eniko425

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sana Lábápoló Krém Cukorbetegeknek

Sana Lábápoló Krém Cukorbetegeknek
2012. július 30.

Édesanyámnak vettem ezt a krémet ajándékba, gyermekkori cukorbetegséggel küzd, így neki is sok gondja volt a sarkával. Ez a krém azonban teljesen helyre tette neki, megpuhítja, széppé teszi a bőrt.

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)
2012. július 30.

Egy nyerményjáték szerencsés nyerteseként próbálhattam ki egy chanel lakkot, de sajnos nagyot csalódtam benne. Egy rétegben szinte nem is érvényesül a szín, két-három réteg kell a szép fedéshez. Emellett felkenés után második napon a fele le is pattogzott... Semmivel sem jobb, sőt talán rosszabb, mint olcsóbb társai, itt is csak a márkát kell megfizetni :( (még szerencse, hogy nyertem :)

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Pakolás

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Pakolás
2012. március 19.

én is csak a pakolást próbáltam ki. Szeretem az illatát, főleg a hajvégekre szoktam felkenni, hajtövekre nem. Használat után puha és fényes lesz tőle a hajam, eddig nem érzem erősebbnek a hajam, de még csak két hete használom.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2012. március 19.

Imádom! A raisin árnyalata van meg, de nagyon szeretem. Tartós, tényleg hidratál, imádom az illatát, az állagát, a színét. Abszolút csillagos 5-ös :)

teszt: http://szeptestbeneplelek.blogspot.com/2012/03/max-factor-haul.html

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. március 19.

Nekem fekete, zöld és lila színben is megvan, nagyon szeretem őket. Az okoz egyedül problémát, hogy zselés tussal nem tudok olyan szép egyenes vonalat húzni, mint a folyékonnyal. De lehet hogy még gyakorlatlan vagyok.

Essence Circus Circus Highlighter Púder

Essence Circus Circus Highlighter Púder
2012. március 19.

Nagyon régóta szemeztem ezzel a highlighterrel, ma végre rászántam magam és hazahoztam. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, gyönyörű színe van. Valóban kevés kell belőle.

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém

Essence My Skin Intenzív Hidratáló Krém
2012. március 19.

Én télen éjszakai krémnek használtam, bár abszolút nem száraz a bőröm. Nekem tetszett az illata is, selymes lett tőle a bőröm, nem volt vele semmi gond. Nappali krémnek nem nagyon tudtam használni, mert felkenés után pár perccel kiült a bőrömre. Nem volt rossz, de többet nem veszek ilyet.

Camay Passion Seduction Tusfürdő

Camay Passion Seduction Tusfürdő
2011. december 4.

Ajándékba kaptam egyszer egy camay-csomagot, ami tartalmazott egy ilyen tusfürdőt is, azonban a tusfürdőm még mindig megvan. Az illatával nagyon nem vagyok kibékülve, fürdés után olyan "pacsuliszagom" lesz tőle.

Caola Kamillás Hintőpor (régi)

Caola Kamillás Hintőpor (régi)
2011. december 4.

Gyerekkorom óta ilyen hintőpor van otthon, én teljesen elégedett vagyok vele.

Bruno Banani Pure Woman EDT

Bruno Banani Pure Woman EDT
2011. december 4.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt (mielőtt megvettem az armani code-t), az az egyetlen problémám vele, hogy az illata nem tart túl sokáig. Egyébként nagyon kellemes, csajos illata van.