszek két csillagot

Agronatura Bio Damask Rózsa Sampon

Agronatura Bio Damask Rózsa Sampon
2014. április 21.

Sajnos egyáltalán nem vált be, pedig nagyon reménykedtem. Hajszárítás után már olyan volt a hajam, mint hajmosás előtt, nehéz, zsíros tapintású, mintha samponszappannal mostam volna. Az illata isteni rózsás. Kipróbálom majd úgy, hogy egy kicsit teszek másik samponba. Ha úgy sem válik be, sajnos tusfürdőnek kell elhasználom.

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor
2014. április 12.

Az illatáért nem vagyok, de a hatása kárpótol mindenért. Oliviáék már tervezik az illatmentes változatot. Szerencsére az illata később enyhül. Kicsi tégelye ellenére hatalmas adag, így az ára is kedvező. Nem ez az első krémdezodor, de ezzel vagyok a legelégedettebb. Meskáról rendeltem már, de volt amiben akkora mennyiségű szódabikarbóna volt, hogy sebesre marta a bőrömet. Ez ellenben sok sheavajat tartalmaz, egyáltalán nem irritáló.

Update: már jó pár hete használom, leveszek egy csillagot. Nagyon kiszárítja a bőrömet.

Greenland Fruit Emotions Menta-Levendula Radírozó Só

Greenland Fruit Emotions Menta-Levendula Radírozó Só
2014. április 7.

Évekkel ezelőtt vettem kiárusításon a Müllerben. Ez nagy kupac szagos só az egész, de az méregdrágán. Nagyon radírozni nem lehet vele, hullik a só mindenfelé, nincs benne semmi kötőanyag. Lábfürdőben használtam el végül.

Babylove "Jó Éjt" Testápoló

Babylove "Jó Éjt" Testápoló
2014. március 29.

Savanykás illata miatt nem lett kedvencem, amúgy nem rossz krém, főleg ennyiért

Alora Natura Levendula-Teafa Krémdezodor

Alora Natura Levendula-Teafa Krémdezodor
2014. március 29.

Nagyon jó természetes dezodor. Nagyon cuki tégelyben van. Állaga olyan, mint egy nappali krém,nagyon könnyen kenhető. Finom illata van, aki nem szereti ezt az illatkombinációt, nyugodtan kipróbálhatja, nem tartós. Nekem egyenlőre jobban bevált, mint az Olivia dezodor, igaz az fele árban van.

Alterra Tusolóradír Vérnarancs & Nádcukor

Alterra Tusolóradír Vérnarancs & Nádcukor
2014. március 29.

Nem értem, mi bajotok az illatával :) Vérnarancs illat, nem tudom mire számít az, akinek nem tetszik. Nekem inkább a radírozó hatásával vannak problémáik, az ugyanis nem nagyon van neki. Sima tusfürdő némi szemcsével. Annak viszont jó.

Alora Natura Tengeri Szél Bőrradírozó Szappan Mediterrán és Holt-Tengeri Sóval

Alora Natura Tengeri Szél Bőrradírozó Szappan Mediterrán és Holt-Tengeri Sóval
2014. március 28.

Remek szappan ez is. Finom, enyhe illata van. Bőrradírozásra van jobb termék is, ez inkább simogat, radírozás helyett.