ennancsi

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2018. március 1.

Az örök klasszikus, Nekem a tökéletes illat. Akár hétköznapra, akár alkalmakra tökéletesen megállja a helyét, rajtam nagyon tartósan megmarad, nagyon lágy és nőies, nem hivalkodó. Egyszerűen imádom!

Versace Man Eau Fraiche

Versace Man Eau Fraiche
2018. március 1.

Nőként a kedvenc illatom férfiakon.
Személy szerint nekem végem van tőle... :D

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2018. március 1.

Nagyon könnyed illat, imádom hétköznapokon viselni, jól illik hozzám, viszont a tartóssága véleményem szerint hagy némi kívánnivalót maga után :D

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2018. március 1.

Bennem nem mozgatott meg semmit ez az illat, valószínűleg mert nem passzolok vele. Én ajándékba kaptam, nem vásárolnám meg magamtól. Máson is éreztem már, akkor sem éreztem eget rengetően jobbnak, de nyilván ez mindenkinek más.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. március 1.

Tartósságát tekintve én is szerettem, reggeltől estig hiánytalanul érezhető, viszont nekem ez az édes illat kicsit too much volt egy idő után. Alkalmanként viszont szeretem használni.

Lancôme Le Lipstique Lip Liner Pencil with Brush

Lancôme Le Lipstique Lip Liner Pencil with Brush
2018. március 1.

Hiába drága, de remek színekben kapható és a használatával maximálisan elégedett vagyok. Ott marad ahova rakod, nem kenődik, a rúzzsal együtt kopik, könnyen használható.

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream
2018. március 1.

Este és reggel is használom, és bár az alvás mennyisége és minősége változatlan, mégis jóval kipihentebbnek tűnök. Én imádom :)

IsaDora CCC Color Correcting Concealer

IsaDora CCC Color Correcting Concealer
2018. március 1.

A színes korrektorok hibátlanul teszik a dolgukat, viszont a highlighter nekem túl nehezen eldolgozható.

IsaDora Twist-Up Matt Lips

IsaDora Twist-Up Matt Lips
2018. március 1.

Imádom ezeket a színeket több árnyalatom is van belőle, imádom hogy iszonyúan tartósan megmarad, viszont szájceruza használata kötelező hozzá. Könnyű vele dolgozni. Ami még negatívum, hogy nekem nagyon szárítja az ajkaimat hiába hidratálok alá, de nem tudok neki ellenállni :D

IsaDora Gel Eyeliner Vízálló Géltus

IsaDora Gel Eyeliner Vízálló Géltus
2018. március 1.

Sajnos nekem sincs jó véleményem róla, hiába van fixálva, 4-5 óránál többet nem bír, kenődik. Sokkal többet vártam tőle, mert egyébként imádom az Isadora rengeteg termékét. :(