encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Brilla Mangó Varázs Natúr Ajakápoló

Brilla Mangó Varázs Natúr Ajakápoló
2016. február 1.

Nagyon jó hatású termék, nagyon szeretem is....... de sajnos állandóan a számba érzem az ízét. Emiatt csak 3 csillag

Naturissimo Herbadent Fogkrém

Naturissimo Herbadent Fogkrém
2015. december 25.

Nagyon szeretem a márka termékeit, de ez nem jött be annyira. Annyira gyenge az íze, hogy nem is érzem, hogy fogat mostam volna.
A kevésbé habzás nem zavar, megszoktam már a natúr fogkrémeknél.

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2015. november 23.

Éva magazin mostani számához volt ajándék, Régóta szerettem volna kipróbálni, de ennyi pénzért egy kiló kókuszolajat kapok, nagyjából ez is abból áll, horror áron. A doboza éppen olyan vacak, mint a dezorodorénak. Pörög körbe a kupak, vigyázni kell vele. Maga a tartalom nem rossz, de nem ezen az áron.

Manna Hűs Kékség Krémdeó

Manna Hűs Kékség Krémdeó
2015. november 19.

Ezzel a termékkel vertem bele a Manna koporsójába az utolsó szöget. Befejeztem velük. Évek óta csalódás. Horror árak, egyre kisebb szappanok. Minden termékük nagyságrendekkel olcsóbban beszerezhető. Persze, az Ecocert minősítést is meg kell valakinek fizetni Ez a termék szintén csalódás volt. Egy pozitívum, hogy könnyen kenhető, azonkívül nulla. Még ilyen hűvösebb időben sem ér semmit. Több krémdezodort kipróbáltam már, de eddig ez a legrosszabb.

Levettem még egy csillagot, a délelőtt közepén már büdösebb vagyok vele, mint nélküle. Miután megosztottam a tapasztalatomat a facebook oldalukon, egyszerűen töröltek. Csak csili-vili dolgokat irhatunk meg, a kritikát úgy látszik nem viselik el.

Natura Siberica Mélytisztító arclemosó szappan aktív szénnel

Natura Siberica Mélytisztító arclemosó szappan aktív szénnel
2015. november 15.

Már elég régóta nézegetem, de az ára eddig visszatartott. Internetes vásárlás napja alkalmából 30 %-kal olcsóbban tudtam megvásárolni. Isteni mandulaillata van. Én kézzel kentem az arcomra, a szivacs akkora, hogy szerintem fele adag rajt is marad, amit már nem lehet elhasználni. Heti 1-2 alkalommal javasolja a leírás. Az arcomon hagytam, mint egy pakolást, kb 10 percig. Utána nem éreztem száraznak a bőröm, de egy kis hidratálás ráfért.
Erika, te előtte megmosod az arcod, vagy egyből ezt kened fel?

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2015. november 11.

Nagyon vártam már egy jó összetételű olajat. A koreai termékeket nézegettem, de szinte mindegyik ásványi olajas. Összehasonlítási alapom nincs, úgyhogy nem tudom, mennyiben lehetnek mások. Elég intenziv étolaj szaga van, mondjuk ez szerepel az első helyen, úgyhogy nem meglepő:) Tényleg jól tisztít, de azért valljuk be, egy deci napraforgóolajért meg némi adalékért 1200 ft baromira sok.

Lady Stella Csokoládé Bőrradír

Lady Stella Csokoládé Bőrradír
2015. október 26.

Csokipuding illat és állag, de amire kitalálták, egyáltalán nem jó. Egyáltalán nem radíroz, egy marék cukrot dobtam bele, mert kidobni
sajnáltam.

Weleda Gránátalmás Regeneráló Kézkrém

Weleda Gránátalmás Regeneráló Kézkrém
2015. október 23.

Könnyen felszívódik, az tény. Én az illatát is szeretem, de más pozitívumot nem tudok elmondani. Este használom, de reggelre épp olyan száraz a kezem, főleg a körmeim melletti bőr, mintha nem is használtam volna semmit. Ezenkívül drága is.

eBay Fogkrém Tubus Kinyomó

eBay Fogkrém Tubus Kinyomó
2015. szeptember 8.

Nekem állatfigurások vannak, szintén ebay-ről. Fogkrémre, arckrémre sőt még a mustáros tubusra is használom. Kicsi a rés, úgyhogy remekül kipasszíroz mindent a tubusból.

Baviphat Mangós Arcradír

Baviphat Mangós Arcradír
2015. augusztus 9.

Cuki doboz, cuki illat, kevés hatás.