endzsiaj

Regisztráció dátuma: 2018. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2020. május 18.

Hatalmas gumós pattanásokat kreált nekem és írdatlan mód csípte a szemem. Arcra e miatt nem javasolnám és testre is csak annak akinek semennyire sem száraz a bőre.

Bioderma Photoderm Kid Mousse SPF50+

Bioderma Photoderm Kid Mousse SPF50+
2020. május 10.

Világos bőrüként nekem kimondottam tetszik a fehér réteg amit az arcon hagy. Elfedi a bőrhibákat. Testen hipp-hopp beszívódik, az arcon már azért tovább tart. Engem az sem zavar ha befénylik idővel. Tudom, hogy jót teszek a bőrömmel ha használom és nyáron úgyis mindenki izzad szóval nem mindegy?!

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő

L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő
2020. május 10.

Csak az illatáért mindig tartok itthon egyet. Az egyik nyaramra emlékeztet. Szép emlékek. :)

Mixa Atopiance Tusolóolaj

Mixa Atopiance Tusolóolaj
2020. április 7.

Nem értem ekcémások miért írják azt, hogy nem irritálja a bőrüket?! Talán amikor épp nincsenek fellángolások akkor oké, de az az SLS a második helyen megöli a célt amire ez az egész tusfürdő létre lett hozva. Nekem hólyagosra pörkölte a a nyakamnál a bőrt. Néha bepróbálok valami olcsóbb cuccot, de mindig durva árat fizetek a csóróságomért. Remélem a jövőben emlékezni fogok erre. :-/

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2020. április 2.

Ha a zsíros bőrön kívül más problémával küzdesz akkor ez nem neked való. Ekcémára meg kimondottan veszélyes. Én egyszer kipróbáltam testre is éjszakára. Reggelre úgy kiszárította a bőröm, hogy napokkal később is hatalmas piros foltok voltak mindenfelé rajtam. Lehet ha azonnal testápolózol rá akkor oké, de magában borzalom.

MosóMami Eco-Z 4 in 1 Férfi Tusfürdő

MosóMami Eco-Z 4 in 1 Férfi Tusfürdő
2020. március 29.

Már a második flakonnál járok és még mindig gyönyörű selymessé teszi a hajam. Legfőképp oda használom, mert testre nekem túl erős az illata. Kicsit nehéz hozzájutni, de megéri a fáradtságot.

Golden Green Derm Touch 3in1 Micellás Arclemosó

Golden Green Derm Touch 3in1 Micellás Arclemosó
2020. március 25.

Ha csak gyorsan ágyba akarom dugni magam ezzel áttörlöm az arcom majd egy szérum vagy krém és mehet is az alvás. Amúgy meg azért, mert a hab elillan attól a vattán még ott a cucc, nem tünik el a semmibe. Nyárra tökéletes.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. március 24.

Nekem egész életemben zsíros volt a bőröm. Vagyis azt hittem. Igazából dehidratált volt amit az olajjal próbált a szervezetem kompenzálni. Amióta ezt használom és fölé egy testesebb krémet nappalra semmi fénylés. Persze nem matt vagy púder szerű csak látszik, hogy egészségesebb. Én érzem egészségesebbnek. Köszi

Avene Tisztító Hab Normál és Kombinált Bőrre

Avene Tisztító Hab Normál és Kombinált Bőrre
2020. március 24.

Én reggeli arcmosáshoz használom. Annyira gyengéd, hogy élvezem vele az egész mosakodás dolgot. Semmi fura réteget nem hagy maga után a bőrön ami megnyugtat, mert hajlamos vagyok a kipirosodásra. Szeretem. Ennyi.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. március 24.

Jó krém, de szerintem nem éri meg az árát. Tényleg csak annak ajánlom akinek minden, de tényleg minden kikezdi a bőrét.