encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2015. augusztus 5.

Lejárati időn belül az egész krém tetején feketepenész ült ki. Elég sok volt benne, kevésszer használtam, ez mindent elárul hatékonyságáról.

Manna Borsmenta Virágvíz

Manna Borsmenta Virágvíz
2015. július 23.

Ebben a melegben felüdülés használni. Én tonikként vattapamacsra fújom, és azzal törlöm át az arcomat. Rövid ideig ugyan, de jó érzés ahogy hűsít. Nagyon drága a Mannás, máshol fele ennyiért is van, úgyhogy ezt nem veszem újra

Alverde Wasserliebe Testápolóspray

Alverde Wasserliebe Testápolóspray
2015. július 1.

Meleg, párás időben hasznos társ. Könnyű textúrájú, hamar felszívódó testápoló. Az illata friss, üde, olyan, mint a kék kupakos pumpás dezodoré.

Biola Bio Bíborka Arcápoló Gél

Biola Bio Bíborka Arcápoló Gél
2015. június 11.

Valami könnyebb nappali arckrémet kerestem, ami ebben a melegben nem folyik le az arcomról. Szeretem a Biola termékeket, ezért választottam ezt a krémet.
Nem igazán gél, nem is krém, a kettő között van, Pillanatok alatt felszívódik, nem fényesedik ki tőle az arcom, jól hidratál.. Az illata nem túl kellemes, de szerencsére nem érezni a bőrön, csak amíg elkenem.

Aloive Aloe Vera & Olive Arclemosó Gél

Aloive Aloe Vera & Olive Arclemosó Gél
2015. június 11.

449-ért vettem a DM-ben, ennyiért ajándék. Inkább a gél állagú arctisztítókat szeretem, Jól tisztít, kicsit valóban erős az illata. Nem csodaszer, de 4 csillagot megér

Mizon No.1 Kings Berry Aqua Step-Up King Kong Krém

Mizon No.1 Kings Berry Aqua Step-Up King Kong Krém
2015. június 3.

Nyárra most tökéletes, zselés állagú, könnyen beszívódó termék. Szuperjó az összetétele, én még ennyi növényi összetevőt még egy krémben sem láttam.
Nagyon jó áron jutottam hozzá, kb két hét alatt meg is jött Dél-Koreaból.

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2015. május 28.

Ez a szappan mindenre jó, de arctisztításra nem. A tonikos vatta olyan mocskos utána, hogy én szégyellem magam. Ez már a sokadik csalódás Mannáéktól, ideje lesz végső búcsút intenünk egymásnak.

Manna Cukorfalat Fürdőgolyó

Manna Cukorfalat Fürdőgolyó
2015. május 26.

Ajándékcsomagban volt, egy fillér nem adnék az ilyen golyókért. Mindig elképedek, hogy van képük filléres alapanyagokból összedobott valamiért közel 800 ft-ot elkérni. Egy kiló szódabikarbóna nem kerül 300 ftba, egy fél kiló citromsav kb 600, plusz némi olaj. Egy golyó árából fél évig pancsikálhatunk

Saloos Mojito Testpeeling

Saloos Mojito Testpeeling
2015. május 24.

Ez egy egyszerű cukros-olajos radír, sem több, sem kevesebb. Otthon pár perc alatt összedobható. Inkább citromos, mentát nem érzek benne. Mint a cukoralapú radírok, ez is jól radíroz, az olaj miatt testápoló nem kell.
Update: egy csillag minusz, mert nagyon gyorsan fogy,

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó
2015. május 9.

Isteni édes, inkább vaníliás illata van, A vizet nem színezi meg szerencsére. Szokásos Balea minőség