eNVy1122

Regisztráció dátuma: 2020. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2022. május 24.

Ez egy csoda lötty! De tényleg! Nagyon sokáig ellene voltam -úgy az egész márkának is-, mert mindenki ajnározta, hogy úristen de nagyon jó - kb mint egyes drogériás semmit nem érő, túl árazott vackokat-, de én szkeptikus voltam és ignoráltam ezt a terméket. Végül elérkeztem ahhoz a ponthoz, amikor ott tartottam, hogy jó próbáljuk meg, ártani nem árthat. Nem hogy nem ártott, de az első használta (reggel 1x, majd este 1x) után már látványos eredményeket hozott! Az orromon lévő mitesszerek már már alig láthatóak, és ha reggelre van egy "bubi" a homlokomon az délutánra eltűnik. Szóval tényleg nagyon jó ez a termék. Zsíros és pattanásos bőrűeknek must have!

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál

Vivienne Sabó Cabaret Première Szempillaspirál
2021. október 23.

Borzalmas! Rengeteg "krém" van a kefén, tiszta pazarlás, ráadasul a kefe sem a legjobb, a sörtéi lehetnének hosszabbak..... Tipikus gagyi drogériás ócskaság! Megbántam, hogy megvettem, soha többé nem veszek drogériás spirált! (Feketét vettem)

Manna Natúr Balzsam Zsíros, Korpás Hajra

Manna Natúr Balzsam Zsíros, Korpás Hajra
2020. július 6.

Borzalmas illata van! Használni semmit nem használt, inkább csak rontott és drága....

Manna Natúr Kozmetikum Intenzív Regeneráló, Hajszerkezet-Javító Spray

Manna Natúr Kozmetikum Intenzív Regeneráló, Hajszerkezet-Javító Spray
2020. július 6.

A világ legrosszabb terméke! :@ Semmit nem használ, 4x kell hajat mosni utána, hogy egyáltalán vállalható legyen.... Senkinek nem ajánlom! Egy nagy átverés! -.-

Manna Luffás Bőrradír

Manna Luffás Bőrradír
2020. július 6.

Az illata nagyon jó, de ezen kívül más pozitívumot nem tudok róla mondani. Nekem egyáltalán nem vált be! Ráadásul az a luffapor/tökpor egyáltalán nem por, hanem darab, ami majdnem eldugította a lefolyómat.... Illetve ez is, mint az összes többi Manna termék, agyon van árazva.... 4090 ft kész rablás.....

Manna Jázmin Virágvíz

Manna Jázmin Virágvíz
2020. július 6.

Egész kellemes az illata, bár ha túlzásba esünk vele elég komoly fejgörcsöt tud okozni..... Inkább wc illatosítónak lehet használni, másra nem jó

Manna Arctisztító Hab Uborkakivonattal

Manna Arctisztító Hab Uborkakivonattal
2020. július 6.

Uborkakivonat miatt vártam volna egy frissítő ubis illatot, helyette kaptam egy olyan citrom illatot, mint a Breffes WC spray....... Túl árazott, semmivel sem jobb, mint más vegán vagy nem vegán habzó arclemosó. Annyira agyon volt hypeolva ez a márka, úgy gondoltam kipróbálom én is a termékeket. Jelentem ZÉRÓ vált be, és soha nem is fogom újra venni egyiket sem!