encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ovis Gyömbér- Lime Szappan

Ovis Gyömbér- Lime Szappan
2015. május 8.

Enyhén habzik csak, de szuper friss illata van. Nem szárít, szereti a bőröm. Szeretem, mint mindegyik Ovis szappant.
Update: Sajnos nagyon gyorsan fogy, ehhez képest pedig drága

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)
2015. április 21.

Szerintem is remek cucc ez. Több arctisztító habot próbáltam már, egyik sem tetszett, próba szerencse alapon vettem meg, hátha megtörik az átok. Sűrű, krémes állagú, nem löttyed össze három másodperc alatt, mint pl Alterra őszibarackosa. Finom, citrusos illat, sokáig elég lesz szerintem.
Pár hét használat után egy nagyon vizes, alig habzó lé jött csak a dobozból

Bomb Cosmetics Kék Ibolya Habfürdő

Bomb Cosmetics Kék Ibolya Habfürdő
2015. április 19.

Most, hogy akciós volt, megvettem a második tégelyt is. Isteni ibolya illata van, nem túl tartós a habja, de az illat kárpótol. A tégelyes kiszerelést utálom, egyáltalán nem praktikus, könnyen meglódul a doboz, nem egyszerű önteni belőle. Az ára és a doboz miatt 4 csillag

Bomb Cosmetics Kimélő Terápia Habos Testvaj

Bomb Cosmetics Kimélő Terápia Habos Testvaj
2015. április 19.

Már a második tégelyt fogyasztom, és még mindig szeretem. Füstös. keleti illatú, sűrű, de nálam hamar felszívódó gazdag krém. Most épp féláron van a Bombnál, ha valaki szeretné kipróbálni

Lush D'Fluff Epres Borotvaszappan

Lush D'Fluff Epres Borotvaszappan
2015. április 13.

Januárban vettem fél áron, de igazából ennyit sem ér. Tipikus van, de minek kategória. Finom az illata, de nehéz eloszlatni a bőrön. Habzást nem kell tőle várni, ez egy krém. A borotvát nem tömíti el, ez még talán pozitívum

Tonymoly Latte Art Cappuccino Cream in Scrub Arcradír

Tonymoly Latte Art Cappuccino Cream in Scrub Arcradír
2015. március 20.

Nekem sajnos nagy csalódás. Szinte alig van benne szemcse, pedig egy radírban az a lényeg. Illata kávés, cuki a csomagolás, de ennyi pénzért ez kevés számomra.

Avon Célébre Folyékony Testpúder

Avon Célébre Folyékony Testpúder
2015. március 10.

Nekem is volt jó régen. Arra emlékszem, hogy nagyon alkoholos volt, és ahogy elpárolgott, púderszerű réteg maradt a bőrön.

Manna Indiai Tömjénes Szappan

Manna Indiai Tömjénes Szappan
2015. március 7.

Hát az enyém épp úgy habzik, mint bármelyik más manna szappan, Én fűszeresebb, keletiesebb illatra számítottam, de szinte alig érezni, csak azt a tipikus alap mannaszappan illatot.

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2015. március 4.

Én is Dm-ben vettem Ebelint. Nyomot nem hagy, viszont nagyon tépi a hajamat, ahogy kiveszem belőle.
Update: kb egy hét alatt kinyúlik.

Terra Naturi Glanzlack Bio-Papaya

Terra Naturi Glanzlack Bio-Papaya
2015. február 15.

Nagyon megörültem, amikor felfedeztem a Müllerben, végre van normális összetételű színtelen lakk.
Meg vagyok vele elégedve, hamar megszárad, egy rétegben is természetes fényt ad. Sok van az üvegben, egy darabig biztos elég lesz, bár egy nap után szinte nem is látszik. Összetevők miatt 4 csillag