endzsiaj

Regisztráció dátuma: 2018. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel

Vichy Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel
2022. május 17.

Nagyon gyengéd, szulfát mentes arctisztító. Lemosni is gyerekjáték és nem hagy semmilyen filmes réteget hátra az arcon. A gyengédsége miatt inkább a kombinált/érzékeny bőrűeknek ajánlanám. A parfümöt kinyomva a flakonból érezni, de az arcon már nem annyira. Ha ez valakinek szempont.

CeraVe Hidratáló Szappan

CeraVe Hidratáló Szappan
2022. március 30.

Az ekcémás, száraz bőrömre kerestem egy szappant és gondoltam ezzel nem lőhetek mellé. Iszonyatosan szárít. Kézmosásra fogom elhasználni.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. szeptember 18.

Nem szívódott fel. Csak ült a bőrömön. Nem volt jó érzés használni. A második flakon le is járt mire elkezdtem volna szóval sajnos kuka lett.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. július 28.

A legeslegjobb arclemosó amit valaha próbáltam. A Biolának van még ilyen zselés lemosója itthon, de azokban elég sok az illóolaj így eléggé irritáló lehet egyeseknek. Ebben semmi hasonló. Gratulálok a termék megalkotójának.

Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant

Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant
2021. május 30.

Ez egy iszonyatosan szárító, habzó, nagyon folyós, víz szerű valami. Talán én vártam sokat tőle. Normál bőrre szerintem tökéletes lehet, de ekcémás vagy sérült bőrrel szenvedők kerüljék el messziről. Átverve érzem magam. Lehet samponnak azért elhasználom.

Update: Felpontoztam, mert a testápolójával együtt használva elég kellemes bőrérzetet ad. Viszont furcsa mód önmagában még mindig azt érzem, hogy szárít.

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém
2021. május 1.

Ez már a sokadik termék ahol belefutok abba, hogy a minimális összetétel nem garancia a jó működésre. Folyékony mosdókenőcs érzete van. Nagyon száraz arcbőrre biztos jó, de arra meg szinte bármi ami nem habzik megfelelő lehet szóval, meh.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik
2021. április 13.

Először azt gondoltam, hogy a benne lévő alkohol és parfüm irritálni fogják az érzékeny bőrömet, de egyáltalán nem így lett. Szerencsére. Arcmosás után nagy segítséget tesz, mert van olyan lemosóm amit az istenért sem tudok leszedni az arcomról. Már egyből használat után látom, hogy működik. Szuper jó.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2021. január 11.

Én csak a karomon lévő ekcémás foltra kentem, de rengeteg kicsi pattanást vagy mit okozott nekem körülötte. Ezer év volt mire elmúltak. Párszor próbáltam, de ugyanez volt az eredmény. Arcra már nem is mertem.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2021. január 6.

Kicsit megbolondult az érzékeny, problémás bőrőm az ünnepek alatt. Úgy döntöttem egyszerűsítek a rutinomon és az egy lemosó egy arckrém kombót viszem amig helyre nem áll a békesség. Ez tökéletesen betölti a multifunkciós, de egyben egyszerű arclemosó feladatát. Épp annyira szárít amit egy könnyű krémmel pikk-pakk orvosolni lehet. Örülök, hogy megvettem.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2021. január 4.

A legeslegjobb arclemosóm amit valaha próbáltam. Tökéletesen tiszta bőrt eredményez és csak annyira szárít, hogy ne legyek olajosbödön 2 óra múlva. Nem hidratál, mint egy krémes lemosó viszont akinek nincs is szüksége extra hidratálásra egy lemosótól annak pont kellemes tapintású lesz használat után a bőre. 4. tubusnál járok.