encimokus

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 9.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lush Abombinaball Fürdőgolyó

Lush Abombinaball Fürdőgolyó
2014. szeptember 20.

Semmire nem való. Felét raktam a kádba, de csak egy adag szines, szagtalan, habtalan lé lett belőle

Naturlove Mandula Szappan

Naturlove Mandula Szappan
2014. szeptember 20.

Száraz bőrre való szappancsomag része volt ez a termék. Olyan, mintha egy marcipán tömbbel fürödnék, elképesztően mandulás illata van. Biztos, hogy még fogok venni belőle.

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Testpermet

The Body Shop Madagaszkári Vaníliavirág Testpermet
2014. augusztus 10.

Fűszeres vaníliapuding illatú finomság. Sajnos még ruhára fújva sem tartós, bár akkora mennyiség, hogy sokszor utána lehet fújni. Az ára sem vészes.

Bali Soap Gyömbér Illatú Bali Java Tea Szappan

Bali Soap Gyömbér Illatú Bali Java Tea Szappan
2014. augusztus 3.

Régóta nézegettem már a DM-ben, de sokalltam az árát. Pár hete féláron adták, gondolom nem lesz többet, el is hoztam az utolsó darabot. Az illata egyáltalán nem gyömbéres, de sok, krémes habja van. Remek cucc.

Annemarie Börlind Bőrradír Jojoba Golyócskákkal

Annemarie Börlind Bőrradír Jojoba Golyócskákkal
2014. július 27.

Mini kiszerelésben vásároltam, épp akciós volt a Müllerben. Nagyon jó érzés volt a bőrömnek, ahogy az apró, de annál több szemcse érezhetően radírozta. Utána hidratálásra sem volt szükségem. Remek termék. Az ára miatt 4 csillag

Bomb Cosmetics Mangós Testradír

Bomb Cosmetics Mangós Testradír
2014. június 26.

Kicsi szemcséjű, ugyanakkor nagyon krémes állagú termék isteni illattal. Krémezni nem feltétlenül kell utána, bőven elég annyi, amennyit a termék tartalmaz. A propylene glycol miatt 4 csillag.

Casa Nature Natúr Sampon Gyapotvirág Illattal

Casa Nature Natúr Sampon Gyapotvirág Illattal
2014. június 17.

Moneehoz hasonló tapasztalataim vannak sajnos. Már öblítés után is "nehéz" tőle a hajam. Szárítás után egyből sprőd, ragadós, szerencsére viszketést nem tapasztaltam. Megpróbál más, már bevált samponhoz adagolni, előbb-utóbb csak elfogy. Ahhoz sajnos nagyon drága volt, hogy tusoláshoz használjam.

Berber Beauty Csokoládé Bázikus Masszázs- és Fürdőolaj

Berber Beauty Csokoládé Bázikus Masszázs- és Fürdőolaj
2014. június 9.

Mindegyik BB olajra igaz, hogy valódi aromaterápia. Fincsi, tejcsoki illatú olaj, én testápolásra szoktam használni. Vékony rétegben felviszem a száraz bőrömre, hamar felszívódik, még melegben sem kell órákat várni.Attól senki ne féljen, hogy csokiillatú marad, nagyon diszkréten lehet csak érezni felkenés után. Szuper, mint mindegyik BB olaj

Berber Beauty Ghassoul Arc- és Testápoló

Berber Beauty Ghassoul Arc- és Testápoló
2014. június 8.

Pár hete használom az esti arcmosáshoz. Pár percig dörzsölöm, majd leöblítem, alkalmanként pedig rajt hagyom fürdés végéig. Óriási adagot kapunk, sokáig elég. Csokipuding színű és állagú, könnyen kenhető, enyhén szemcsés, így radíroz is. Nem érzem, hogy kiszárítaná a bőröm, selymes, tiszta érzet marad lemosás után

Berber Beauty Barack Bázikus Masszázs- és Fürdőolaj

Berber Beauty Barack Bázikus Masszázs- és Fürdőolaj
2014. június 8.

Általában sokan tartanak az olajoktól, hogy zsírosít, nem szívódik fel. Ezt én cáfolnám. Normál bőröm van, fürdés után, száraz bőrre vékony rétegben szoktam felvinni, nagyon hamar felszívódik.Mintaként kaptam a rendelésemhez ezt a fajtát. Az ára elsőre húzós, de nagyon sok ideig elég. Isteni barackos illata van, igazi aromaterápia ez is, mint bármelyik másik BB olaj.