EnCsibe

Regisztráció dátuma: 2016. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. május 8.

Nem tudom hogy ettől, vagy a hámlasztójától, de 3 napja vörös a fejem mint egy ráknak. A sok jó vélemény miatt vettem meg, illetve egy olcsóbb krémet kerestem a jelenlegi helyett.. Hát mégegyszer szerintem nem kísérletezgetek, maradok a beváltnál, mert konkrétan 3 napja ég és fáj a bőröm..

PomPom Ápoló Arckrém Rozáceás Bőr Hidratálására

PomPom Ápoló Arckrém Rozáceás Bőr Hidratálására
2020. május 7.

Nekem totális pénzkidobás volt sajnos, többet vártam. Számomra elég gyenge a hidratáló képessége, bár elég száraz az arcbőröm, de én testesebb krémre számítottam. A
pirossaggal sem csinált semmit, egy alternatívát kerestem a már bevált krémem mellé, de sajnos nem ez lett, pedig szimpatikus a kialakítása, és szépek az összetevők is.

Neo Nature Cosmetics Calming Deep Hydration Face Cream Régi

Neo Nature Cosmetics Calming Deep Hydration Face Cream Régi
2020. május 7.

Jelenleg ez az egyetlen krém, ami egyrészt használ, nem pattogok ki, szépen elmulasztja a pattanasokat ha vannak, és a rozáceás arcomat is kordában tartja, nem piros, és egységesíti a bőrömet. . Vettem most egy drogériásat, mert ez elfogyott.. Bár ne tettem volna! Az egész fejem vörös, ég, alig várom hogy megérkezzen ez a krémecske. ❤️

Dorka Szappan Hajvarázs Tündérfürtök Hajmosó Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Hajvarázs Tündérfürtök Hajmosó Kecsketejes Szappan
2018. december 1.

Ma este volt a teszt, eddig meglepően jó! Szerettem volna valami természetes alternatívát a hajmosásra is, de eddig egy sampon szappant próbáltam ki, és az nem vált be. De ez... ecetes öblítés után csak úgy siklott a hajamban a fésű, pedig össze vissza kellett fújkálnom előtte hajkifésülő balzsammal, de most még az sem kellett, bár nem is akartam bevetni. Szóval kíváncsi leszek milyen lesz a továbbiakban, de egyenlőre az én hosszú szőke hajam elégedett, és én is!

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2017. január 18.

Fehér bőrűként én is ezt vettem meg, 1 hét után már látszott is valami, foltosnak nem voltam foltos, az illata elviselhető, viszont nem szívódott be maradéktalanul. Ragacsos maradtam, újra nem veszem.

Bioderma Node K Sampon

Bioderma Node K Sampon
2017. január 18.

Évekkel ezelőtt ajánlotta a bőrgyógyászom a pikkelyesen hámló fejbőrömre, azóta diagnosztizált pikkelysomoromre, de nekem sajnos semmit sem használt. Pedig vettem hozza valami ecsetelő jellegűt is. Nekem pénzkidobás volt sajnos. :/

Avon Luck Testápoló

Avon Luck Testápoló
2017. január 17.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és viszonylag jól hidratál.

Avon Luck for Her Parfümpermet

Avon Luck for Her Parfümpermet
2017. január 17.

Nagyon finom illata van, bár szerintem nem kopp ugyanaz az illat mint a parfümváltozat. És nem is olyan tartós, viszont olcsó. Lehet hogy majd egyszer újraveszem.

3D-4D Műszempilla

3D-4D Műszempilla
2017. január 17.

Szóval kaptam egy szempilla szettet. Már szemezgettem vele, hogy majd kipróbálom, mert milyen szép, és drámai és nyílt tekintetet ad, sőt némelyik tök természetes, de így nem halogattam tovább. A csajszi aki felrakta nagyon szakszerű volt, ( annak tűnt, sok tapasztalatom ugye nincs..) még 3 hét után is rengeteg szempillám volt, és tök jól nézett ki, csak mostanra kaptam a következő időpontot, de le is szedettem.
Tapasztalataim, pár pontba összeszedve:
-nem tudom megdörzsölni a szemem
-nem tudom jóízűen megmosni az arcom
-mivel víz nem nagyon érheti, így macerás
-hajmosásnál rendszeresen belement a szemembe a sampon, és csípte, de nyilván mivel nem lehet dörzsölni mert kihullik és visszaszúr, így kínszenvedés volt..
-3 hét után csak simán szúrt a szempilla, hiába fésülgettem, igazítgattam
-leoldotta a csajszi, hellyel-közzel megmaradtak a pilláim, viszont iszonyatosan visszatört, de frankón alig látszik valami a spirálból, és nem azért mert megszoktam a hosszabb pillákat :/
-szóval ricinusozhatom, vagy valami növeszto erősítő szert kenhetek a szempilláimra
-pénzkidobásnak tartom azt a 4-6 ezer forintot amennyiért feltöltik 3-5 hetente
-SOHA TÖBBET!

eBay Öntapadós Körömdíszítő Szalag

eBay Öntapadós Körömdíszítő Szalag
2016. január 2.

Nem rég jött meg, így gyorsan ki is próbáltam. Hát lehet én bénáztam a elején, de a csík festésnél fel akart jönni, úgyhogy annyira nem lett szép. Utána meg lehúzásnál alig akart feljönni, volt ami oda is ragadt, csak átfestettem. egyébként nekem 30 db jött, de hát borzasztó sokáig elég lesz. Szerintem még az unokáim is ezt fogják használni. Az mellett nevetségesen olcsó volt.