Enne

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Senses Aloha Monoi Tusfürdő

Avon Senses Aloha Monoi Tusfürdő
2020. június 9.

Még csak szagoltam, de ebben semennyi kókuszt nem érzek. Kicsit olyan, mintha a tavalyi nyári limitált, hasonlóan furcsa illatú tusfürdőt csomagolták volna újra.

Avon Senses Lagoon Tusfürdő

Avon Senses Lagoon Tusfürdő
2020. június 6.

Nem tudom, eddig hogy kerülte el a figyelmemet. Nagyon fincsi, instant nyár illata van, most fogtuk be a fél literes változatot. Áttöltöttem egy pumpás flakonba.

Neogence N3+ Tápláló Fátyolmaszk Mélytengeri Kék-Algával és Oliva Kivonattal

Neogence N3+ Tápláló Fátyolmaszk Mélytengeri Kék-Algával és Oliva Kivonattal
2020. június 3.

Első próbálkozásom a fátyolmaszkokkal, beauty box-ban volt, különben nem próbáltam volna ki. Mindig túl körülményesnek tartottam ezeket és ráadásul borzasztó környezetszennyező is. Miért nem lehet ezt a szérumot egy üvegcsébe zárva árulni? Sosem értettem a körülöttük lévő hype-ot, de ennek eddig nem adtam hangot saját tapasztalat híján. Különben tényleg jó hatása van, ami nem egyből a használat után érződik, egy ideig ragacsos volt tőle a bőröm, de következő mosakodás után puha tapintású lett. A használata kifejezetten kellemetlen volt számomra, egyáltalán nem tudtam pihenni "vele", mivel a szérum folyt belőle mindenfelé, aggódtam, hogy a szemembe is belemegy. Levegőt nem sokat kaptam tőle, és a hideg maszk nem okozott komfortérzetet. Számoltam a perceket, hogy mikor vehetem le végre. Ez a tapasztalat megerősítette bennem, hogy akármilyen jó anyag is van ezekben a maszkokban, biztosan nem fogok beruházni többre. Csak azért adok 3-at, mert amúgy a benne lévő anyag tényleg napokig jó állapotúvá és kisimulttá teszi a bőrt (és továbbra is fenntartom, hogy ezt üvegcsés szérumként is tette volna).

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre

Officina Merta Selyembalzsam Bőrpuhító Krém Száraz, Repedezett Bőrre
2020. május 18.

Oh..most ugrott fel egy vélemény és rájöttem, hogy még nem is írtam róla, mióta megvan, pedig minden este használom a számra és az orromra is. Néha a kezem vagy a sarkam szárazabb részeire is, ha van időm és erőm még piperészkedni. Jó kis balzsam, a hatása és az illata is jó, és kiadós is a kis mérete ellenére. Viszont drágállok vazelinalapú krémért ennyit kiadni, így nem hinném, hogy újravenném. Beauty box-os szerzemény.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2020. május 12.

Ez igen!!! Már régóta kíváncsi vagyok az illatára, és most nagy akcióban volt, így lecsaptam rá. A megjelenésekor a külseje tetszett meg és az illatjegyek. Majd átnéztem a véleményeket is, hogy ki mit gondol, mire hasonlít. Valaki korábban írta, hogy a Daydreaming in a Hammock-ra hajaz, aminek a tartósabb, testesebb változata. Nos, az a kicsike nagy kedvencem, ugyanis imádom a kókuszos, tengervizes, könnyű és citrusos illatokat. Rajtam kifújáskor citrusos, erőteljesebb, majd kókuszossá válik, leszáradásában pedig mindkét aromát megvillantja. Éppen olyan, amire gondoltam. Eddig egyszer próbáltam ki, de máris imádom. :) Ha változna a helyzet, jövök update-elni.
U.i. Totál Soulcal & Co!!!

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábápoló Szérum

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábápoló Szérum
2020. május 10.

Kellemes kis szérum, egynyári fajta. Nem a legszebbek az összetevői, és nem egy nagyágyú a hidratálásban sem, de a design és az ananászos illat kárpótol, és gazdag ápolásra megvan a jól bevált krémem. Ananász rajongóknak kötelező darab. ;)

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábspray

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábspray
2020. május 9.

Frissen rendeltem. Valami mennyei illata van, az én orrom az ananász mellett enyhe kókuszt is érez benne. :D (Nem tudom, hogy a fanatikus kókusz-ananász mániámnak köze lehet-e hozzá...) Minden cipőt befújkáltam vele tegnap, de szerintem ez légfrissítőnek is tökéletes.

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2020. április 28.

Tavaly nyáron vettem azt hiszem. Itt találtam rá a termékre. Avonéknak van egy tengeri sós lábfürdőjük, azt vásároltam előtte többször is (imádtam a tengeri motívumokat a csomagolásán és a finom tengerparti illatát). Szóval azóta használom 3 hetente, pedikűr előtti lábfürdőhöz néhány csepp teafaolaj társaságában. Kellemes, jó illatú, szépen elkeveredik a vízzel, de én nem igazán tapasztaltam más hatását. Viszony tényleg jó nagy adag, még a fele sem fogyott el, pedig öntök bőven belőle. Nem tudom, újravenném-e.

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre
2020. április 27.

Nem is tudom. Már régóta keresgélek érzékeny bőrre való könnyű állagú hidratálót nappalra, ami nem irritálja a különben pattanásokra is hajlamos bőrömet és mondjuk nincs benne szilikon. Elsősorban körömvirág tartalmút akartam, de sehol nem találtam olyat sajnos (coupeliac-on kívül, amit majd szintén szeretnék kipróbálni).
Szóval vissza a krémhez. Először nappalra használtam, de nagyon gazdag, sűrű állagú, így valószínűleg sikerült túladagolnom is. Alig akarta beszívni a bőröm és az "illata" is nagyon fura. Már-már erőltetetten natúr... Ennyit a könnyű hidratálóról. Egy-két alkalom után hozta is a pattanásokat, így félretettem. Visszatértem a szokásos krémekhez. Aztán rájöttem, hogy életmódbeli változások is állnak a pattanások hátterében, így nem fogom teljesen erre. Az utóbbi egy-két napban éjszakára kentem fel, reggel kellemesen puha bőrrel ébredtem. Kíváncsi vagyok, most hoz-e pozitív változást. Az biztos, hogy minden napra az én bőrömnek túl sok. Összességében négyes.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. április 27.

Kíváncsi voltam, miért olyan népszerű, hát vettem egyet én is. Hozzáteszem, alig találtam meg, köze sincs a fenti külsőhöz jelenleg. Nem is az arcomon próbáltam ki először, hanem a felkaromon. Jó néhány hónapja használok testradírt és testápolót, a karomon mégis állandóan foltokban hámlik és száraz a bőr. Átdörzsöltem vele egyik este fürdéskor. Utána ugyanúgy bekentem krémmel, mint mindig. És láss csodát, gyönyörűen rendbejött. Alig hámlik azóta, és nagyon puha. :O Már csak azért is megérte megvenni! Azóta arcon is kipróbáltam már, kellemesen radíroz, apró szemcséi vannak. Utána szinte nem is kell hidratáló. Reggel puha bőrrel keltem. Elsőre nem okozott pattanásokat sem. Volt egy nagyon drága arcradír a novemberi beauty box-ban, esküszöm, ez kenterbe veri. Mindig lesz helye a fürdőszobámban.