encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Natuderm Botanics Sensitiv Deo Spray

Natuderm Botanics Sensitiv Deo Spray
2011. október 22.

Én a golyós változatát vettem meg, bár ne tettem volna. Sajnos egyáltalán nem használ, még hűvösebb időben sem. Megpróbálom felturbózni némi szódabikarbónával, állítólag az nagyságrendekkel javíthat rajt.

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2011. október 21.

Finom, mint az legtöbb Mannaszappan. Krémes habja és citrusos illata nagyon megfogott.

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid
2011. október 16.

Könnyen felszívódik, ezért jó nappalra is. Kicsit megijedtem, mert olyan színe van, mint az alapozónak, de szerencsére vékonyan felkenve beivódik a bőrbe, nem marad nyoma. A kiszerelése pozitív is, hiszen praktikus adagolófeje van, viszont negatív is, hiszen nem lecsavarható, így szerintem sok marad a tubus aljában.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2011. augusztus 21.

Elmulasztotta a könyökömön lévő ekcémát valamint szúnyogcsípést is. Zsíros de természetes krém, bátran ajánlom bárkinek.

Olivia Szappan Kakaóval és Mentával

Olivia Szappan Kakaóval és Mentával
2011. augusztus 21.

Hasonlóan a többi Olivia szappanhoz, ez is nagyon jó, bár szerintem a csoki illata szinte alig érződik, inkább a menta illat kedvelőinek ajánlom.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2011. augusztus 20.

Bogárka, megmondom őszintén, hogy én az osztrák határ mellett lakom, ott vettem 2 csomaggal,nemrégen is volt, és olcsóbban mint itthon.

Fruttini Milky Orange Lipbalm

Fruttini Milky Orange Lipbalm
2011. július 30.

Nekem bejött, leszámítva hogy nem natúr termék, Sokáig az ajkamon maradt és enyhe fényt is adott neki. És finom az illata

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2011. július 18.

Az apró szemcsék rendkívül jól radíroznak, sokkal jobb, mint a másik, kék tubusos alverde radír.

Alverde Lemon Love Eau de Toilette

Alverde Lemon Love Eau de Toilette
2011. július 18.

Citromos, ugyanakkor mégis édeskés illat. Nekem nagyon bejött. Egyetlen hátránya, hogy nem túl tartós.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2011. július 18.

Tapad, ragad, nem hidratál. Többet nem fogok venni.