Enszi

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Evana Sensational Rúzs Paletta

Evana Sensational Rúzs Paletta
2018. április 20.

Leértékelve vettem meg a palettát, ami nagy öröm volt számomra. Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jól pigmentáltak a színek, szépen felvihető ecsettel. Én sokszor a Catrice ajakrúzs mattítóját szoktam rá használni, együtt a kettő szerintem nagyon jó eredményt nyújt. Nem maszatolódik el, és egész nap fennmarad, nagyon tartós! Imádom!

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2018. április 20.

A rúzs felvitele előtt szerintem tökéletes a száj kontúrozására. A keménysége pont megfelelő. Egyszerű vele dolgozni, nem kenődik el és elég tartós is.

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos
2018. április 20.

Nekem bevált! Egyszerűbb és gyorsabb, mint a többi gyanta. Nagyon jól eltávolítja a nem kívánt szőrszálakat. A benne lévő kis olajos törlőkendő pedig egy nagyon jó dolog, szépen eltávolítja a ragacsos gyantát, és megnyugtatja a bőrt.
Az ember pénzt és időt is spórolhat vele, ugyanis kozmetikushoz sem kell járni már emiatt.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2018. április 20.

A rúzs felvitele előtt szerintem tökéletes a száj kontúrozására. A keménysége pont megfelelő. Egyszerű vele dolgozni, nem kenődik és elég tartós is.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2018. április 20.

Elégedett vagyok vele. Nagyon jó illata van, krémes, bár nem nagyon habzik. Az árát megéri.

Aden Ferde Pirosító Ecset

Aden Ferde Pirosító Ecset
2018. április 20.

Nagyon szeretem ezeket az ecseteket. Szépen és egyszerűen lehet velük dolgozni, és a szőre sem hullik. Szuper!

Aden Púder Ecset

Aden Púder Ecset

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2018. április 20.

Kedvencem! Nagyon szépen dúsít, ível, és hosszú szempillákat varázsol. Legjobb! :)

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító

Catrice Instant Ajakrúzs Mattító
2018. április 20.

Egyszerűen imádom! Nagyon sok helyen kerestem már, de megszűntették. Egyetlen egy oldalon találtam rá, ahol még rendelni lehetett/lehet. Sok fényes rúzsom van, de már inkább csak mattokat használok, mert szerintem azok jobban állnak. Ezért nagyon jól jött ez a kis termék, hogy a kedvenc színeimet is használni tudjam úgy, hogy azok matt színben pompáznak. :) Tartóssága szerintem tökéletes.

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Vízálló Szemöldökformázó Gél
2018. április 20.

Először kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, de nem bántam meg a vásárlását. Nagyon szeretem. Jól fel lehet vinni a szemöldökre, nem kenődik el és tartós is. Az applikátor mérete pedig tökéletes.