encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Crazy Rumors Gingerbread Lip Balm

Crazy Rumors Gingerbread Lip Balm
2015. február 15.

Eccoverde oldalról rendeltem, illetve a webbolt ecco-boxában volt. Cuki a tubusa, isteni az illata. Remek termék, hasonlóan a többihez.

Weleda Körömvirágos Fogkrém

Weleda Körömvirágos Fogkrém
2015. február 7.

Borzalmas ez a fogkrém. Olyan, mintha sima vizet nyomnék a fogkefére. Sajnos a többi Weleda fogkrém sem vált be nekem.

Naturissimo TROPICAL BODY PEELING

Naturissimo TROPICAL BODY PEELING
2015. február 7.

Én is arcra próbáltam ki először. Elképesztően hatékonyan radíroz, érzékeny bőrre nem ajánlanám (mármint arcra). Édes, szerintem mangó illata van, sok szemcsés. Szuper termék ez is, mint az eddig használt Biola termékek mindegyike.

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Argánolaj

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Argánolaj
2015. január 25.

Jobban bevált, mint egy egyéb natúr deók, mivel ebben van némi szódabikarbóna. De mégsem vált be annyira, mint egyéb natúr deók+itthon bele szódabikarbóna. Mivel itthon muszáj felturbóznom, megfelelnek a fele annyiba kerülő dezodorok, tehát többet nem fogok venni belőle.

Lush Yog Nog Szappan

Lush Yog Nog Szappan
2015. január 18.

Félárú ajándékcsomagban volt. Eddig nem használtam Lush szappant az összetevői miatt, de talán a karácsonyi szappanokkal új irányba indulnak. Nem habzik, ugyanakkor vékony, krémes réteget képez. Isteni, tejkaramella illata van. Fürdés után egy kicsit még lehet is érezni. Nem szárít. Nem tudom, az enyémbe van - e a hiba, de még száraz állapotban is nagyon puha.

Manna Fahéjas Coco Szappan Shea Vajjal

Manna Fahéjas Coco Szappan Shea Vajjal
2015. január 3.

Elképesztően fahéjas illatú szappan. Nagyon jól habzik, többször vettem. Szeretem a manna termékeit, de az utóbbi időben meglehetősen elszálltak az árak. Burkolt áremelésként már nem 100, hanem csak 90 grammos jó néhány új szappanjuk. Szerencsére sok natúr terméket forgalmazó és gyártó cég van a piacon, akiknek a termékei ugyanilyen minőségűek, de nem ennyire túlárazottak. Hiába jók, van a pénz, amennyiért már nem érik meg a termékeik.

Sajnos le kell pontoznom, úgy kiszárította a lábszáramat, hogy alig tudtam helyrehozni.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2014. december 10.

Valahogy nekem nem jönnek be a mattító krémek. Sem a Terra Naturi, sem ez. Nem hidratál, húzódik a bőröm a használata után. Félrerakom, talán tavasszal jobb lesz. Az illata remek, könnyen beszívódik, de sajnos télen nem elég.

Vanita Teafás Krémszappan

Vanita Teafás Krémszappan
2014. december 9.

Már régen kinéztem a Vanita szappanokat, de valahogy odáig nem jutottam el, hogy vegyek. Szerencsére újsághoz volt csomagolva, vettem is 2 darabot. Ez volt az egyik. Arcmosásra használom a teafa miatt, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. Szeretem a teafa illatát, ezért lehetne még több benne, de emiatt nem vonok le.

dr. Organic Rózsa Arcradír

dr. Organic Rózsa Arcradír
2014. december 5.

A rózsás maszkkal együtt volt tavaly ajándékcsomagban, akkor vettem meg. Csatlakozom az előttem szólókhoz, remek arcradír. Sok apró, de annál hatásosabb szemcse van a krémes alapban. Érzem, hogy radíroz, nem csak simogat. Jó áron kapunk hatalmas mennyiséget remek összetevőkkel.

Alterra Bio Gránátalmás Ajakápoló

Alterra Bio Gránátalmás Ajakápoló
2014. október 30.

Nem rossz ajakápoló ez. Nekem nem szemcsés, viszont túl puha, ezért nagyon hamar fogy.