encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Annemarie Börlind Kézbalzsam

Annemarie Börlind Kézbalzsam
2016. június 22.

Sajnos nekem nagyon nem jött be. Valami szemcsék is vannak benne. Nagyon híg, könnyen felszívódik. Ennyi pozitívumot találtam benne.

Magister Products Rózsa Arckrém (régi)

Magister Products Rózsa Arckrém (régi)
2016. április 10.

Nagyon finom illatú, remek összetevőjű termék. Nekem melegebb időben már sok, így éjjelre fogom elhasználni.

Schmidt's Cedarwood + Juniper Krémdezodor

Schmidt's Cedarwood + Juniper Krémdezodor
2016. március 31.

Ha feltöltöttem, véleményezem is.
Eddig az Alora Natura krémdezodorokat használtam, de miután megszűntek, kénytelen voltam
tovább keresgélni.
Ebben a termékben megtaláltam mindent, ami a natúr dezodoráláshoz kell.
Óriási tégely, sokáig elég lesz, azt biztos. Kicsi kanálka van hozzá, ezzel higiénikus és egyszerű is kivenni.
Nem tömör állagú, de a kéz melegétől összeolvad és könnyen használható.
Eddig 5 csillag, majd melegebb időben kiderül, marad-e.

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2016. március 13.

Az iparfumeriáról rendeltem a bárányost. Száraz és vizes hajon is próbáltam már. Azt nem mondom, hogy nem húz, de kevésbé, mint az eddigi műanyag hajkefém. Eddig azt mondom, hogy jó vétel volt, remélem azért pár évig használható lesz.
Sajnos a gubancokkal egyre kevésbé bánik el.

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé
2016. február 23.

Egy pumpányit használok arcmosáshoz. Finom, mézes illat, inkább krémes, mint habos. Két hónap alatt kb ötöde fogyott el.

Odylique Organikus Körömvirág Balzsam

Odylique Organikus Körömvirág Balzsam
2016. február 21.

A 20 grammos kiszerelést vettem meg próbaként. Eddig nagyon bevált, igaz, én ajakápolóként használom meg a kipirosodott orromra.

Yamuna Trópusi Álom Testvaj

Yamuna Trópusi Álom Testvaj
2016. február 19.

Én is leginkább a kókuszt érzem, meg egy árnyalatnyi ananászt, bár szerintem az nincs benne :D
Sűrű, testes krém, nekem viszonylag hamar felszívódik. Kissé vizes bőrön könnyen kenhető. Már beszereztem a mézes dió változatot is.

doBrasil Bahiai Maracuja Testápoló

doBrasil Bahiai Maracuja Testápoló
2016. február 19.

Imádom a Dobrasil termékeket. Gyönyörű csomagolás, isteni illatok, szép összetevők. Mindig várom, ha rendelek tőlük, gyönyörű dobozban küldik a termékeket, mintákkal, illatos virágszirmokkal, meglepetéssel. Sok ilyen webshop kellene. Csakis 5 csillag, mert ez is remek termék.

Cosrx Naturally Embo Cotton Puff

Cosrx Naturally Embo Cotton Puff
2016. február 13.

Nekem egyáltalán nem jött be, nagyon vékony, szöszölődik is, emellett elég drága is.
Valamint a téglalap alakja miatt egyáltalán nem áll kézre, úgy, mint a kerek korongok

Manna Natúr Kozmetikum Édes-Fűszeres Fürdőgolyó Szőlőmagolajjal

Manna Natúr Kozmetikum Édes-Fűszeres Fürdőgolyó Szőlőmagolajjal
2016. február 2.

Semmit nem érő, ellenben baromi drága "Manna"