eni25

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2021. március 18.

Kombinált bőrre használom és teljesen jól tisztítja. Érdekes, hogy a márkának ezt a termékét is száraz bőrre ajánlják, viszont arra biztosan nem használnám. Így is picit húzódik a bőröm tőle. Fontos utána a hidratálás. Az illata szerintem nem jó, picit zavaró. Engem a mohára emlékeztet. Az állaga is tetszik. Ami nem, az az, hogy ha a szembe kerül, egy picit csípi..

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam
2021. március 18.

Kombinált a bőröm de bevált az esti hidratálására. Viszont száraz testrészekre hiába kenem fel,nem olyan hatékony. :) Az illata nekem tetszik, mert semleges, tehát szinte nincs is, az állaga is teljesen jó, könnyen beszívódik. A kombinált bőrömön nem hagy zsíros réteget.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

*****Update 2 év után*****
Tökéletes még mindig. 2 év alatt összesen 1 mini kiszerelést, 1,5 nagyot használtam el. Semmi szag, pedig közel 15 évig kerestem megfelelő natúr dezodort. Nagyon hálás vagyok érte. ^_^

EGYSZÓVAL : TÖKÉLETES, eddig még.!
Kicsit több mint 2 hete használom!
Félve írom le ezt a mondatot, mert 8 éve keresem a megfelelő natúr deót és úgy érzem megtaláltam. Az alsó kategóriától kezdve a nagyon jó közép kategóriáig (5000 ft-ig ) minden féle natúr deót megvettem már és ez az egy ami eddig bevált. Nagyon izzadok, főleg stresszre és hidegben és hihetetlen, hogy levendulaillatú a bőröm még egy rohangálós nap után is. Izzadok de tényleg nem vagyok nagyon büdi, pedig aztán tudnék mit mesélni. (10 éves korom óta használok dezodort..muszájból..)
Én borsónyi mennyiséget használok este és reggel is...
Nagyon remélem,hogy nem tapasztalom azt amit lentebb írtak...de ha mégis, akkor aktualizálom az értékelést.

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream
2019. május 23.

Egy internetes videóban ajánlották, megvettem. Többször kipróbáltam már, de nekem picit zsíros, nehéz érzetű és nagyon sárgítja az arcom. Tipikusan olyan sárga arcom lesz, mint amit sose akartam. Elütő sárga arc a test többi részétől pedig alapból barnás a bőröm színe.....-.- Nem értem miért nincs világosabb színváltozatban, ha már ennyire sárga.. Nem fogom újra megvenni, ennyi pénzért inkább beruházok egy rendes alapozóra..

Yamuna Gránátalmás Testvaj Aloe Verával

Yamuna Gránátalmás Testvaj Aloe Verával
2019. május 10.

Nagyon szeretem. Megérdemli az 5 csillagot. Kellemes tapintású lesz a bőröm, az illatát is igen kellemesnek érzem, könnyen beszívódott, melegben sem folyik össze vissza a tégelyben...

Lavera Basis Ajakbalzsam

Lavera Basis Ajakbalzsam
2019. január 16.

Nagyon szeretem. Tökéletesen ápol, jók az összetevői, rendkívül olcsó volt (600 ft) és rúzsra is szépen felkenhető. :)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2019. január 14.

Nagyon szeretem. Ahogy ajánlják úgy használom. Bőrre, körömre, hajra. Leginkább bőrre és hajra vált be. A hajam puha lessz tőle, könnyen fésülhető. Arcra általában a nappali krémmel együtt kenem. Egyedül a tégelyt, vagy üvegcsét nem szeretem. Nem szoktam feldönteni a kozmetikai szereket, de ezt valahogy már 2x sikerült így már a fele oda..és nem volt olcsó. A szaga tényleg mintha picit avas lenne egy idő után, ettől függetlenül szeretem.

Nivea Deo Stick Fresh Natural 0% Aluminium

Nivea Deo Stick Fresh Natural 0% Aluminium
2019. január 14.

Egyáltalán nem gátolja az izzadást,izzadás során pedig sokkal kellemetlenebb szagom lett mint más hasonló elven működő dezodoroknak. Az illata kellemes mikor kifújod, de a bőrön és izzadás után förtelmes.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2016. január 28.

Szeretem. Könnyen felvihető, eldolgozható, jól fed. Érdemes testápolóval picit hígítani és csak tiszta bőrre kenni. Nagyon tartós.

Alverde Mineral Make-Up Base Gel

Alverde Mineral Make-Up Base Gel
2016. január 28.

Nem vált be. Egy páran már leírták miért... szeretem , vagy szerettem az alverdét , de ennél a terméknél meginogtam. Az arcom színéhez legközelebb eső árnyalatot választottam, mégis pocsék volt felkenve. Teljesen elütött és hogy apró szemcsék látszódnak az arcomon.... teljes kudarc