Enjoy86

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2020. február 28.

Napi szinten vasalom a hajam, úgyhogy nekem nagyon fontos a jó hővédő termék. Nagyon jó puha és hidratált lesz tőle a hajam. Drága, de sokáig elég. Ami csalódás, hogy a pumpája kb. a flakon felénél tönkrement eddig mindig és így már nem permetet fúj, hanem sugárban köpködi az olajat, ezért inkább a tenyerembe fújom és a kezemmel oszlatom el a hajamon.

Acne.org Moisturizer

Acne.org Moisturizer
2020. február 28.

Ez egy csodaszer! Kb. 1,5 évig használtam reggel-este. Éjszakára jojoba olajjal felturbózva. Gyönyörűen rendbe tette és kordában tartotta a pattanásra hajlamos, de száraz bőrömet. A legjobb hidratáló, amit valaha használtam. Csak azért nem vettem újra, mert egyre inkább anti-aging hatású krémekre van sajnos szükségem...de a jojoba olaját még mindig használom éjszakára, nekem az is nagyon bevált.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. február 28.

Nagyon szép ezüstös fénye lesz tőle a vöröses, barnás szőke hajamnak, ami most már melírozva is van. Csak a második samponozásnál szoktam ezt használni és nem hagyom rajta, hanem azonnal leöblítem, de így is nagyon szárít sajnos.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2020. február 28.

Jól tisztít, nem hullik a hajam tőle, ritkábban kell hajat is mosnom, néha 4-5 napot is simán kibír a fejem. Egyetlen negatívum, hogy viszket tőle a fejbőröm, gondolom szárítja, emiatt gondolkodom, hogy lecserélem.

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó
2020. február 28.

Évek óta használom, nekem nagyon bevált, nem irritál, nem csíp, nem szárít, de tiszta érzést hagy. Én szeretem, hogy illatmentes, csak azért gondolkodom, hogy majd esetleg másikat keressek, mert mindenből próbálok természetesebb alapanyagút találni.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2020. február 28.

Évek óta használom, de nem napi szinten, inkább csak télen, amikor fakóbb az arcom, illetve alkalmi sminkhez. Nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel, nem szárít, szerintem alig lehet észrevenni, hogy alapozó van rajtam, ami azt is jelenti, hogy a durva bőrhibákra nem sokat ér, de ad egy egyenletesebb bőrfelszínt. Azt vettem észre, hogy amikor alkalmi sminknél többet használok belőle, akkor a lemosás után tök szép lesz alatta a bőröm, szóval valamit tényleg tudhat a "bőrnyugtató" hatás. A pumpás kiszerelés miatt nagyon higiénikus, nekem évekig is elállt.

Mizon Peptide Ampoule Cream

Mizon Peptide Ampoule Cream
2020. február 28.

Először csak éjszakára használtam, mert nekem ragadt tőle a bőröm, jól hidratál, de azért csodát nem tesz. Így télen nappal is szoktam belőle kenni egy keveset a szárazabb részekre smink alá.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2020. február 28.

Évekkel ezelőtt használtam el egy tubussal, akkor nagyon bevált, nagyon szép fénye és állaga lett tőle az arcomnak, amikor elkezdtem használni. Sajnos pár hét után már nem láttam ezt a hatást, valószínűleg hozzászokott a bőröm. Most újravettem, bízva a legelőször tapasztalt hatásban, ami sajnos most közel sem volt olyan látványos. Nyáron elegendő a száraz bőrömre, télen kevés, jó, hogy nem irritál, nem okoz pattanásokat.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2020. február 28.

Naponta kétszer használom szemkörnyékre, mert máshol nem szeretem a ragacsos érzést, amit hagy. Nem irritál, de csodát sem tesz, önmagában nem elég.

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara

Avon True 5 In One Lash Genius Mascara
2020. február 28.

A kefe borzalmas, használhatatlan, csomósodik rajta a festék, tincsekben állnak tőle a szempilláim. A festékkel alapból szerintem nincs gond, mert a kefét kicserélve a Supershock keféjére nekem amúgy bevált.