Best of Beauty 2019

Ennie86

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Body&Soul Wellness Mediterrán Ágynemű és Testpermet

Body&Soul Wellness Mediterrán Ágynemű és Testpermet
2019. május 30.

Egyszerűen imádom az illatát! Amióta megvan fújom mindenhova. Alvás előtt a szobába, a szekrénybe a ruhákra, és magamra is. A legjobban sikerült fújkálós cucc ever! :) :)

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2019. május 30.

Nagyon jó kis krém. :) Nem is tudom miért nem előbb fedeztem fel a Bioderma cuccokat. Sajnos engem is utolért a 'ragyakorszak', de amióta kicsit jobban utána jártam a tudatos arcápolásnak, azóta rettentő sokat gyógyult az arcom. Ez a krém nagyon jól hidratál és mellette a legjobb mattító, amivel valaha is dolgom volt. :) Biztos újravevős lesz.

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő
2019. május 30.

Az egyik kedvencem a Nivea tusik közül. :) Krémes, lágy habja van ami eszméletlen finom illatú. Nem szárít. Puha a bőröm a használata után.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. május 17.

Jajj nekem nagyon nem! Ragacsos/levakarhatatlan réteget hagyott maga után, ami egyszerűen nem akart az istennek beszívódni. Szó szerint párnához ragasztó cucc. Azt hiszem más C-vitaminos szérum után nézek.

bebe 3in1 Repair Balm

bebe 3in1 Repair Balm
2019. május 9.

Az aranyos kis méhecskék fogtak meg a csomagolásán. :) Meglepődve tapasztaltam hogy még jó is! Kellemes mézes illata van, lassan fogy. Lehetne kicsit masszívabb, de teljesen jól hidratál ennyi pénzért.

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém
2019. május 5.
(!)

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! :) Nagyon jól teljesített nálam. Az elején egy kicsit csalódott voltam, mert eléggé nehezen szívódott be. Gondoltam...akkor lesz belőle éjszakai arckrém. Aztán csak sikerült kitapasztalnom a nappali használatát is. Tipp: akinek zsírosabb a bőre, az kezdjen egy kisebb pumpálással.
Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Olyan igazi krém illat :) Nagyon szépek az összetevők. Selymes, hidratált lesz a használat után a bőröm. Nem okozott pattanást/egyéb csúnyaságokat. Nekem a külső is nagyon tetszik. Praktikus a pumpás megoldás. Bátran fogom ajánlani másoknak is.

Rimmel 60 Seconds Shades of Black by Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Shades of Black by Rita Ora Körömlakk
2019. április 8.

Szintén akciósan jutottam hozzá a 902 moonlight magic színhez. Tetszett benne ez a kékes beütés. 2 réteget azért fel kell belőle kenni hogy jól mutasson. Az én nagy bánatomra a kékes beütés csak nagyon vakító fényben látszik, de ezért nem vonok le csillagot. Kézen - fedőlakkal nálam 4 napot bírt, de lábujjakon simán 2 hétig kopás nélkül feketéllett. :) Gyorsan szárad. Én is a Moyra gyorsszárítós lakkot használtam hozzá.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. április 8.

Sajnos engem is utolért az undok pattanásosság, hatalmas, gyulladt formában. :( Sokat keresgéltem a neten és persze itt is, hogy mit lehetne tenni. A drogériás 'csodaszerekről' lemondtam. Akkor találtam rá erre a lemosóra. Egy kedves krémmániás lánynak pont volt egy eladó példánya (innen is ezer hála Klau :) ).
Na de a termékről is: kicsit folyós, kellemes illatú lemosó. Nagyon praktikus az adagolója. Nem szárítja az arcomat. Mattít, friss utána a bőröm. Mivel több új dolgot is bevezettem a rutinba, így kezd helyrejönni az arcom. :)

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2019. április 7.

Ma kísérletet tettem az 522-es árnyalattal. Azt hiszem, megtaláltam a nekem való színt. :) A felvitele egyszerű volt. Viszonylag sok hajfestéket lehet vele kikeverni. Azért váll alatt már szerintem kell a 2 doboz. Nem büdösebb mint a többi társa. A balzsamjának rettentően jó az illata. Imádtam! :) Szárítás után egy nagyon szép, enyhén ezüstös árnyalatú szőke hajam lett. Nagyon tetszik! :) Csillogó és fényes.

Isana Home Sweet Home Folyékony Szappan

Isana Home Sweet Home Folyékony Szappan
2019. április 7.

Aranyos csomagolás és kókusz. :) Ez a kettő tuti befutó mindig. Szeretem az Isana folyékony szappanjait, de ez különösen jóra sikeredet. :) Finom illat, nem szárít, az ára pedig nagyon baráti.