Endless

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Babydream Shampoo

Babydream Shampoo
2018. október 25.

Fura, kezelhetetlen, tapadós érzetet adó, nem habzó szörnyűség. Rettenet kiszárítja a hajat.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2018. október 25.

Hosszas keresgélés után mivel a megszokott jól bevált samponom megszűnt, erre a szuper INCI-jű termékre esett a választásom mivel mindenki nagyon elégedett volt vele eddig. De hiába jók az összetevők és a cuki flakon, a jó habzás és a jó tisztít.ás Hajmosás után egyből vakaróztam, és korpás lettem. Gondoltam biztosan csak a sampon váltás teszi ezért kitartónak kell lennem. De nem. Mintha valami réteget hagyna a fejbőrömön amitől fuldoklanak a pórusaim. Szerintem megtartom arcmosáshoz és utazáshoz mindenesnek. Arra tényleg szuper, hogy nem kell külön arcra, hajra és testre vinni, hanem minden egy flakonban van univerzálisan.

Akoma Mangóvaj

Akoma Mangóvaj
2018. augusztus 27.

Sokkal hatékonyabb mint a shea vaj, de az is nagyon jó, és együtt csodákra képesek.

Hosszabb használat után kiütéses lettem tőle. Ráadásul ahogy a kezdeti lelkesedésem eltűnt az irányába, a morzsálódós fura állaga is zavaróvá vált.

Cosmio Avokádó Olaj, Bio

Cosmio Avokádó Olaj, Bio
2018. augusztus 27.

Zöld. Nagyon. Miután meglepetèsünkön túlesünk, egy csodás barátságot lehet vele kötni. Nálam hajmosás előtti pakolásba megy sok más olaj mellè, meg nèha az arcomra mandulaolajjal.
Ja ès mikuláscsomag illata van.

update: elég régóta használom már hajpakolásba és arcra. Szerintem a legeslegjobb olaj amit eddig próbáltam. Pár hete vettem egy sima szempillaspirál kefét, mert gondoltam leápolom vele alaposan a szempilláimat meg a szemöldököm. Egy hét után látványosan besűrűsödtek és extra hosszúra nőttek a pilláim.

Dove Original Golyós Dezodor

Dove Original Golyós Dezodor
2018. augusztus 27.

Imádom az illatát, és eddig ez az egyetlen dezodor nálam ami tényleg gátolja is az izzadást. A csillaglevonás az összetevői miatt van.

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2018. augusztus 27.

Féláron vettem akciósan, gondoltam így kipróbálok egy bio dezodort. Az illata elég fura, borotválás után eszméletlenül csípi a bőrömet és kimarja, izzadás gátlóként pedig a legkevésbé sem funkcionál. Fogalmam sincs mégis mire lenne jó, szerintem kuka.

For Your Beauty Masszázskefe Kerek

For Your Beauty Masszázskefe Kerek
2018. augusztus 27.

Még vadonatúj zsákmány, egyelőre elég erősnek érzem a sörtéket, de lehet csak még be kell őket többször áztatni meg "törni" a használattal. Egyébként tetszik.

Farmasi O'liva Tápláló Sampon

Farmasi O'liva Tápláló Sampon
2018. augusztus 27.

Nem voltam teljesen elègedett az argán olajos változattal, a rozmaringosom megszűnt így muszáj voltam kipróbálni a Farmasi többi változatát. A város másik csücskèig mentem el ezèrt a csodáèrt, ès bár bő volt a választèk, az előttem hozzá szólóra hallgattam ès ezt vettem meg.
Emberek! Ez egy leírhatatlan csoda!!! Bírja egy hónapon át mert jól habzik, fantasztikusan tisztít, kellemes, vidám illata van, a hajam pedig mèg sose volt ennyire fènyes ès hidratált! Ha ez is eltűnne esküszöm egy kartonnal fogok rendelni belőle, olyan szuper!

Update vélemény: több mint egy éves használat után, azt kell hogy mondjam olajos hajpakolások után fantasztikus egy sampon, a megfelelő mértékben szépen lehozza az olajat és utána tökéletes és hidratált. De ha valamiért szünetelteti az ember a pakolásokat, akkor önmagában bizony szárazzá teszi a hajat. Nem rettenetesen, csak kissé, de szárazzá, ezért vennem kellett hozzá valamilyen más hajbalzsamot is. Mivel most Avonos módon önállósítja magát a Farmasi, ezért újragondoltam a helyzetet és jelenleg tökéletes INCI-jű csupa zöld babasamponokkal fogok kísérletezni.

Aromax Botanica Kókusz & Shea Sensitive Arcvaj

Aromax Botanica Kókusz & Shea Sensitive Arcvaj
2018. augusztus 27.

Amikor sampont vásároltam ajándékba adták teljesen ingyen. Nagyon megörültem neki, mert a száraz kirepedezett kezemmel (még télen) a természetes olajok nem tudtak mit kezdeni. Tetszik a csomagolása, az illata egész jó és lágy. Leheletvékony rétegben elég felkenni és a bőr csak úgy issza befele mintha egy sivatagi túra után erre szomjazott volna. Nagyon szépen mélyen hidratál és nem hagy semmiféle ragacsos vagy egyéb érzetet. Arctisztítás után nekem nagyon gyorsan leviszi a piros gyulladást.
Fogalmam sincs, hogyha elfogy egy nap akkor megvenném-e, mivel rendkívül drágának találom. Emiatt és az INCI-je miatt egy csillagot levonnék. Azért ilyen áron egy natúr bio terméknek beállított krémtől szinte teljesen csak zöld INCI pöttyöket várna az ember én azt gondolom, de ebben még egy irritáló hatású tartósítószer is megbújik.

Cosmio Mandula Olaj

Cosmio Mandula Olaj
2017. március 22.

Úristen de imádom! Mèg szinte most rendeltem, de már látszik a változás amit tesz. A piros bőrt nyugtatja, a pórusokat összehúzza, szemvillanás alatt felszívódik ès semmifèle olajos èrzetet nem hagy csak a selymesen puha bőrt. A számra is nagyszerű, az illata is kellemes. Hajmosás után teszek belőle egy leheletnyit a hajamra, meg lefekvèskor ez a hidratálóm az arcomra. Legkedvencebb olaj!