encuuu

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2016. november 14.

Számomra zavaróan erős az illata, ráadásul elég erősen kell dörzsölnöm az arcom, hogy érjen is valamit, a szempillaspirált is inkább csak maszatolja össze-vissza. Pixibagben kaptam, kipróbálásra nem volt rossz így, de nem venném újra, az eredeti árát pedig abszolút nem éri meg.

Alverde Kajal Eyeliner

Alverde Kajal Eyeliner
2016. november 6.

A zöldet vettem meg, méghozzá a színe miatt, régóta kerestem egy hasonló, olivás árnyalatú szemceruzát. Az állaga túl puha, nagyon sokszor kell újrahegyezni, ez pedig a puhasága miatt nehéz is.Tartósság tekintetében sem verhetetlen, de igazából szívesen használom, nem bántam meg, főleg kuponnal nekem abszolút megérte.

Balea Zauberhaft Handlotion

Balea Zauberhaft Handlotion
2016. szeptember 11.

Engem a sárgadinnyés rágóra emlékeztet az illata, a csomagolása egyrészt nagyon cuki, másrészt otthoni kézkrémnek praktikus is. Gyorsan beszívódik, mondjuk hidratálást illetően semmi extrát nem nyújt, de nem is állítják, hogy kiszáradt kézre való.

Kneipp Szekundum Kézkrém

Kneipp Szekundum Kézkrém
2016. július 21.

Pure by pixiboxban kaptam, azóta szinte csak ehhez nyúlok. Klassz kis nyári illata van, pillanatok alatt beszívódik, és szeretem a csomagolását is, amiért nem kell krémes kézzel csavarós kupakkal bénázni. Nem az a táskába dobós méret szerintem, talán számomra ez az egyetlen negatívuma.

Dr. Kelen Reforma 3D Karcsúsító Lotion

Dr. Kelen Reforma 3D Karcsúsító Lotion
2016. július 21.

Háát én hiába kenegetem, nem bizserget, melegít, csíp, nem pirosodik ki a bőröm, szóval nem csinál semmit. Igazából nem is vártam túl sokat, magamtól meg sem veszek ilyeneket, pixiben jött.

Dizao Védő és Hidratáló Színezett Ajakbalzsam

Dizao Védő és Hidratáló Színezett Ajakbalzsam
2016. július 21.

Pure by pixiboxban érkezett az Orchid árnyalat. Amikor először megláttam, csalódott voltam, és el nem tudtam képzelni mit kezdek egy ilyen színnel, de ajkakon szuperül mutat. Meglepően pigmentált, jól jön ha csak gyorsan fel szeretnék dobni valamit. Nekem tetszik a natúr illata is, viszont a csomagolása tényleg nem túl megnyerő, óvatosan kell tekergetni, hogy ne kenődjön össze-vissza. Összességében szívesen kipróbálnám másik árnyalatban is, ha jobban hidratálna, kapna 5 csillagot.

Artdeco Perfect Volume Mascara

Artdeco Perfect Volume Mascara
2016. június 20.

Tényleg semmi extrát nem tud, de szerintem egy átlagos hétköznapra tökéletes. A keféje tök jó, nem állnak össze csomókba a szempilláim, és nem is maszatolódik össze-vissza, vagy pereg le a nap folyamán.

Alverde Kézápoló Olaj

Alverde Kézápoló Olaj
2016. június 20.

Sokkal jobban szeretem mint bármelyik kézkrémet amit valaha próbáltam. Szuper gyorsan beszívódik, isteni illata van, de azért mégsem egy táskába bedobós kis valami, itthon viszont sűrűn használom. Eleve nagyon megfogott ez a cuki pipettás kiszerelés, muszáj volt hazahozni:)) 5*

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2016. június 20.

Külön élmény ezzel fürdeni, mind az illatát, állagát, csomagolását tekintve. Nagyon gondolkoztam, hogy erre talán megérné felhasználni a pixiboxos kupont, de ha beleszámolom, hogy nem kell utána testápolót használnom, nekem akkor sem éri meg, ráadásul a koli sem éppen válhatna az idilli fürdőzéseim helyszínévé:D Talán majd egyszer még visszatérek hozzá.

Toni & Guy Glamour Hidratáló Fény-Spray

Toni & Guy Glamour Hidratáló Fény-Spray
2016. június 20.

Még nagyon régen vettem egyszer kuponnal, de szerintem a legfeleslegesebb dolog, amiért valaha pénzt adtam. Ad egy kis plusz fényt, tetszik az illata, de ennél többet tényleg nem tud. A "hidratálást" inkább hagyjuk is..